Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eyezy Nedir, Nasıl Kullanılır?

İnternete şöyle bir baktığınızda karşınıza pek çok telefon takip programı çıktığını görürsünüz. Ne yazık ki, satın alım için sizden ciddi miktarlarda para talep eden bu programların çoğu işe yaramayan programlardır. Bugün biz bu makalede, verdiğiniz paraya değen ve makine düzeninde işleyen bir program olan Eyezy’den bahsedeceğiz. 

EYEZY ŞİMDİ dene

Eyezy Nedir?

A screen shot of a phone

Description automatically generated

Eyezy, istediğiniz telefonu telefon sahibinden habersiz etmek için kullanabileceğiniz, yasal olarak ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını kontrol için çıkarılmış bir programdır.

Eyezy ile, takip etmek istediğiniz telefonun:

 • Arama geçmişi ve SMS verilerine
 • Whatsapp ve Instagram gibi onlarca sosyal medyalardaki bütün yazışma detaylarına
 • Konum bilgilerine hem koordinat bazlı hem de harita üzerinden
 • Etkinlik takvimine
 • Internet arama geçmişi detaylarına
 • Bağlanılan Wifi ağlarının bilgisine
 • Galeri verilerine
 • Yüklü olan uygulamaların detaylarına
 • E-posta yazışmalarının geçmişine
 • Rehberde kayıtlı olan kişilerin bilgisine

Erişebilirsiniz. Ayrıca, sadece bu bilgilere erişmekle kalmayıp takip ettiğiniz telefona aşağıdaki kısıtlamaları yapabilirsiniz: 

 • Dilediğiniz internet sitelerine girmelerini engelleyebilirsiniz.
 • İstediğiniz Wifi ağına erişimi kısıtlayabilirsiniz. 
 • İstemediğiniz uygulamaları kullanmalarını engelleyebilirsiniz. 
 • Belirli bir kelime belirleyip bu kelimeyi kullandıkları her andan ve her uygulamadan haberdar olabilirsiniz.
 • Geofencing özelliği ile belirli coğrafi bölge belirleyip o bölgenin dışına çıktıklarında haberdar olabilirsiniz.

Bütün bunların en güzel detayı, takip ettiğiniz telefon sahibinden habersiz bir şekilde ve size özel bir panel üzerinden gerçekleşiyor olmasıdır. Siz, internet erişiminiz olan her yerden ve her cihazdan bu verileri okuyabilir ve dilediğiniz aksiyonu alabilirsiniz.

Peki, bu denli güçlü bir uygulama olan Eyezy nasıl kurulur? 

şimdi EYEZY dene

Eyezy Nasıl Kurulur?

A person in a blue shirt

Description automatically generated

Öncelikle iyi haber olarak Eyezy kullanmanın teknik bilgi gerektirmediğini belirtmek istiyoruz. Eyezy’i kullanmak için takip etmek istediğiniz telefona kısa süreli de olsa erişiminiz olması gerekiyor.

Öncelikle buraya tıklayarak Eyezy’nin sitesine gidip size uygun planlardan birini seçin ve satın alın. Daha sonra size hedef telefona kurmanız gereken uygulamanın detayları verilecek.

Bu adımdan sonra hedef telefona kısa süreli de olsa erişim sağlayıp uygulamayı o telefona kurmanız gerekiyor.

“Peki kurduktan sonra telefon sahibi bunu fark etmeyecek mi?” diye endişelenmenize gerek yok, Eyezy ilk kurulumdan sonra kendisini gizleyecektir.

Kurulumu tamamladıktan sonra size özel panel üzerinden verilere erişmeye başlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra sizden Eyezy kurulumu için herhangi bir periyodik kontrol vs. beklenmiyor, sadece bir kez dediğimiz şekilde kurulması yeterli. 

Ancak hatırlatalım, eğer uygulama kısıtlama ve internet sitelere erişim engelleme gibi özellikleri kullanacak olursanız kullanıcılar “erişim engellendi” temalı bir ekran ile karşılaşabiliyor. Böyle bir durumda takip ettiğiniz kişi Eyezy’nin telefonunda kurulu olduğunu anlayıp telefonunu sıfırlayabilir. Böylesine bir olaydan sonra o telefona tekrardan Eyezy kurulumu yapmak, telefona fiziksel erişim zor olup dikkat çekeceği için sizi biraz zorlayabilir. 

şimdi EYEZY dene

Eyezy Nasıl Kullanılır? 

Eyezy kullanımı, kurulum adımını atlattıktan sonra oldukça basit. Kurulumu doğru ve eksiksiz bir şekilde yaptıysanız, hedef telefonun verilerini size özel bir panel üzerinden rahatça okuyabilirsiniz demektir.

Bu panelde solda okumak istediğiniz veri türünü seçer ve o veri ile ilgili bütün detaylara ulaşırsınız. Örneğin, diyelim ki Eyezy kurulumunu başarılı bir şekilde yaptık ve karşıdaki telefonun Whatsapp mesajlarına erişmek istiyoruz. Sol menüden Whatsapp butonuna tıklıyor ve aşağıdaki gibi bir manzara ile karşılaşıyoruz. 

A screenshot of a chat

Description automatically generated

Yukarıda gördüğünüz örnek demoda, ki siz de bu demoya Eyezy sitesi üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz, karşıdaki kişinin Whatsapp mesajlarını görüyoruz. Kategori içinden de solda kiminle yapılan mesajlaşmayı okumak istiyorsak ona tıklayıp ilgili mesaj detaylarına erişebiliyorsunuz.

Kullanım bu şekilde, hangi veriye erişmek istiyorsanız soldan seçiyor ve daha sonra o veri ilgili detayları da karşınıza çıkan sayfadan belirliyorsunuz. 

şimdi EYEZY dene

Eyezy ile Gizli Hesap Görmek Mümkün müdür?

Pek çok kişi herhangi birinin gizli Instagram profilini görmek ve içerideki fotoğraflara erişmek istiyor. Eyezy ile bu çok kolay çünkü zaten hedef telefonun Instagram profilinden çok daha hassas olan bütün bilgilerine erişebiliyorsunuz.

Uygulamanın kendi içinde harici bir Instagram görme paneli olmasa da, Eyezy’i para tuzağı uygulamalarla karıştırmamanızı söylemiştik, o amaca hizmet edecek özellikler bulunuyor.

Genelde başka birinin gizli Instagram profilini görme amacımız onun fotoğraflarını görmek oluyor. İşte bu özellik Eyezy’de kapsamlı olarak bulunuyor. Takip ettiğiniz telefonun bütün fotoğraf ve videolarına kapsamlı galeri verileri dahilinde erişebiliyorsunuz. Örnek panel görünümü aşağıdaki gibi olacaktır. 

A screenshot of a social media photo

Description automatically generated

Videolar kısmında da bizi aşağıdaki gibi bir görüntü karşılıyor. 

A screenshot of a video

Description automatically generated

Yani Eyezy uygulaması, gizli hesap görme amacına fazlasıyla hizmet edebilecek bir uygulama. Bunun dışında, eğer birinin sosyal medya fotoğraflarına gelen yorumları vs. merak ediyorsanız direkt olarak hesaplarına erişmeniz gerekiyor.

Eyezy uygulaması ile bunu Keylogger kategorisi üzerinden yapabilirsiniz. Hedef telefonun klavye hareketlerini kaydeden ve kendi paneli üzerinden size aktaran bu özellik sayesinde, karşıdaki kişinin hesap giriş bilgilerini elde edebilirsiniz. 

şimdi EYEZY dene

Eyezy Uygulaması Yorumları

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Eyezy uygulaması hakkında, kendi sitesinden de ulaşıp teyit edebileceğiniz şekilde aşağıdaki tarzda yorumlar bulunuyor:

 • Uygulamanın örnek demosunu gördükten sonra gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünüp satın aldıktan sonra buna emin olanlar. Bu kişi ayrıca uygulamanın söz verdiği gibi çalıştığını ve herhangi bir şikâyeti olmadığını belirtiyor.
 • Çocuğunun siber zorbalığına uğradığından şüphelenip uygulamayı çocuğu üzerinde kullanan bir ebeveyn, Snapchat mesajlarına erişim sayesinde okul yönetimine efektif kanıtlar sunabildiğini ve Eyezy’nin çocuğunun siber zorbalıktan kurtulmasına yardımcı olduğunu söylüyor.
 • Eyezy’nin en iyi ebeveyn kontrolü uygulamalarından biri olduğunu belirtip Eyezy’nin çalışma yönteminden tamamen memnun olanlar. 
 • Çocuklarının mesajlarını incelemek ve özel hayatlarına karışmayı doğru bulmadığı için Eyezy’i sadece konum kontrolü için kullanan bir ebeveyn, Eyezy’nin GPS izleme özelliğinin oldukça güçlü bir şekilde çalıştığını belirtiyor. 
 • Kızlarına ilk telefonunu alan ve onun yanlış kişilerle iletişim kurmadığından emin olmak isteyen bir aile, bu konuda Eyezy’i tercih ettiklerini ve Eyezy’nin amaçları doğrultusunda çok iyi çalıştığını belirtiyor.
 • Boşanmış bir çift, çocuklarının takibini Eyezy uygulaması ile rahat bir şekilde yaptıklarını ve onun tehlikeli kişilerle telefonu üzerinden iletişim kurmadığından emin olduklarını söylüyor. 

Eyezy Güvenilir mi?

Eyezy kendi sitesinde, elde ettikleri hassas verileri kuvvetli şifreleme yöntemleriyle şifrelediklerini belirtiyor ve bu verilere kendi ekiplerinin dahi erişemediğinin altını çiziyor. Verilerin yalnızca sizin tarafınızdan görünür olduğu belirtilmiş.

Onun dışında yapılan onlarca olumlu yoruma bakılırsa Eyezy güvenilir bir telefon takip uygulaması gibi duruyor. Çalışıp çalışmadığından emin olamıyorsanız örnek bir demoyu inceleyebilir yahut yine yorumlara göz atabilirsiniz.

İnternetteki pek çok uygulama, karşıdaki telefona herhangi bir kurulum yapılmadan onları takip edebileceğinizi savunup sizin bilgilerinize erişiyorlar. İşte asıl uzak durmanız gereken ve güvenilir olmayan uygulamalar onlardır çünkü hedef telefona herhangi bir kurulum yapılmadan o telefonu takip etmek neredeyse imkansızdır.

Umarız bu makale, size Eyezy hakkında kapsamlı bir rehber olmuştur. Eğer herhangi bir telefonu takip etmek istiyorsanız Eyezy, sektörde kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri ve çok yardımcı destek ekipleri var. Tek dikkat etmeniz gereken nokta, Eyezy’nin ana legal kullanım alanının reşit olmayan çocuklarını kontrol etmek isteyen ebeveynler için olduğudur. Harici bir grup üzerindeki izinsiz kullanımlarda lütfen bulunduğunuz ülkedeki yasaları araştırın.

4.8/5 - (48 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın