Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Whatsapp Kopyalama Nasıl Yapılır?

Whatsapp, günümüzde en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri ve artık neredeyse her telefonun olmazsa olmazı. Gerek sunduğu pratiklik gerek ise bize sağladığı hız ile kullandığımız Whatsapp, bu popülerliğinden dolayı kimi konularda meraklı kişilerin ilgi odağı oluyor. Sevgilisiyle tartışan ve ondan bazı konularda şüphelenen biri, eşinin başkasıyla görüştüğünün ihtimalinden dolayı kafası ikilemde olan bir eş ve bunlar gibi kişiler karşıdaki kişinin Whatsapp mesajlarını okumak ve sır perdelerini aralamak istiyor. Bunun için de internette genellikle “Whatsapp kopyalama nasıl yapılır?” gibi sorgularla arama yapıyorlar. 

Whatsapp Kopyalama Nasıl Yapılır? 

“Whatsapp mesaj kopyalama nasıl yapılır?” sorusuyla araştırma yapan birçok kişi, genellikle teknik bilgisi az ve bu işi en kısa yoldan halletmeye istekli kişiler oluyor.

Biz bu makalede, Whatsapp kopyalama için hem geleneksel yöntemlerden hem de size kesin çözüm sunacak programlardan bahsedeceğiz.

Whatsapp’da Kopyalama için Kullanabileceğiniz Yöntemler

Başlamadan hatırlatalım, aşağıda size sunacağımız Whatsapp kopyalama yöntemlerinin bazıları yüksek teknik bilgi gerektirebilir.

 • Yedek dosyaları erişmeye çalışın: Whatsapp genelde her gün telefona yerel yedekleme yapar. Eğer Whatsapp’ını kopyalamak istediğiniz kişinin telefonunda bu özellik açıksa yedek dosyalarına erişmeyi ve bu dosyaların şifrelemelerini kırıp mesajlarına erişmeyi deneyebilirsiniz. Bu, çok yüksek teknik bilgi gerektirse de yedek dosyaları bir şekilde kullanmayı bulursanız Whatsapp kopyalama konusunda elinizi güçlendirebilirsiniz.
 • Hedef telefonun MAC adresi gibi bilgilerine erişin: Whastapp kopyalama işlemini uygulamak istediğiniz telefonun MAC adresine erişebilirseniz o kişinin Whatsapp’ını kendi telefonunuzda kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi MAC adresinizi onun MAC adresiyle değiştirmektir. Devamında Whatsapp’ı yeniden kurup ilerlediğiniz zaman onun mesajları size gelecektir. Bu yöntem anlatıldığı kadar basit olmasa da teknik bilginiz varsa araştırmanızı tavsiye ederiz. Biz anlatırken basit geçmiş ve bazı ara adımları atlamış olabiliriz.
 • Whatsapp Web Kopyalama: Karşıdaki telefona erişiminiz varsa onun telefonundan Whatsapp Web’i kendi bilgisayarınız üzerinden erişip görebildiğiniz mesajları kopyalayarak Whatsapp kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. “Whatsapp Web Kopyalama Nasıl Anlaşılır?” sorusunu soracak olursanız, anlamak için kişinin telefonuna bakması yeterli oluyor. Bu anlamda riskli bir yöntem. 

Sizin de şimdi tahmin edebileceğiniz gibi, bu yöntemleri kullanmak için hem yüksek teknik bilgi hem de karşıdaki telefona sürekli bir erişim gerekiyor. 

Eğer Whatsapp’ını kopyalamak istediğiniz telefona sürekli olarak erişim sağlamadan bu işi halletmek istiyorsanız, aşağıda size tavsiye edeceğimiz uygulamaları kullanabilirsiniz. 

Whatsapp Kopyalama için Kullanılabilecek Uygulamalar

Bu alt başlığın devamında size açıklayacağımız uygulamalar, herhangi bir telefonu bütün detaylarıyla takip etmek için özelleşmiş uygulamalardır. Aşağıdaki uygulamaların kurulumunu doğru bir şekilde ve bir sefer yaptığınız zaman, kendi paneliniz üzerinden ve onların haberi olmadan her detaylarına erişebilirsiniz.

Bu uygulamaları kurmak için teknik bilgi kesinlikle gerekmiyor. Sadece size verilen dosyayı Whatsapp’ını kopyalamak istediğiniz kişinin telefonuna bir seferliğine yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra programlar gizli kalıp size veri aktarmaya başlıyor. Bu programlar ile aklınızda bulundurmanız gereken en önemli konulardan biri, asıl legal kullanım alanlarının ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını takip etmeleri için olduğudur. 

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

2010 yılından günümüze kadar sektördeki en popüler telefon takip uygulamalarından biri olan mSpy ile, dilediğiniz kişinin Whatsapp’ını kopyalayabilirsiniz. Üstelik bu Whatsapp kopyalama işlemi, sadece kopyalama öncesi mesajları içermiyor. mSpy ile o kişiye gelecek bütün mesajların detaylarına kendi paneliniz üzerinden erişebiliyorsunuz.

Tek yapmanız gereken mSpy’ın kurulumunu bir kez yapmak. Devamında karşıdaki kişinin haberi olmadan onun pek çok verisine erişim sağlayabiliyorsunuz. Whatsapp’da kimlerle ne zaman neleri konuşmuş görebiliyor ve konuşmadan konuşmaya atlayabiliyorsunuz.

Sadece Whatsapp da değil, Instagram gibi onlarca sosyal medyadaki mesajları inceleyebiliyor ve dilerseniz bu kişilerin internet tarayıcı geçmişinden tutun da yaptıkları telefon aramalarının detaylarına kadar pek çok verisine erişebiliyorsunuz.

mSpy uygulaması ile ilgili kapsamlı bilgi almak ve örnek bir demo görerek karşıdaki telefonun hangi verilerine erişebileceğinizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A screen shot of a phone

Description automatically generated

Eyezy de sizi “Whatsapp nasıl kopyalanır?” gibi soruların dertlerinden kurtarabilecek bir uygulamadır. Bir kez kurulumu yapıldığı zaman sizden herhangi bir ekstra hamle beklenmez ve arkanıza yaslanarak takip ettiğiniz kişinin aşağıdaki verilerine onlardan habersiz bir şekilde erişmenin tadını çıkarabilirsiniz: 

 • Whatsapp, Facebook Messenger ve Instagram gibi onlarca sosyal medya uygulamasındaki mesajları
 • Konum verileri
 • Internet tarayıcı geçmişi
 • WIFI ağ verileri
 • Telefonda yüklü olan uygulamalar
 • SMS ve Arama geçmişi
 • Keylogger özelliği
 • Geofencing ile belirli bir konum belirleme ve konum dışına çıkıldığında uyarı alma

Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A hand holding a cell phone

Description automatically generated

Kafanızdan “Whatsapp Nasıl Kopyalanıyor?” sorusunu silip atacak bir telefon takip uygulaması olan Spynger ile, takip ettiğiniz kişinin bütün Whatsapp mesajlarına senkronize olarak erişebilir ve sanki onların mesajlaştığı kişiyle siz mesajlaşıyormuşçasına bir hızla mesajları takip edebilirsiniz. 

Spynger ile ilgili daha fazla bilgi almak ve Whatsapp dışında sunduğu onlarca takip özelliğinden (konum takibi, arama geçmişi takibi, internet geçmiş takibi gibi) faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Bu makalenin sizlere “Whatsapp Kopyalama Nasıl Yapılır iPhone / Android?” konusunda açıklayıcı olduğunu umarak, bu yazıdaki işlemleri uygularken ve uygulamaları kullanırken bulunduğunuz ülkedeki kişisel ve özel verilere erişimle ilgili yasalara uymanızı tavsiye ederiz. Bu konuda yasal sorumluluk size aittir.

5/5 - (10 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın