Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Facebook Messenger Karşıdakinin Kiminle Konuştuğunu Öğrenme

Facebook Messenger Karşıdakinin Kiminle Konuştuğunu Öğrenme makalemizle sizlerleyiz. Karşıdaki kişinin o an kiminle konuştuğunu öğrenme, pek çok insan hep merak konusu olmuştur. O an konuşurken birden size geç cevap verip çevrimiçi olmaya devam edenin kimle konuştuğunu bilmek ve olayları buna göre yorumlamak isteriz. Ya da aramızın bozuk olduğu ve artık görüşmediğimiz kişilerin başka kişilerle görüştükleri şüphesiyle kimlerle mesajlaştıklarını öğrenmek isteriz. Genelde bu merak Whatsapp için olsa da, Facebook Messenger’da karşıdaki kişinin kiminle konuştuğunu öğrenmek isteyenler olabiliyor. 

Messenger Karşıdakinin Kiminle Konuştuğunu Öğrenme 

Ne yazık ki eğer ekstra yazılım kullanmıyorsanız herhangi birinin Messenger’da o an net olarak kiminle konuştuğunu öğrenme şansınız yok ancak size yazılımsız bir yöntem önerebilirim.

Bu yöntemin kesinlik oranı çok çok düşüktür ve işin sonunda netliğe sahip olmazsınız. Eğer “Messenger karşıdaki kişinin kiminle konuştuğunu nasıl öğrenirim?” tarzı bir arama yapıyorsanız muhtemelen kafanızda bir şüpheli isim vardır ve karşınızdaki kişinin onunla konuştuğundan şüpheleniyorsunuzdur. 

Bu kişiye arkadaşlık isteği yollamanız ve kendisini Messenger’dan eklemeniz gerekiyor. Daha sonra şüphelendiğiniz kişinin ve merak ettiğiniz kişinin çevrimiçi oluş zamanlarına bakabilir ve ikisine eş zamanlı olarak bir şeyi bahane edip mesaj gönderebilirsiniz. Eğer size ikisi de anında cevap vermiyorsa birbirleriyle konuşma ihtimalleri yüksektir ancak dediğimiz gibi başka biriyle konuşuyor olma ihtimalleri de var, herhangi bir kesinlik yok. 

Messenger Kesin Yolla Başkasının Kiminle Konuştuğunu Öğrenme

Peki ya nokta atışı bu işi nasıl çözer ve karşımdaki kişinin kiminle konuştuğunu öğrenirim diyorsanız ekstra yazılımlara başvurmanız gerekiyor. Size oldukça etkili ve çalışan 3 yazılım hakkında detaylı bilgi vereceğiz ancak bu yazılımları ebeveyni olduğunuz çocuğunuz hariç herhangi biri üzerinde onun haberi olmadan kullanmanın yasal dışı olabileceğini hatırlatalım. 

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

2010 yılında kodlanmış ve piyasaya sunulmuş bir telefon takip uygulaması olan mSpy ile, başkasının Messenger’da kiminle konuştuğunu öğrenme ve buna ek olarak pek çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Karşıdaki kişinin telefonuna kurulduktan sonra gizli bir şekilde telefonda kalan mSpy, karşıdaki kişinin aşağıdaki verilerini size kendi paneli üzerinden an ve an aktarır. Siz nerede olursanız olun aşağıdaki verileri görebilir ve analiz edebilirsiniz:

  • Sosyal Medya Yazışma Verileri: Kişinin Whatsapp, Instagram ve Messenger üzerinden kimlerle neyi ne zaman konuştuğunu görebilir ve mesaj detaylarına erişebilirsiniz.
  • Konum Bilgileri: Harita üzerinden kişi ne zaman nerede bulunmuş görebilir ve analiz edebilirsiniz.
  • Galeri Verileri: Fotoğraf ve videolara erişim sağlayabilirsiniz.
  • SMS ve Arama Geçmişi: Ne zaman kiminle konuşmuş ve SMS alıp atmış görebilir ve mesaj detaylarına erişebilirsiniz. 

Bu gibi güçlü özelliklere sahip mSpy programı ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy 

A screenshot of a chat

Description automatically generated

Aynı mSpy gibi telefon takip uygulaması olan Eyezy, mottosu gizli takip üzerine olan bir uygulama. Bir kez takip etmek istediğiniz telefona kurulduktan sonra onun istemediğiniz kadar verisine erişebiliyorsunuz. Bağlandığı Wifi ağlarına, gittiği yerlere, mesajlaştığı kişilere ve mesaj içeriklerine, galeri verilerine, notlarına ve etkinlik planlarına erişebiliyor ve bunu internet bağlantınızın olduğu her yerden yapabiliyorsunuz. Buna ek olarak, ekran kaydı ve görüntüsü alabiliyor ve bunları dışarı aktarabiliyorsunuz. Eyezy ile herhangi birinin Messenger’da kiminle konuştuğunu görme işlemi çok çok rahat ve bunun üstüne kiminle ne konuştuğunu da görebiliyor ve kapalı kapıları aralayabiliyorsunuz. 

Eyezy takip programı ile ilgili bilgi almak ve ücretsiz demoyu deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

Spynger telefon takip programı, mantık ve işleyiş olarak ilk 2 programdan çok farklı olmayan bir program. Yine kurulduğu telefonda kurulduğunu belli etmeden kurulu kalıyor ve kendine has paneli üzerinden size veri aktarıyor. Siz, programı takip etmek istediğiniz telefona bir kere kurduktan sonra arkanıza yaslanıyor ve veri akışının keyfini çıkarıyorsunuz. 

Takip etmek istediğiniz kişinin Messenger’da ya da herhangi bir sosyal medyada o an kiminle konuştuğu bir yana dursun, o konuştuğu kişilerle başka hangi sosyal medyalardan konuştuğundan tutun da neyi ne zaman konuştuklarına kadar pek çok detaya erişebiliyor ve bunları kullanımı çok rahat olan bir panel üzerinden görebiliyorsunuz.

Spynger uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve kapalı kapıları aralamak için kendisinin kullanımını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Umarız bu makale, “Karşıdaki kişinin Messenger’da kiminle konuştuğu nasıl öğrenilir?” konusunda faydalı olmuştur.

Yorumla

Yorum yapın