Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Whatsapp Hackleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Whatsapp hackleme, herhangi birisininin Whatsapp mesajlarını okuyup verilerine erişmeye çalışan pek çok kişi tarafından sıkça araştırılan bir konudur. Bu makalede bu konuyla ilgili biraz konuşacak ve “Whatsapp hacklemek mümkün mü?” sorusunu cevaplayıp alternatifler üzerinde duracağız.

Whatsapp Hackleme İşlemi Nasıl Yapılır? 

Öncelikle Whatsapp hacklemenin mümkün olup olmadığı ile ilgili konuşalım: Evet, her cihaz ve her sistemin başına gelebileceği gibi Whatsapp da çeşitli yöntemlerle hacklenebilir. 

Whatsapp hacklenmesi için kullanabileceğiniz birkaç yöntem bulunuyor ancak bu yöntemlerin bazıları yüksek teknik bilgi gerektirebilir. Son kısımda sıfır teknik bilgi gerektiren ve karşıdaki kişinin haberi olmadan yapılabilecek bir işlemden bahsedeceğiz. 

MAC Adresi ile Whatsapp Hackleme

Telefonların ve neredeyse her elektronik cihazın MAC adresi olarak bildiğimiz, onların kimliklerini tanımlayan bir adresleri vardır. Bu MAC adresi, herhangi birinin Whatsapp hesabını hacklemek için kullanılabilir.

Bunun için karşıdaki telefona ufak da olsa fiziksel bir erişim gerekecektir. Yapılacak işlemler sırasıyla şöyle:

  • Telefonunuzun MAC adresini öğrenin. Marka ve modeline göre internetten nasıl öğrenebileceğinizi araştırabilirsiniz.
  • Daha sonra Whatsapp’ını hacklemek istediğiniz telefonun da MAC adresini öğrenin. 
  • Ardından kendi telefonunuzda Whatsapp’ı kaldırın ve MAC adresini hacklemek istediğiniz MAC adresi olarak değiştirin.
  • Birebir aynı işlemi hacklemek istediğiniz kişi için de yapın.

Bu işlemden sonra, Whatsapp sanki sizin telefonunuzda kuruluymuşçasına mesajlar sizin telefonunuza gelecektir. Eğer sizin de aktif bir Whatsapp hesabınız varsa sizin mesajlarınızın da karşıdaki kişiye gitmesi muhtemel, bunun önlemini almanızı tavsiye ederiz.  

Bu yöntemin en büyük eksikliklerinden biri kolay anlaşılır olmasıdır. 

Telefon Numarası ile Whatsapp Hackleme

Eğer karşınızdaki kişinin telefon numarasını biliyorsanız da Whatsapp’ını hackleyebilirsiniz ancak bu işlem için de ilk yöntemde olduğu gibi biraz telefona fiziksel erişim gerekiyor. 

Öncelikle Whatsapp’ı kendi telefonunuzdan silip tekrar indirin. İlk kurulumda Whatsapp, hangi telefon numarasıyla uygulamayı kullanmak istediğinizi soracaktır. Hacklemek istediğiniz kişinin telefon numarasını girip devam edin.

Ardından o kişinin telefonuna SMS olarak gelen doğrulama kodunu girerseniz o kişinin Whatsapp’ını kendi telefonunuza kurmuş olacaksınız. Bundan sonra o kişiye yeni gelecek mesajlar sizin telefonunuza gelecektir.

Bu yöntemin en büyük handikabı karşıdaki kişinin Whatsapp’ının başka bir telefonda kullanıldığını bildirim ile öğrenebiliyor olmasıdır. 

Telefon Takip Uygulamaları ile Whatsapp Erişimi

Yukarıdaki yöntemlerin ikisinde Whatsapp’ını hacklemek istediğiniz telefona az da olsa fiziksel erişim sağlamanız gerekiyor. Eğer bunu yapma şansınız varsa size tavsiyemiz aşağıda açıklayacağımız telefon takip uygulamalarını kullanmanızdır. Bu uygulamalar, karşıdaki kişinin Whatsapp mesajlarına onun haberi olmadan ve kendinize özel bir panel yardımıyla erişebilmenizi sağlar. Ancak hatırlatalım, bu uygulamaları ebeveyni olmadığınız birileri üzerinde kullanmak, kullanan kişilerin yasal sorumluluğudur. 

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

Eğer birinin Whatsapp’ını hacklemek ve bütün mesajlarına erişmek istiyorsanız farklı yöntemlerle macera aramanıza gerek yok. mSpy imdadınıza yetişecektir. Hedef telefona bir kez kurulması çalışması için yeterli olan mSpy, karşıdaki kişinin bütün verilerini ondan habersiz bir şekilde size aktarır. 

Sizin tek yapmanız gereken, mSpy’ı sadece bir kez takip etmek istediğiniz telefona kurmaktır. Daha sonra program gizli kalacak ve takip ettiğiniz kişinin aşağıdaki verilerini size aktarmaya başlayacaktır: 

  • Bütün Whatsapp, Instagram, Telegram ve Facebook gibi sosyal medyaların mesajları – anlık olarak güncellenir ve her detaya erişebilirsiniz.
  • Konum verileri
  • Galeri verileri
  • SMS ve arama geçmişi
  • Internet tarayıcı geçmişi
  • Bağlanılan Wifi Ağ bilgileri

mSpy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kendisini birinin Whatsapp’ına erişim konusunda nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Gittiğiniz adresteki örnek demoyu da inceleyerek panelin kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2) Eyezy 

A screenshot of a computer

Description automatically generated

“Whatsapp hack nasıl olur?” konusunda soru işaretleriniz varsa ve daha garantili bir yöntemle başkasının Whatsapp mesajlarına erişmek istiyorsanız Eyezy kullanabilirsiniz. İlk programdaki bütün özellikleri bünyesinde barındıran Eyezy programı sayesinde karşınızdaki kişi Whatsapp’ta kiminle neleri ne zaman ne kadar uzunlukta konuşmuş görebilir ve bu konuşmaların ekran görüntüsünü alabilirsiniz. 

İnternet bağlantınız olduğu her yerden ve her cihazdan veri takibi yapabileceğiniz Eyezy uygulamasını kullanmak için tek yapmanız gereken mSpy gibi uygulamayı bir kez hedef telefona kurmak ve gizlemek.

Eyezy uygulaması ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A hand holding a cell phone

Description automatically generated

Bir başka popüler telefon takip uygulamalarından biri olan Spynger ile, birinin Whatsapp hesabını hacklemek ve onların haberi olmadan her yeni mesajlarını inceleyip bunları dışarıya çıktı olarak almak çok kolay. Yine tek yapmanız gereken, Eyezy ve mSpy’da olduğu gibi bir kurulum rotası izlemek.

Kurulum işleminden sonra karşınızdaki kişinin haberi olmayacağı şekilde Whatsapp ve Instagram gibi onlarca sosyal medyadaki mesaj detaylarına erişebilir, galeri verilerini görebilir, gittiği konum analizini harita üzerinden yapabilir ve daha bunun gibi pek çok aksiyonu arkanıza yaslanıp tek tıkla alabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Spynger uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve kendisini Whatsapp hack alternatifi olarak kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Umarız bu makale, Whatsapp hackleme işlemi ve alternatifleri konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki teknikleri uygularken ve sözü edilen takip uygulamalarını kullanırken birtakım yasaları çiğneyebileceğinizin farkında olun.

4.9/5 - (11 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın