Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Spynger Nedir, Nasıl Kullanılır, Nasıl Kurulur, Güvenli mi Yorumlar

En iyi aldatma takip uygulaması Spynger yazılımını inceleyeceğiz. Son zamanlarda birçok kişi telefon takip uygulamalarını araştırmaya ve kullanmaya başladı. Pek çok şeyde olduğu gibi, bu uygulamalardan da piyasada yüzlerce var ancak çalışanların sayısı bir elin parmağını geçmiyor. Çocuğunun tehlikeli işlerle uğraşıp uğraşmadığını öğrenmek isteyen ebeveynler, eşlerinin kendilerini aldattığı düşünen kişiler ve arkadaşlarının bir işler çevirdiğinden şüphelenen insanlar; telefon takip uygulamaları kullanmayı tercih edebiliyorlar.

Eşinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz? Eğer öyleyse, Spynger yazılımı tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu güçlü casus uygulaması, eşinizin telefonundaki ve bilgisayarındaki faaliyetleri hakkında ayrıntılı veriler sağlayarak onu aldatan eşinizi yakalamanıza yardımcı olabilir.

Bu incelemede Spynger uygulamasının nasıl çalıştığına, maliyet analizi de dahil olmak üzere çeşitli özelliklerine ve onu kullanmanın artı ve eksilerine bakacağız. Ayrıca aldatan bir eşi ya da partneri yakalamak için bu özel casus yazılım programını indirmeye değip değmeyeceğini de tartışacağız.

spynger ŞİMDİ dene

Spynger’a genel bakış

Spynger, onu bugün mevcut olan en iyi casus uygulamalardan biri yapan birçok özellik sunar. Metin mesajlarını, aramaları, e-postaları, GPS konumlarını ve daha fazlasını gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlayan gelişmiş izleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca ayrıntılı raporlara da erişebilirsiniz, böylece hiçbir şey gözden kaçmaz. Tüm bunların ötesinde, Spynger kullanıcı dostudur ve sezgisel arayüzü ile kullanımı kolaydır.

Resmi WebsiteSpynger.com
KategorisiTelefon Takip Programı
Temel ÖzelliklerGPS izleme, arama kayıtlarını izleme, metin mesajlarını izleme, tarama geçmişini izleme ve sosyal medya izleme.
UyumlulukAndroid ve iOS cihazlar.
Ücretsiz DenemeSpynger ücretsiz deneme sunmuyor.
En Düşük Fiyat12 ay boyunca ayda 10,83 ABD doları
Aylık Fiyat$45.49
Para İade Garantisi14 günlük para iade garantisi.
Size Özel İndirimTIKLA İNDİRİMİ AL

spynger ŞİMDİ dene

Spynger Nedir? 

Spynger, sektördeki en popüler telefon takip programlarından biri ve uygun abonelik seçenekleriyle kullanıcıların elini ciddi manada güçlendiren bir fiyat politikasına sahip. Spynger ile, piyasadaki yüzlerce telefon takip uygulaması olduğunu iddia eden dolandırıcı uygulamalarda olduğu gibi parayı verip karşınızda muhatap bulamama gibi bir durum söz konusu değil. 

A hand holding a phone

Description automatically generated

Kendinize uygun bir paket alıp kurulum yaptıktan sonra, Spynger ile takip etmek istediğiniz telefonun pek çok kategorideki yüzlerce verisine erişebilirsiniz. Bu veriler arasında: 

 • Kullanıcıların galeri verileri – bütün fotoğraf ve videolar
 • Sosyal medya yazışmaları – Whatsapp, Skype, Instagram ve Telegram gibi onlarca sosyal medyadaki yazışmalar
 • SMS ve arama geçmişi – bütün rehber detayları ve kapsamlı bir arama geçmişi analizi
 • Keylogger – takip ettiğiniz telefonun şifreler dahil olmak üzere bütün klavye hareketlerinin takibi ve kaydı 
 • Internet geçmişi – takip ettiğiniz telefonun sahibi internette neleri araştırıyor ve hangi sitelere giriyor
 • E posta yazışmalarının kaydı
 • Bağlanılan Wifi ağlarının özelliği
 • Telefonda yüklü olan ve kullanılan uygulamaların bilgisi

bulunuyor. Spynger ile, dilediğiniz telefonun bu verilerini kendilerinin haberi olmayacak şekilde takip edebiliyor ve kullanımı kolay bir panel üzerinden analizini yapabiliyorsunuz. 

spynger ŞİMDİ dene
A hand holding a phone

Description automatically generated

Bunların yanı sıra, Spynger ile takip ettiğiniz telefondan dilediğiniz gibi ekran görüntüsü ve ekran kaydı alabiliyor ve bunu paneliniz üzerinden dışarı aktarabiliyorsunuz. Bu bağlamda cidden çok kuvvetli bir uygulama diyebiliriz. 

Peki, sizi bu veri okyanusuna ulaştıracak olan Spynger’in kurulumu nasıl yapılır? 

spynger ŞİMDİ dene

Spynger Kurulumu Nasıl Yapılır? 

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Öncelikle buraya tıklayarak Spynger sitesine ilerleyip kendinize uygun bir program seçmeniz gerekiyor. Kendinize uygun bir program seçtikten sonra size karşıdaki telefona yüklemeniz gereken bir yazılım verilecek.

Evet, Spynger’i kullanmak için hedef telefona kısa süreli bir fiziksel erişim ve yazılım yükleme gerekiyor. “Ama nasıl olur? Ben karşı telefona yükleme ve fiziksel erişim gerektirmeyen uygulamalar da görmüştüm” diyebilirsiniz.

İşte makalenin başında bahsettiğimiz çalışmayan ve para tuzağı olan uygulamalar bunlardı. Bu uygulamalar paranızı alıp devamında size hiçbir şey sunmayan işe yaramaz uygulamalardır. Bugün bir telefonu sürekli olarak takip etmek ve verilerine erişmek istiyorsanız ve aşırı yüksek bir teknik bilginiz yoksa, o telefona kısa süreli de olsa fiziksel erişim sağlayıp gereken uygulamaları kurmanız gerekiyor.

Spynger’in çalışması için kendisini takip etmek istediğiniz telefona bir kez kurmanız yeterli. Devamında telefon sahibi Spynger’in kurulu olduğunu anlayıp anlamayacak diye endişe etmenize gerek yok. Spynger, ilk kurulumdan sonra o telefonda gizlenir. Verilerin gizlice takibini yapabilmenizin sebebi budur. 

İlk kurulumdan sonra sizden devamında herhangi bir periyodik kontrol ve yeniden kurulum beklenmeyecek. Telefonunu takip ettiğiniz kişi telefonunu sıfırlamadığı sürece Spynger ile onu takip etmeye devam edebilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Spynger Nasıl Kullanılır? 

Aslında ilk kurulumdan sonra yapmanız gereken çok bir şey kalmıyor desek yanlış olmaz sanırım. Eğer Spynger’i takip etmek istediğiniz telefona tarif edilen şekilde eksiksiz olarak kurduysanız, tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp gelen verilerin tadını çıkarmak. 

Spynger, kurulumdan sonra size verileri kendine has bir panel üzerinden aktarır. Siz bu panel üzerinden okumak istediğiniz veriyi seçip okuyabilirsiniz. 

İşin güzel tarafı ise kurulum öncesi verilere de erişebiliyor olmanız. Yani, eğer birinin Whatsapp mesajlarını okumak istiyorsanız Spynger’i kurmadan önceki mesajları da görebilecek ve analizini yapabileceksiniz. 

Bunlar dışında yorumlardan çıkarılabileceği kadarıyla panelin çok kullanıcı dostu ve “Spynger Nasıl Kullanılır?” sorusunu size tekrar sordurtmayacak kalitede olduğunu anlayabiliyoruz. 

Yani işin en kritik tarafı hedef telefona gereken uygulamaları yüklemek. Bunun için çok uzun bir fiziksel erişim süresine ihtiyacınız yok. 

spynger ŞİMDİ dene

Spynger Gizli Hesap Görme için Kullanılabilir mi?

A person looking surprised

Description automatically generated

Günümüzde pek çok kişi, özellikle Instagram özelinde karşısındaki kişinin profil detaylarını görmek ve bunlara erişmek istiyor. Bunun için eskiden Postegro gibi çalışan uygulamalar olsa da, Instagram artık bu uygulamaların çalışmasını engellemenin bir yolunu buluyor ve sürekli yapılan güvenlik güncellemeleriyle bu engellemeleri kuvvetlendiriyor. 

Spynger, size bu konuda güçlü bir alternatif olabilir çünkü kendisi ile 16 mesajlaşma uygulamasındaki (Instagram, Whatsapp vb.) bütün mesajları görebiliyor ve detaylara erişebiliyorsunuz.

Benim amacım mesajlara erişmek değil diyorsanız, Spynger ile hedef telefonun fotoğraf ve videolar dahil olmak üzere bütün galeri verilerine de erişim sağlayabiliyorsunuz. Yani söz konusu kişinin Instagram’ına erişip sadece paylaştığı fotoğrafları görmek bir yana dursun, Spynger ile paylaşmadığı fotoğrafları da görebiliyorsunuz. 

Eğer amacınız bu kişinin Instagram etkileşimlerini (fotoğraflarına gelen yorumlar gibi) görmek ise, Spynger’ın keylogger özelliğini kullanarak bu kişinin Instagram giriş bilgilerini elde edebilir ve hesabına erişim sağlayabilirsiniz. 

spynger ŞİMDİ dene

Spynger Yorumları

Spynger, pek çok ülkede onbinlerce mutlu müşteriye sahip ve bu müşteriler Spynger ile olan deneyimlerini yorum olarak paylaşmaktan çekinmiyorlar.

İşte Spynger ile ilgili soru işaretlerinizi ortadan kaldırabilecek ve Spynger’in kendi sitesine girip teyit edebileceğiniz yorumlardan bazıları: 

 • Eşinin cihazını kontrol etmek için neredeyse her uygulamayı denediğini ancak bu uygulamaların sosyal medya verilerine erişmek için “rootlu cihaz” gerektirmesi sebebiyle çalışmadığını belirten bir kişi, Spynger ile bu sorunu hallettiğini ve takip etmek istediği cihaz rootlu olmamasına rağmen sosyal medya yazışmalarına erişim sağlayabildiğini belirtiyor.
 • Spynger’in evliliğini kurtarmasına yardım ettiğini belirterek yorumuna başlayan bir kişi, eşiyle zor durumda olduklarını ve birbirlerine tam güven için Spynger’den faydalandıklarını belirtiyor. Artık birbirlerini daha çok sevdiklerini de ekleyerek yorumunu bitirmiş.
 • Erkek arkadaşının kendisini bir yıldır 3 kızla aldattığını tespit eden bir kişi, bunu Spynger sayesinde başardığını belirtiyor ve ilişkilerin takibi için Spynger’in kullanılmasını tavsiye ediyor.
spynger ŞİMDİ dene
A screenshot of a person

Description automatically generated

Gördüğünüz gibi yorumlar genel olarak eşler ve sevgililer üzerine ki Spynger de sitesinde kendisini “aldatan eşleri yakalama programı” olarak tanıtıyor. Durum her ne kadar böyle olsa da bulunduğunuz ülkedeki kişisel verilerin korunması kanunu ve alabileceğiniz yasal riskler konusunda bilinçli olun.

Spynger Güvenilir mi?

Bir inceleme sitesinde denk geldiğimiz bir yazıya göre, Spynger güvenilir bir takip uygulaması. Eğer güvenilirliğinden şüpheniz varsa kendileriyle iletişime geçebilir ve bu soruyu spesifik olarak kendilerine yöneltebilirsiniz. Eminiz sizi tatmin etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Onun dışında yapılan birçok olumlu yorum da Spynger’ın gerçekten çalıştığını ve herhangi bir güvenlik tehdidine sebep olmadığını gösteriyor. Yine de şüpheleriniz varsa kendileriyle iletişime geçebilir ve bu konuyu detaylıca araştırabilirsiniz. 

Umarız bu makale, sizlere Spynger konusunda açıklayıcı bir rehber olmuştur. Bu uygulama ile istediğiniz her kişiyi ve her telefonu takip etmek mümkün olsa da, bulunduğunuz ülkedeki yasaların gereklilikleri ile ilgili bilgi sahibi olduğunuzdan emin olun. Bu makaledeki bazı teknikleri uygularken (Keylogger ile klavye erişimi gibi) çiğneyebileceğiniz bazı yasalar konusunda da dikkatli olun. 

Spynger Kullananlar

Aşağıda spynger kullananların yorumları bulunmaktadır:

 • Kötü bir şey yaptım ama bunu herkese söylemem gerekiyor çünkü başkalarına da yardımcı olacağını düşünüyorum. Erkek arkadaşım beni bir yıldır 3 kızla aldatıyor!… Bu bilgiye nasıl ulaştığımı sorarsanız size Spynger kullanmanızı ve ilişkinizin iyi ve adil olup olmadığını kontrol etmenizi söylerim…
 • Eşimle zor zamanlardan geçiyorduk… Açıkçası gönül rahatlığı ve eksiksiz bir güven duygusu için buna gerçekten ihtiyacımız vardı. Spynger ile bunu elde ettik. Şimdi birbirimizi çok daha fazla seviyoruz. Sözünüzü yerine getirdiğiniz için size, yani Spynger’e teşekkür ederim. Harika bir hizmet…

Spynger Artıları ve Eksileri

ArtılarıEksileri
Kullanımı ve anlaşılması kolay kullanıcı arayüzüMüşteri destek seçeneklerinin eksikliği
Birden fazla cihazda kullanılabilirÜcretsiz deneme sunulmuyor
Konumları gerçek zamanlı olarak takip edebilmeBelirli web sitelerini, uygulamaları vb. engelleme gibi ebeveyn kontrolü özelliklerine sahip değildir.
Uzaktan kullanılabilir – fiziksel erişime gerek yoktur

Spynger’ın ücreti ne kadar?

Spynger’ın premium aboneliğinin maliyeti, abonelik süresine bağlı olarak değişir. Güncel fiyatlar aşağıdadır:

1 AYLIK$45.49 /AY
3 AYLIK$26 /AY
12 AYLIK$10.83 /AY

Spynger Android ve iPhone’a Nasıl Yüklenir

Spynger’ı bir Android veya iPhone’a yüklemek birkaç adım içerir. Kurulum için hedef cihaza fiziksel erişime ihtiyacınız olduğunu unutmamak önemlidir. İşte genel adımlar:

Android için

 • Bir abonelik satın alın: Spynger web sitesini ziyaret edin ve ihtiyaçlarınıza uygun bir abonelik satın alın.
 • Cihazı hazırlayın: “Ayarlar” > “Güvenlik” > bölümüne gidin ve Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklenmesine izin vermek için “Play Protect “i devre dışı bırakın.
 • Uygulamayı indirin: Satın aldıktan sonra, giriş bilgilerinizi ve Spynger uygulamasını indirmek için bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. Uygulamayı indirmek için hedef cihazdaki bağlantıyı açın.
 • Uygulamayı yükleyin: İndirilen dosyayı açın ve uygulamayı yüklemek için talimatları izleyin.
 • Uygulamayı kurun: Spynger uygulamasını açın, hüküm ve koşulları kabul edin ve ardından Spynger hesabınızdan kayıt kodunu girin.
 • Kurulumu tamamlayın: Uygulamaya gerekli izinleri vermek için talimatları izleyin. Kurulum tamamlandığında, uygulama cihazı izlemeye başlayacaktır.

iPhone (iOS) için

Spynger’ı bir iPhone’a yüklemek genellikle cihazın jailbreak edilmesini gerektirir, bu da garantiyi geçersiz kılabilir ve cihaza potansiyel olarak zarar verebilir. Ancak Spynger, cihazı izlemek için iCloud yedeklemelerine dayanan jailbreak’siz bir sürüm sunuyor. İşte nasıl kurulacağı:

 • Bir abonelik satın alın: Spynger web sitesini ziyaret edin ve jailbreak içermeyen bir abonelik satın alın.
 • iCloud kimlik bilgilerini edinin: Hedef cihazın iCloud kimlik bilgilerine ihtiyacınız olacak. Hedef aygıtta iCloud yedeklemesinin etkin olduğundan emin olun.
 • Hesabınızı ayarlayın: Spynger hesabınıza giriş yapın, hedef aygıtın iCloud kimlik bilgilerini girin ve izlenecek aygıtı seçin.
 • İzlemeye başlayın: Her şey ayarlandıktan sonra, Spynger hedef aygıtın iCloud yedeklemesinden veri çekmeye başlayacaktır. Son iCloud yedeklemesinin ne zaman yapıldığına bağlı olarak verilerin Spynger kontrol panelinizde görünmesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın.
 • Lütfen bu talimatların belirli bir cihaza ve işletim sistemine bağlı olarak değişebileceğini unutmayın. Yazılımı yüklerken her zaman Spynger tarafından sağlanan en son talimatları izleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Spynger gerçekten işe yarıyor mu?

Evet, Spynger cihazlardaki belirli etkinlikleri izlemek için kullanılabilecek güçlü ve güvenilir bir izleme uygulamasıdır. Uygulama ile metin mesajlarını, arama kayıtlarını, e-postaları, fotoğrafları, konumları ve daha fazlasını takip edebilirsiniz.
Spynger’ın kendisinin kötü amaçlı yazılım veya virüs içermediğini ve kullanımının güvenli olduğunu belirtmek önemlidir. Ayrıca, gelişmiş özellikleri nedeniyle, güvenlik endüstrisindeki birçok profesyonel kuruluş tarafından onaylanmıştır. Kısacası: evet – Spynger tam olarak reklamı yapıldığı gibi çalışıyor.

Spynger tamamen gizli midir?

Evet, Spynger hedef cihazda tamamen gizli ve tespit edilemez olacak şekilde tasarlanmıştır. Kurulduktan sonra, kullanıcı izlendiğini asla bilmeden arka planda çalışacaktır. Birisi belirli uygulamaları veya hizmetleri ararsa Spynger yine de tespit edilebilir, ancak başka türlü tespit edilmesi imkansızdır.

Spynger yasal mı?

Spynger’ın yasal olup olmadığı bölgenizdeki yasalara bağlıdır. Bazı ülkelerde, kullanıcının izni olmadan bir cihazı izlemek yasa dışıdır. Bu nedenle, başkasının cihazını izlemek için Spynger’ı kullanmadan önce her zaman gerekli izne sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Ayrıca, Spynger’ı izleme amacıyla kullanırken geçerli veri gizliliği yasaları ve düzenlemelerinin farkında olun.

4.8/5 - (46 Kişi Puan Verdi)

“Spynger Nedir, Nasıl Kullanılır, Nasıl Kurulur, Güvenli mi Yorumlar” üzerine 6 yorum

 1. Arkadaşlar spynger aldım kocamın telefonuna kurdum ondan sonra beni aldattığını yakaladım evinin arabasının yarısını aldım boşadım şimdi kafam rahat

  Yanıtla

Yorum yapın