Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Uzaktan Telefon Kontrol Programları

Uzaktan telefon kontrol etme programları, özellikle ailelerin çocukları üzerinde kontrol sağlama için çok ihtiyaç duydukları bir şey. Bunun dışında başka kişiler tarafından da eşleri, arkadaşları ve bunlar gibi kişiler üzerinde kullanılması hedeflenen bu uygulamalar; karşıdaki telefonu uzaktan kontrol etmenizi ve onların belirli başlı elementlere erişiminizi kısıtlamanızı sağlar.

En Popüler Uzaktan Telefon Kontrol Etme Programları

Uzaktan telefon kontrol etme programı arayışında olan birçok kişi, çeşitli sebeplerden dolayı bu programları elde etmek ve kullanmak istiyorlar. Bu sebeplerden bazıları kullanan kişilere göre değişmekle beraber şöyle sıralanabilir: 

 • Çocuğunun telefonlarını uzaktan kontrol etmeyi amaçlayan ebeveynler, uzaktan kontrol programı ile çocuklarının belirli sitelere erişimini engellemeyi ve bazı uygulamaları kullanmasını kısıtlamayı amaçlıyor. Böylelikle çocuklarının sağlıklarına zarar verebilecek sitelerden ve uygulamalardan uzak durmasını sağlıyorlar. 
 • Eşlerinin, sevgililerinin ve arkadaşlarının telefonlarına erişim sağlamak isteyen bazı kişiler, uzaktan telefona bağlanma yöntemi ile onların telefonlarına bağlanıp özel verilerine erişmek istiyorlar. Aslında bu kişilerin amacı onların telefonlarını direkt olarak kontrol etmek değil, erişerek verilerini okuyabilmek.

Bu 2 grubun da amacına hizmet edebilecek programlar, internet üzerinde bolca bulunuyor ancak buradaki bolluk ne yazık ki herhangi bir fayda getirmiyor. Kullanıcılar, bu bolluk içinde hangi uzaktan kontrol programlarının çalışıp hangilerinin çalışmadığını tam olarak seçemiyor.

Biz de bu kullanıcıları bu ikilemlerden kurtarmak için aşağıda 3 adet uzaktan telefon kontrol etme uygulaması listeledik. Sektöründe lider olan bu uygulamalar sayesinde “uzaktan telefon kontrol etme android, uzaktan telefon kontrol etme iOS” gibi ayrı aramalar yapmanıza gerek kalmayacak. 3 program da iki işletim sisteminde çok iyi çalışıyor. 

Başkasının Telefonlarını Uzaktan Kontrol Etmek için 3 Program

Aşağıda listeleyip açıkladığımız 3 program, dilediğiniz telefona uzaktan erişip kontrol etmek için tam anlamıyla özelleşmiş programlardır. Kurulumlarını doğru yaptığınız takdirde onların haberleri olmadan bütün sosyal medya mesajlarını okuyabilir, gittiği konumları görebilir ve galeri gibi kritik bölgelere erişebilirsiniz. Ayrıyeten uzaktan telefonu kontrol kapsamında birtakım kısıtlamalar da yapabilirsiniz. 

Bu programları kullanmadan önce bilmeniz gereken tek şey, bu programların legal kapsamının reşit olmayan çocuklarını kontrol etmek isteyen ebeveynler için olduğu. Harici ve izinsiz kullanımlarda yasal sorumluluk kullanan kişiye aittir.

1) mSpy

A screenshot of a phone

Description automatically generated

Başkasının telefonuna uzaktan erişmek ve kontrol etmek için kullanabileceğiniz en efektif uygulamalardan biri mSpy. Kurulumu takip etmek istediğiniz telefona bir dosyayı yüklemekten ibaret olan mSpy, bu kurulumdan sonra o telefondan habersiz bir şekilde çalışır ve size özel olan panelden o telefonun verilerini size aktarır.

mSpy ile takip ettiğiniz telefonun Whatsapp ve Instagram gibi onlarca sosyal medyadaki mesajlarını, galeri verilerini, konum verilerini ve bunlar gibi onlarca veriyi görebilir ve aşağıdaki uzaktan kontrol işlemlerini yapabilirsiniz: 

 • Takip ettiğiniz telefonun istediğiniz sitelere girmesini engelleyebilirsiniz.
 • Kullanılmasını istemediğiniz uygulamalara erişimlerini kısıtlayabilirsiniz.
 • Bağlanmasını istemediğiniz WIFI ağlarına bağlanmalarını engelleyebilirsiniz.

Yalnız hatırlatalım, bu tarz kısıtlamaları yaptığınız takdirde telefon sahibi bir terslik olduğundan şüphelenip telefonunda yüklü olan yazılımı fark edebilir. Telefonu sıfırlaması dahilinde de erişiminizi kaybedersiniz.

mSpy kullanımı ve kendisini kullanarak uzaktan telefon kontrol etme hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer dilerseniz gittiğiniz adreste örnek bir demoyu da inceleyebilirsiniz.

2) Eyezy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

mSpy benzeri bir telefon takip uygulaması olan Eyezy ile, kurulumdan sonra dilediğiniz telefonu uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Onların istemediğiniz kadar verisine erişip bu verileri dışarıya aktarabilir, dilerseniz mSpy’ın da sunduğu gibi uygulama, site ve ağ engelleme yoluna gidip dilediğiniz kısıtlamaları yapabilirsiniz. Bütün bunların en güzel yanı, söz konusu kişiden habersiz ve senkronize olarak gerçekleşiyor olmasıdır.

Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uzaktan Android telefon kontrol ve iOS telefon kontrol gibi konularda programı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A cell phone on a wood surface

Description automatically generated

En popüler telefon takip uygulamalarından biri olan Spynger ile, telefonu uzaktan kontrol etme programı olarak kullanabileceğiniz en güçlü uygulamalardan biridir. İlk 2 takip uygulamasının sunduğu bütün özelliklere ve takip ettiğiniz telefonun aşağıdaki bilgilerine kendi paneliz üzerinden erişmenize yardımcı olur:

 • Konum Bilgileri 
 • Whatsapp, Telegram, Line, Tinder ve Instagram gibi onlarca sosyal medya mesajlaşma uygulamasındaki bütün mesajlaşma detayları
 • SMS ve arama geçmişi verileri
 • Telefonun bağlandığı WIFI ağlarının bilgileri
 • Bütün fotoğraf ve videolar dahil olmak üzere galeri verileri
 • Etkinlik planlama bilgileri
 • Keylogger ile klavye hareketlerinin kaydı ve takibi

Bunların dışında Spynger ile uzaktan iPhone kontrol etmek ya da Android uzaktan kontrol gibi işlemler çok rahat ve pratik bir şekilde yapılabilir. 

spynger ŞİMDİ dene

Herhangi bir uzaktan telefon kontrol etme programı, ücretsiz olarak elde edildiği takdirde bu programlar kadar efektif çalışmayabilir. Yine de, yukarıdaki programların deneme sürümü araştırmasını ve indirim takibini yapmanızı tavsiye ederiz. 

Uzaktan telefon nasıl kontrol edilir?” sorusunu soranlar için açıklayıcı olmasını umduğumuz bu makaledeki uygulamaları kullanırken, bulunduğunuz ülkedeki kişisel ve özel verilere izinsiz erişim kapsamlı kanunları iyi bilmenizi rica eder ve bu konudaki yasal sorumluluğun sizde olduğunu bilmenizi isteriz.

Yorumla

Yorum yapın