Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşime Gelen Whatsapp Mesajları Bana da Gelsin

Günümüzde pek çok ilişki ne kadar sağlam temellere oturtulmuş olursa olsun eninde sonunda güvensizlik çıkmazına girebiliyor. Çevrelerindeki doyumsuz kişileri gören ve kendi partnerlerinin de öyle olabileceğini kafalarında kodlayan kişiler, partnerlerinin en ufak hareketlerinden nem kapıp onların Whatsapp mesajlarına erişmek istiyor. Bu noktada kısa süreli bir erişim istemeyen kişiler, işi ilerletip “eşime gelen Whatsapp mesajları bana da gelsin” gibi isteklerde bulunabiliyorlar.

Eşime Gelen Whatsapp Mesajları Bana da Gelsin

Bu noktada sitemizde bulunan pek çok makaledeki Whatsapp mesaj okuma konularında hep Whatsapp Web gibi yöntemlerden bahsettik. Ancak eğer eşinize gelen mesajların sürekli olarak size de gelmesini ve bunun onun haberi olmadan gerçekleşmesini istiyorsanız birtakım programlar kullanmanız gerekiyor. 

Aşağıda size, bu doğrultuda kullanabileceğiniz ve eşinizin Whatsapp mesajlarını size direkt olarak aktarabilecek programlar sunacağız. Bu programlar, sadece bu amaç için özelleşmiş programlar değil. Aşağıda açıklamalarını okuyunca ne demek istediğimizi ve ne gibi bir veri büyüklüğünden bahsettiğimizi anlayacaksınız. 

Eşinizin Whatsapp Mesajlarını ve Telefon Verilerini Size Direkt Olarak Aktaran Programlar

Programlar hakkında bilgi vermeye başlamadan önce, bu programların tek legal kullanım bağlamının ebeveyn ve onların reşit olmayan çocukları üzerine olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Harici gruplar üzerinde (eşiniz sevgiliniz gibi) izinsiz kullanımlarda yasal sorumluluk size aittir. 

Başlamadan önce, bu programları kullanmak için eşinizin telefonuna sadece kurulum için kısa bir süreliğine erişim sağlamanız gerekiyor. Bu erişim sağlayıp aşağıdaki 3 programdan birini kurduktan sonra, o programlar o telefonda gizlenecek ve eşinizin bundan haberi olmayacak. Siz de bu arada arka plandan veri almaya başlayacaksınız.

1) mSpy

A graph with a line

Description automatically generated

mSpy, yukarıda tarif ettiğimiz şekilde kurulduktan sonra o telefonun neredeyse bütün verilerini size aktarabilir. 180 ülkede 1.5 milyondan fazla müşteriye sahip olan mSpy, en çok kullanılan telefon takip uygulamaları arasına nasıl girdiğini size veri sunma kalitesi ile ispatlar. mSpy ile aşağıdaki verilere erişebilirsiniz:

 • Karşı tarafın sosyal medya yazışma bilgileri – Whatsapp, Instagram vb. sosyal medyalarda yaptığı bütün yazışma detayları sizin panelinize tek tek düşer ve bunların tarihini vs. rahatlıkla görebilirsiniz. Kendi telefonunuzdaki yazışmaları okumaktan pek bir farkı yoktur.
 • Konum verileri – takip ettiğiniz telefonun gün içinde nerelere gittiğini harita üzerinden görebilirsiniz.
 • Galeri verileri – erişim sağladığınız telefonun bütün fotoğraf ve videolarına erişebilirsiniz.
 • Rehber verileri – rehberde kayıtlı olan kişileri görmenin yanı sıra SMS ve arama geçmişi gibi verilere de anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz.
 • Wifi ağ bilgileri – gün içinde hangi ağlara bağlandığını ve bu ağların detaylarını görebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi mSpy sizlere, eşime gelen Whatsapp mesajları bana da gelsin isteğinden çok daha fazlasını sunabilecek bir kapasiteye sahip uygulamadır. Kendisi ile ne yapacağınız tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır.

mSpy ile ilgili detaylı bilgi almak ve uygulamayı eşinizin Whatsapp mesajlarını kendinize yönlendirmek için nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A person with long hair and a cell phone

Description automatically generated

Eyezy de en çok tercih edilen telefon takip uygulamalarından biridir ve eşinizin Whatsapp mesajlarını kendinize yönlendirmek Eyezy için çok basit bir işlemdir. Buna ek olarak eşinizin diğer sosyal medya mesajlarında kimlerle neleri nasıl konuştuğuna da erişebilir ve bunun analizini görebilirsiniz.

Dilerseniz mSpy’da da yapabileceğiniz gibi eşinizin bazı web sitelerine, bazı uygulamalara ve dilediğiniz wifi ağına erişimini kısıtlayabilirsiniz. Eyezy’i hedef telefona bir kere kurduktan sonra tam erişime sahip olursunuz.

Eyezy ile ilgili detaylı bilgi almak ve örnek bir demo panel görmek için buraya tıklayabilirsiniz: Eyezy nasıl kurulur

3) Spynger

A person looking surprised

Description automatically generated

Hedef telefonun Whatsapp ve diğer sosyal medyalardaki mesajlarını size yönlendirme ve rahat bir okuma deneyimi sunma konusunda iddialı bir yazılım olan Spynger, bunun yanında istemediğiniz kadar veriyi size sunabilir. Bu veriler arasında takip ettiğiniz telefonun: 

 • Internet geçmişi ve girdiği siteler
 • Sosyal medya uygulamalarındaki bütün yazışmalar
 • Telefonunda yüklü olan uygulamalar
 • Aldığı notlar ve etkinlik takvimi
 • SMS ve arama geçmişi ile detaylı arama dökümü
 • Galeri verileri
 • Keylogger ile gün boyu klavyesinden neleri tuşladığına

erişebilirsiniz. Yukarıdaki verilerin detayından da tahmin edebileceğiniz gibi, Spynger için eşimin Whatsapp mesajları bana da gelsin isteği çok basit bir istektir. Tek kurulumdan sonra yukarıdaki bütün verilere ve daha fazlasına erişebilirsiniz. 

Umarız bu makale, eşime gelen Whatsapp mesajlarının kendisine gelmesini isteyen kişiler için açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri uygularken yahut uygulamaları kullanırken tabii olduğunuz yasal sorumlulukların bilincinde olun ve yasal çerçeveleri ihlal etmemeye çalışın.

4.9/5 - (18 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın