Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Satış Ortaklığı Beyanı

Bu web sitesi,cep telefonu izleme programı hakkında derinlemesine incelemeler yapmak ve tek bir elden kaynak sağlamak için oluşturulmuş,kar amaçlı bir iş girişimidir. Aynı zamanda, satış ortağı reklam destekli bir web sitesidir. Bu sitedeki bilgilendirmeye dayanarak telefon takip programı satın aldığınızda, ben de satıştan komisyon elde etmekteyim.Komisyon alıyor olsam dahi bu durum incelemelerimde bağımsızlığımı,tarafsızlığımı zedelememektedir.Her zaman dürüst bir şekilde, programın olumlu ve olumsuz yönlerini ele almaktayım ve buna her zaman devam edeceğim.Benim linklerim üzerinden ya da programın resmi web sitesinden yaptığınız alışverişlerde fiyat farkı kesinlikle olmamaktadır.Aksine çoğu zaman sunmuş olduğum bağlantılarla programın resmi web sayfasına gidip alışveriş yaptığınızda indirim uygulanmakta ve programı daha uygun fiyata satın alabilme şansına sahip olmaktasınız.

Sitenin bazı giderleri vardır. Bunlar; bakım maliyetleri, barındırma ücretleri, test edilecek yazılımı ve gerekli ürünleri satın alma, alan adı ücretleri ve daha fazlası gibi harcamalardır. Bu harcamaların hepsi almış olduğum komisyondan karşılanmaktadır.

Bu sitede tanıtılan casus telefon takip programıyla tek bağlantım, incelemesini yaparak site okuyucularına bilgi vermek, özelliklerini tanıtmaktır.Vermiş olduğum referans linkleriyle alışveriş yapıldığında şirket, tarafıma komisyon vermektedir. Programın kurucu şirketiyle belirttiğim ilişki dışında bir ilişkim yoktur. Takip programının oluşturulmasında ve geliştirilmesinde herhangi bir ortaklığım ve katkım yoktur.

Bu web sitesi, bu sitede yayınlanan bir bağlantı aracılığıyla telefon takip programı satın aldığınızda komisyon aldığımız satış ortaklığı anlaşmasına bağlıdır. Bir haberde, ürün duyurusunda veya bu sitedeki bir incelemede belirtilen her ürün veya hizmetin bir üyesi olmasam da, HERHANGİ bir bağlantıyı tıklarsanız komisyon alabileceğimi varsaymalısınız.Bu bağlantılar, site genelinde, blog yayınlarında, sayfalarda, bir gönderi veya sayfada yayınlanan resimlerde yer alan metin bağlantıları ve afişler, düğmeler ve widget’lar gibi grafik reklamlar şeklinde olabilir.

Son olarak; bu sitenin amacı, casus cep telefonu takip programları hakkında okuyucuların bilgi sahibi olmasını sağlamak, güncel bilgileri sunmaktır. Her zaman tarafsız bir şekilde olumlu ve olumsuz yönleriyle programı tanıtıp sizlerin bilgisine sunmaya devam edeceğim.

Yukarıdaki açıklamaya aykırı görünen herhangi bir şey görürseniz, bu durumu açıklığa kavuşturmak veya düzeltmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ayrıca ürünlerini,hizmetlerini test ettirip inceleme yapmamızı isteyen firmalar bizimle iletişime geçerse, gerekli şartlar sağlandığı taktirde sitemizde ürünlerinin incelemesine yer verebileceğimizi de belirtmek isteriz.

YASAL UYARI: Casus yazılım, çocuklarınızı veya çalışanlarınızı sahip olduğunuz veya izlemeye uygun rızanız olan bir akıllı telefonda izlemek için tasarlanmıştır. Sahip olmadığınız bir cep telefonunda kişinin bilgisi olmadan, eşinizi,diğer önemli veya yetişkin çocuklarınızı,herhangi bir casus yazılım ürünü ile izlememelisiniz. Bunu yapmak ülkenizdeki yerel, eyalet ve federal yasalarını ihlal edebilir ve medeni veya cezai cezalara tabi olabilirsiniz.Şüpheniz varsa, herhangi bir casus yazılımı kullanmadan önce yerel avukatınıza danışın.