Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin

Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin konumuzla sizlerleyiz.Günümüzde sevgililer ve eşler arasındaki güvensizlik oranı ne yazık ki çok artmış seviyede. Haberlerde duyduğumuz sıkça adı geçen aldatma vakaları, bu kişiler arasındaki güvensizliği iyice tetikleyip şüphenin kat sayısını arttırabiliyor. Devamında ise birbirine güvensizlik duyan bu kişiler, ellerinden geldiğince birbirlerini takip etmeye ve yaptığı her harekette anlam aramaya başlıyorlar. Oradan da bir şey çıkmayınca başka işler karıştırdıklarından şüphelenip “sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin” gibi sorgularla araştırmaya koyuluyorlar. 

Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin – Ama Nasıl? 

Öncelikle bunun ekstra yazılımlar ve takip programları kullanmadan mümkün olmadığı gerçeği ile başlayalım. Whatsapp üzerinde, direkt onun Whatsapp’ına yazılan mesajların size düşmesi gibi bir güvenlik açığı bulunmuyor ve bu da, eğer yazılım kullanmıyorsanız, elinizi kolunuzu bağlayan bir olay.

Eğer sevgilizin Whatsapp mesajlarının size gelmesini istiyorsanız ve takip programı kullanma niyetiniz yoksa, deneyebileceğiniz güçlü bir alternatif Whatsapp Web. Kullanımı epeyce artan Whatsapp Web programını, sevgilinizin mesajlarını bilgisayarınızdan takip etmek için kullanabilirsiniz. 

Bunun için sevgilizin telefonuna ve Whatsapp’ına erişiminizin olması gerekiyor. “Whatsapp’a erişimim varsa zaten mesajları okurdum” diyecek olabilirsiniz ancak burada sürekli bir yöntem arayışındayız. 

  • Sevgilinizin Whatsapp’ına girdikten sonra sağ üstten ayarlara girdiğiniz kısımdan Whatsapp Web’i bulun ve QR kod okuma sekmesini açın. 
  • Daha sonra takip yapmak istediğiniz bilgisayardan web.whatsapp.com adresine gidin ve oradaki QR kodu sevgilinizin telefonu ile okutun. 

İşlem tamam, artık yeni mesajları kendi tarayıcınızdan okuyabilirsiniz. Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin, ücretsiz de olsun diyorsanız deneyebileceğiniz yöntem budur. Tek olumsuz yanı sevgiliniz cihazının Whatsapp Web üzerinde açık olduğunu fark edip oturumu sonlandırabilir. Ayrıyeten başkasının telefonu üzerinden izinsiz bir biçimde QR kod okutup Whatsapp Web’e girme, etik ve yasal olarak pek doğru bir süreç değildir ancak bu raddeye geldiyseniz bunu göze aldığınızı varsayıyoruz. 

İlgili Makaleler:

Sevgilimin Whatsapp ve Diğer Sosyal Medya Mesajları Bana Gelsin – Kesin Yöntem

Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, Whatsapp Web yöntemi sürekliliği olmayan riskli bir yöntem ve yakalanma riskiniz yüksek. Bu noktada daha kesin sonuç istiyorsanız aşağıda size açıklayacağımız telefon takip uygulamalarını kullanabilirsiniz. Yalnız başlamadan hatırlatalım, aşağıdaki programların tek legal kullanım çerçevesi ebeveyn – çocuk kontrolü üzerinedir. Bunun dışındaki kullanımların yasal sorumluluğu kişiye aittir.

1) mSpy

“Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin?” isteği, mSpy ile tanıştıktan sonra yerini çok daha kapsamlı isteklere bırakacak çünkü çok daha fazlasına erişebiliyor olacaksınız. Kurulduğu hedef telefondaki bütün verileri size kendi paneli üzerinden sunan mSpy programı, bir kez kurulduktan sonra hedef telefonda kendini gizleyerek çalışmaya devam eder. Siz bu süre zarfında karşıdaki kişinin aldığı her mesaja erişim sağlayabilirsiniz.

mSpy ile sadece Whatsapp değil, Instagram ve Twitter gibi onlarca sosyal medyadaki her yazışmaya erişebilirsiniz. Hedef telefona bir kere kurulması yeterli, devamında o telefonun bütün verilerine erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu veriler arasında SMS ve arama geçmişi, konum bilgileri, bütün sosyal medya yazışmaları, e-posta görüşmeleri, hangi Wifi ağlarına bağlandığı ve internette neleri araştırdığı gibi detaylı bilgilere erişebilmek mümkün.

Bu derece güçlü mSpy programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve kullanımı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

A screenshot of a video chat

Description automatically generated

mSpy ile aynı mottoya sahip bir uygulama olan Eyezy, yine onun gibi kurulduğu telefonda varlığını gizleyerek çalışmaya devam eder ve size sadece arkanıza yaslanarak verileri okumayı bırakır. Eyezy hedef telefonda çalışmaya devam ederken siz dilediğiniz mesajı okuyabilir ve bu mesajlar ile ilgili detaylı bilgiye erişebilirsiniz. 

Bir kere kurulduktan sonra Eyezy, size kendi paneli üzerinden aşağıdaki verilerin akışını sağlar:

  • Whatsapp Mesajları 
  • Konum ve Wifi Ağ Bağlanma Geçmiş Dökümü
  • Galeri Verileri
  • E-Posta Yazışmaları
  • Notlar ve Etkinlik Takvimi
  • SMS ve Arama Geçmişi

Bu derece güçlü veriler sunan Eyezy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz: Eyezy Nedir, Nasıl Kullanılır?

3) Spynger

A cell phone on a table

Description automatically generated

Mantık ve işleyiş olarak diğer takip uygulamalarından pek de bir farkı olmayan Spynger, sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyen ve sorumlulukları kabul eden kişiler için ideal bir program. Kurulduğu telefondaki Whatsapp yazışmalarını an ve an size aktaran Spynger sayesinde detaylı analizler yapabilmek mümkün. 

Bunun yanı sıra, Whatsapp’ta yazıştığı bir kişiyle başka hangi sosyal medyalardan konuştuğunun analizi de Spynger sayesinde yapılabilir. Sosyal medyanın dışında arama geçmişine, SMS ve e-posta verilerine, tarayıcı geçmişi ve konum bilgileri gibi kritik verilere de erişim sağlayabilirsiniz. 

Spynger uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve onu Whatsapp mesaj yönlendirme amaçlı kullanma için buraya tıklayabilirsiniz.

Umarız bu makale, “sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin” diyenler için açıklayıcı olmuştur. 

Yorumla

Yorum yapın