Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşimin Whatsapp Konuşmalarını Nasıl Takip Edebilirim

Günümüzde pek çok kişi eşinin kendisini aldattığından ve başka biri ile görüştüğünden şekilleniyor. Bu kişiler, şüphelerinin peşine düşüp eşlerini takip ediyor ve ne zaman ne yapıyor öğrenmek istiyorlar. Günümüzde gelişen teknolojiyle genelde bu takip sanal ortamda ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp üzerinden yapılıyor. “Eşimin Whatsapp Konuşmalarını Ücretsiz Nasıl Takip Edebilirim?” sorgusuyla yola çıkan bu kişiler, eşlerinin attığı çoğu adımdan haberdar olmak istiyorlar. 

Eşimin Whatsapp Mesajlarını Ücretsiz Nasıl Takip Edebilirim? 

Genelde eşlerinin Whatsapp konuşmalarını takip etmek isteyen kişiler, zaten eşlerinin biriyle konuştuğundan şüpheleniyor ve “eşim başkasıyla mesajlaşıyor ne yapmalıyım?” gibi arayışlarla bu yola koyuluyorlar. Doğru olan aradaki sorunları halletmek olsa da, iş bu seviyeye geldiği için kişiler arka plandan takip yapmayı daha doğru buluyorlar.

Öncelikle “eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl görebilirim?” sorusunun birkaç yöntemi var.

Aşağıda sunacağımız bütün yöntemleri uygulamanın yasal sorumluluğu size aittir. 

Ayrıca Eşime Gelen Whatsapp Mesajları Bana da Gelsin diyorsanız diğer yazımızı da okuyabilirsiniz.

Whatsapp Web Kullanarak Eşinizin Whatsapp Mesajlarını Görme

Artık klasikleşmiş olsa da hala “eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim?” sorusu için işlevsel diyebiliriz. 

 • Öncelikle eşinizin telefonundan Whatsapp’ına girin ve Whatsapp Web bölümüne girerek QR kod okuyucuyu açın.
 • Daha sonra eşinizin mesajlarını takip etmek istediğiniz bilgisayara geçin ve tarayıcıdan web.whatsapp.com açın.
 • Eşinizin telefonuyla oradaki QR kodu tarayın. Bu işlemden sonra eşinizin Whatsapp’ına bilgisayarınızdan erişim sağlayabileceksiniz. 

Bu yöntem çalışıyor olsa da eşiniz telefonuna geçtiğinde telefonunun Whatsapp Web’e bağlı olduğunu görecektir. 

Bilgisayar Ekran Kaydı Kullanmak

Bu yöntem eğer eşinizin kendisi Whatsapp Web kullanıyorsa geçerlidir. Eğer Whatsapp Web kullanıyorsa ve tahminen kullandığı saatleri biliyorsanız, o saatler aralığında bilgisayara arka planda çalışan bir ekran kaydedici açabilir ve daha sonra kaydedilen videoyu izleyerek biraz olsun mesajları görebilirsiniz. Bu yöntemin eksikliği ise esneklik, hangi mesajı göreceğinizi seçemiyorsunuz. 

Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim Diyenlere Kesin Çözüm 

Tahmin edebileceğiniz gibi yukarıda sunduğumuz yöntemlerin kapsamı biraz dar yani çalışmaları gerçekten çok zor ki çalışsalar bile kısıtlı zaman ve esnekliğiniz olacak. Eğer eşinizin Whatsapp’ını sürekli bir şekilde ve onun haberi olmadan takip etmek istiyorsanız aşağıdaki yazılımlardan destek alabilirsiniz. Yalnız hatırlatalım, aşağıdaki yazılımların tek legal çalışma alanı ebeveyn – çocuk ikilisi içindir. Harici durumda başka biri üzerinde kullanım yasal açıdan yanlıştır. 

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

En popüler telefon takip uygulamalarından biri olan mSpy, eşinizin Whatsapp’ını takip etmek için biçilmiş kaftandır. Bir kez bir telefona kurulduğunda, o telefonda telefon sahibinden gizlenerek varlığını sürdürür ve bu esnada takip etmek isteyen kişiye o telefonun verilerini aktarır. mSpy’ı bir kez hedef telefona kurduktan sonra yapmanız gereken başka herhangi bir şey yoktur. 

Kendisini kullanarak aşağıdaki verilere kullanımı kolay bir panel üzerinden erişebilirsiniz:

 • Eş zamanlı sosyal medya mesajları – Whatsapop, Instagram ve Twitter gibi sosyal medyalarda kimlerle ne konuşuyor görebilirsiniz. 
 • Konum bilgileri – ne zaman nerede bulunmuş harita üzerinden görebilirsiniz.
 • Galeri bilgileri – fotoğraf ve videoların tamamına erişim sağlayabilirsiniz.
 • Telefonda yüklü olan uygulamalar
 • SMS ve arama geçmişi
 • Tarayıcı geçmişi

Size yukarıdaki verilere rahatça erişme şansı sunan mSpy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve ücretsiz demoyu denemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

A screenshot of a cell phone

Description automatically generated

“Eşimin Whatsapp’ını Nasıl Takip Edebilirim?” diye soranların kullanabileceği bir diğer uygulama ise Eyezy. Yine mSpy gibi kurulduğu telefonda gizliliğini koruyan Eyezy, size kendine has kullanımı rahat panel üzerinden veri akışı sağlar. 

Takip ettiğiniz telefonun ne zaman kiminle ne konuştuğunu, nerelere gittiğini, hangi Wifi ağlarına bağlandığını ve kimlere e-posta laştığını görebilirsiniz. Gördüğünüz veriler senkronize bir şekilde gelir, sadece kurulum öncesi verileri görme gibi bir durum yoktur.

Eşinin Whatsapp takibini yapmak isteyen ve bu konuda Eyezy’nin nasıl kullanıldığını merak eden kişiler buraya tıklayarak Eyezy hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler.

3) Spynger

A person looking at something

Description automatically generated

Bir başka popüler telefon takip uygulamalarından biri olan Spynger, eşimin Whatsapp mesajlarını takip etmek istiyorum diyen kişilerin favori uygulamalarındandır. Kurulduğu telefonun bütün Whatsapp mesajlarını size aktarır ve bir kere kurduktan sonra size sadece arkanıza yaslanıp mesajları okumak kalır. 

Whatsapp dışında size o telefonla ilgili istemediğiniz kadar veriye erişim şansı sunar: 

 • Konum verileri
 • Diğer sosyal medya yazışmaları
 • Galeri verileri
 • SMS ve arama geçmişi
 • Tarayıcı geçmişi 
 • Wifi Ağ Bilgileri

Gibi verilere eş zamanlı erişebilir ve analiz yapabilirsiniz. 

Spynger uygulaması ile ilgili bilgi almak ve çalışma mantığını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Umarız bu makale, “eşimin whatsapp mesajlarını okumak, görmek ve takip etmek istiyorum” diyen herkes için açıklayıcı olmuştur. Lütfen işlemleri yaparken yasal sorumlulukların farkında olun. 

4.8/5 - (12 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın