Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşimin Telegram Mesajlarını Nasıl Görebilirim

Telegram, günümüzde en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri. Gerek açık kaynak kodlu olması, gerek ise insanlara güvenilir bir mesajlaşma ortamı sunması; özellikle Whatsapp’ın güvenlikle ilgili haberlerinin ardından Telegram’ın popülerliğini epey bir arttırdı. Hal böyle olunca, bazı kişiler spesifik konularda Telegram tercih etmeye başladı. Bunu öğrenen ve eşlerinin gizli konuşmalarını Telegram üzerinden yaptıklarını düşünen kişiler ise, “eşimin Telegram mesajlarını nasıl okuyabilirim?” gibi sorgularla arayışlara başladı. 

Eşimin Telegram Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim? 

Öncelikle lütfen aşağıdaki yöntemleri uygulayarak kişisel verilerin gizliliğini ihlal edebileceğinizi aklınızda bulundurun. 

Eğer eşinizin Telegram üzerinde özel mesajlaşmalar yaptığını düşünüyor ve bu mesajların içeriğine erişmek istiyorsanız, önünüze programlı ve programsız iki yol çıkacak. Bu makalede ikisini de detaylandıracağız. 

Yazılım Kullanmadan Ücretsiz Bir Şekilde Eşimin Telegram Mesajlarını Okumak İstiyorum

Eşinizin Telegram mesajlarını ek bir yazılım kullanmadan ücretsiz bir şekilde görmek istiyorsanız önünüzdeki yöntemler kısıtlı ve şans faktörüne çok bağlı yöntemler. 

Öncelikle eşinizin Telegram’ın internet versiyonunu yani web.telegram.org kullanıp kullanmadığını analiz etmeniz gerekiyor. Eğer kullanıyorsa kullandığı saatlerde bilgisayarın ekran kaydını açıp görebildiğiniz mesajları okumayı deneyebilirsiniz. 

Onun dışında bilgisayar için Telegram mesaj okuma eklentileri olduğu söyleniyor, eşiniz bilgisayara Telegram Web’e girmek için oturmadan önce bu eklentileri ayarlayıp mesajlara erişebilirsiniz. Ancak bu eklentilerin seçimi ve kullanımı konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

Bir diğer yöntem ise Telegram Web’e eşinizin telefonundan kendiniz giriş yapmanız. Bunun için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz: 

  • Öncelikle eşinizin telefonundan Telegram’a girin ve cihaz bağla seçeneğini bulun. 
  • Daha sonra eşinizin Telegram mesajlarını takip etmek istediğiniz bilgisayardan web.telegram.org adresine gidin ve oradaki QR kodu eşinizin telefonuyla okutun. 

Bu işlemlerden sonra mesajlara kendi bilgisayarınız üzerinden erişim sağlayabilir ve dilediğiniz mesajı okuyabilirsiniz. Bu yöntemin riski ise eşinizin telefonundan Telegram Web’e giriş yaptığını fark edip oturumu sonlandırabilmesi. Eğer hiç Telegram Web kullanmayan biriyse bu işlem hepten dikkat çekecektir. O nedenle dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. 

Eşimin Bütün Telegram Mesajlarına An be An Erişmek İstiyorum

Eğer isteğiniz eşinizin bütün Telegram mesaj detaylarını sürekli bir şekilde onun haberi olmadan görmekse ek bir telefon takip programı kullanmanız gerekir. Aşağıda size sunacağımız uygulamalar oldukça güçlü ve Telegram dışındaki pek çok veriye de erişmenizi sağlayan uygulamalardır. Ancak bu uygulamaların legal kullanımları ebeveyn – çocuk kontrolü üzerinedir. Harici bir grupta karşıdaki kişinin izni olmadan kullanmanız birtakım yasaları ihlal edebilir, bunun bilincinde olmanızı tavsiye ederiz. 

1) mSpy

A screenshot of a video chat

Description automatically generated

2010 yılından bu yana telefon takip uygulamaları arasında zirveyi zorlayan bir uygulama olan mSpy, kurulduğu hedef telefonun bütün verilerini size aktarabilir. mSpy’ı kullandıktan sonra eşimin Telegram mesajlarını okumak istiyorum diye başlayan isteklerinize fazlasıyla cevap bulabilir, buna ek olarak Whatsapp ve Instagram gibi sosyal medyalardaki yazışmalarına da erişebilirsiniz. 

Sosyal medya dışında mSpy; karşıdaki telefonun konum verilerini, galeri verilerini, tarayıcı geçmiş dökümünü, bağlandığı Wifi ağ bilgilerini, SMS ve arama geçmişi gibi pek çok veriyi size kendi kullanımı rahat olan paneli üzerinden sunabilir.

Tek yapmanız gereken, kendisini sadece bir kez takip etmek istediğiniz telefona kurmak. Daha sonra arkanıza yaslanıp veri okumanın tadını çıkarabilirsiniz.

mSpy ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak ve kullanımını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

A screenshot of a chat

Description automatically generated

Eşimin Telegram mesajlarını okumak istiyorum diyenlerin tercih edebileceği bir diğer telefon takip uygulaması ise Eyezy. Yine diğer takip programları gibi bir kere kurulduktan sonra veri aktarımına başlayan program, size Telegram dışındaki pek çok sosyal medya yazışma verisini de sunabilir. Takip ettiğiniz kişinin ne zaman kiminle neleri konuştuğunu, o kişiyle başka hangi sosyal medyalardan iletişim halinde olduğunu ve ne zamandır konuştuklarını görebilirsiniz. Buna ek olarak SMS ve arama geçmişine de erişerek bu kanallar üzerinden bir haberleşme var mı onu da kontrol edebilirsiniz. 

Eyezy kullanımı ile ilgili bilgi almak ve eşinizin Telegram mesajlarını okuma konusunda kendisini nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz: eyezy nasıl kullanılır 

3) Spynger 

A screenshot of a person

Description automatically generated

Piyasadaki en iyi telefon takip uygulamalarından biri olan Spynger, eşinizin Telegram mesajlarını okuma konusunda en büyük yardımcınız olabilir. Bir kez hedef telefona kurulduktan sonra veri aktarımına başlar ve siz karşınızdaki kişi ne zaman neyi yapmış an ve an haberdar olabilirsiniz.

Onlarca sosyal medyadaki mesaj dökümlerinden tutun da konum verilerine, konum verilerinden tutun da galeri verilerine, galeri verilerinden tutun da internette neleri araştırdığına kadar hedef telefonun neredeyse bütün verilerine senkronize bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz.

Spynger ile ilgili daha fazla bilgi almak ve herhangi birinin telefonunu kendisiyle nasıl takip edebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz: spynger nedir 

Umarız bu makale “Eşimin Telegram Mesajlarını Nasıl Görebilirim?” konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntem ve uygulamaları kullanırken yasal sorumluluklarınız hakkında bilinçli olun. 

5/5 - (6 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın