Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma Yöntemleri

Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma Yöntemleri makalemizle sizlerleyiz. Gerek insanların doyumsuzluğu ve nefislerine hâkim olamayışları, gerek ise sürekli yeni bir heyecan arayışında olmaları; ne yazık ki çiftler arasında güvensizlik hissinin artmasına neden oldu. Birbirine güvenmeyen çiftlerin bu güvensizliği, devamında birbirilerini takip etme ve her an ne yaptığından haberdar olma isteğiyle devam etti. Bu isteğin en büyük tatmin edicilerinden biri ise, günümüzdeki popülerliği ile Whatsapp mesajlarını okuma isteği. Bugün karşısındaki kişiye güvenmeyen yahut bir konuda ondan şüphe duyan birçok kişi, “sevgilinin Whatsapp mesajlarını okumak” mümkün mü gibi arayışlara koyuluyorlar. 

Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma Yöntemleri

Öncelikle aşağıda sunacağımız yöntemler için az da olsa sevgilinizin telefonuna erişiminiz olması gerekmektedir. Eğer ek yazılımlar kullanmak istemiyorsanız işiniz bir tık zor ve şans faktörüne oldukça bağlı. Ancak yine de yapabileceklerinizden bahsedelim. Lütfen aşağıdaki işlemleri uygularken kişisel gizlilik ve yasal çerçevelerin bilincinde olun.

Whatsapp Web Kullanarak QR Kodla Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma

“Sevgilimin wp mesajlarını nasıl okurum?” sorusunu soran pek çok kişinin deneyebileceği ilk yöntem Whatsapp Web’e başvurmak. Herhangi bir telefonun Whatsapp’ına size bilgisayardan erişme şansı olan bu uygulama ile sevgilinizin Whatsapp mesajlarını okuyabilmeniz mümkün. Yapmanız gerekenler şu şekilde: 

  • Öncelikle kısa süreli de olsa sevgilinizin telefonuna erişim sağlamanız ve Whatsapp’ına girmeniz gerekiyor. Whatsapp’ına girdikten sonra Whatsapp Web bölümüne gelip QR kod okuyucusunu açın.
  • Daha sonra mesajları okumak istediğiniz bilgisayarın tarayıcından web.whatsapp.com adresine gelin ve orada karşınıza çıkan QR kodu sevgilinizin telefonu ile okutun.

Bu işlemlerden sonra sevgilinizin Whatsapp mesajlarını bilgisayarınızdan okuyabileceksiniz ancak bu fark edilme ihtimali oldukça yüksek bir yöntemdir ve sevgiliniz isterse kendi telefonundan Whatsapp Web oturumunu sonlandırabilir. 

Eğer yukarıdaki yöntem sizi tam olarak tatmin etmediyse ve daha kesin sonuç veren bir yönteme ihtiyacınız varsa, telefon takip uygulamalarından birini kullanmanız gerekiyor. 

Telefon Takip Uygulamaları ile Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Görme

Öncelikle, aşağıda sunacağımız ve açıklayacağımız 3 uygulamanın da asıl legal kullanımlarının ebeveynlerin çocuklarını kontrol etmesi üzerine olduğunu hatırlatalım. Bunun harici ve karşıdaki kişiden izinsiz kullanımlarda yasal sorumluluk size aittir. Her kişi ve telefon üzerinde çalışan bu takip uygulamalarını kullanırken dikkatli olun.

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

“Erkek arkadaşımın Whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim?” diyen kadınlar ve kız arkadaşının Whatsapp mesajlarını görmek için oldukça uygun bir uygulama olan mSpy, size Whatsapp mesajlarını okumaktan çok daha fazlasını sunabilecek olan bir takip uygulaması. 

Hedef telefona bir kere kurulduktan sonra mSpy, o telefonun birçok kritik verisini size efektif bir şekilde sunar. Bu veriler arasında: 

  • Konum verileri – sevgilinizin ne zaman nerede olduğunu görebilirsiniz.
  • Sosyal medya yazışmaları – Whatsapp başta olmak üzere Instagram ve Messenger gibi uygulamalardaki tüm mesajlaşmaları görebilirsiniz. 
  • Galeri verileri – Bütün fotoğraf ve videolara erişim sağlayabilirsiniz. 
  • SMS ve arama geçmişi – sevgilinizin kiminle SMS leştiğini ve kimlerle aramalar yaptığını görebilirsiniz.
  • Wifi ağ bilgileri – hangi ağa bağlı olduğunu görebilir ve dilerseniz herhangi bir Wifi ağına bağlanmasını uzaktan engelleyebilirsiniz. 
  • Uygulama bilgileri – telefonunda yüklü olan uygulamaları görebilirsiniz. 

Size bu denli kapsamlı verileri an ve an sunan takip uygulaması mSpy ile ilgili detaylı bilgi almak ve örnek bir demoyu görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

A screenshot of a phone

Description automatically generated

Piyasadaki en popüler takip uygulamalarından biri olan Eyezy, “sevgilimin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim?” sorusunu tarihe gömecek güçte bir uygulama. Kurulduğu telefonda gizli bir şekilde varlığını sürdüren uygulama, size o telefonun istediğiniz verilerini aktarır ve rahat bir analiz şansı sunar. 

Sadece Whatsapp da değil, Instagram ve Messenger gibi pek çok sosyal medyadaki yazışmaları ve bu yazışmaların bütün detaylarını takip edebilirsiniz. Onun dışında mSpy gibi konum, galeri, wifi ağları ve arama geçmişi gibi verilere erişebilirsiniz. 

Eyezy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve onu sevgilinin Whatsapp mesajlarını okumada nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

A hand holding a cell phone

Description automatically generated

Spynger, piyasadaki kullanımı en rahat takip uygulamalarından biridir. Bir kere hedef telefona kurduktan sonra ilk 2 takip uygulamasının size sunduğu verilerin neredeyse tamamına erişebilirsiniz. Sevgilizin Whatsapp’ta ya da herhangi bir sosyal medyada kimle konuştuğunu, ne zaman ve neyi konuştuğunu anlık olarak takip edebilir ve sır perdelerini aralayabilirsiniz. 

Spynger uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve kullanımını çözmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Umarız bu makale, sevgilinin Whatsapp mesajlarını okuma yöntemleri konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu uygulamaları ve yöntemleri kullanırken yasal çerçevelerin bilincinde olun. 

Yorumla

Yorum yapın