Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Telefondan Başka Birinin Whatsapp’ına Girmek

Sosyal medyanın gelişmesi ve günümüz toplumsal yapısının değişmesiyle birlikte, kişiler ve aileler arasındaki güvensizlik dramatik bir şekilde artmaya başladı. Bu artan güvensizlik ve bu güvensizliğin altında bir şey arayışını, genelde güvensizlik duyulan kişiyi takip etme izliyor. Günümüzdeki gelişmiş teknolojiyle birlikte, bu takip daha çok sanal bir takip olarak kalıyor ve bu kişiler, genelde “telefondan başka birisinin Whatsapp’ına girmek mümkün mü?” sorusuyla araştırmaya başlıyorlar. 

Telefondan Başka Birisinin Whatsapp’ına Girmek – Nasıl? 

Öncelikle soruya cevapla başlayalım. Evet, telefondan başkasının Whatsapp’ına girmek mümkün ancak elbette ki yasal olarak bunu onun izni dahilinde yapmanız gerekiyor. İlk yöntemle başlayalım. Telefondan başka birisinin Whatsapp’ına girmek, ücretsiz olarak Whatsapp Web aracılığıyla yapılabilir. Bunun için, söz konusu telefona erişiminiz olması gerekiyor. 

  • Öncelikle, söz konusu telefondan Whatsapp’a girin ve sağ üstteki üç noktaya tıklayıp Whatsapp Web seçeneğini seçin. Bir QR kod okuma kamerası açacaksınız.
  • Daha sonra bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine girin (Whatsapp Web Nasıl Girilir? Diye soranlar için cevap). Çıkan kodu telefonun QR kod okuma kamerasıyla taratın.
  • İşlem tamam, artık o kişinin mesajlarını bilgisayarınız üzerinden okuyabileceksiniz. O kişi telefonu üzerinden Whatsapp Web’den çıkış yaptığı an sizin de oturumunuz sonlanacaktır.

Başkasının wp sine girmek, %100 çalışır bir şekilde bu yöntemle yapılabiliyor. Ancak genelde zaten başkasının Whatsapp’ına girmek isteyen kişiler, yasal sorumluluğu göze alıp bunu onun izni olmadan yapmak istiyor. Birinin Whatsapp’ına girmek, onun haberi olmadan zor ve yasal sorumluluğu olan bir işlem. Gerçekleştirmek için ek yazılımlar kullanmanız gerekiyor. 

Başkasının Whatsapp Hesabına Girmek – Ek Yazılımlar ile 

Öncelikle başlamadan hatırlatalım. Aşağıda size detaylıca anlatacağımız 3 yazılımın da asıl amacı ve legal çerçevesi ebeveyn – çocuk ikilisi arasındaki takibe özeldir. Elbette ki bu yazılımlar dilediğiniz herhangi biri üzerinde (eski sevgili, eş, flört vs.) kullanılabilir ve sonuç verebilir ancak birinin telefonunu izni olmadan takip etmenin (eğer bu kişi ebeveyni olduğunuz çocuğunuz değilse) yasal sorumlulukları olduğunu hatırlatalım. 

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

180 ülkede 1.5 milyondan fazla müşteriye sahip olan mSpy, bir telefon takip uygulamasıdır. Kurulduğu telefonda kurulduktan sonra gizli bir şekilde kalır ve söz konusu kişi takip edildiğini anlamaz. mSpy kurulduğu telefonun pek çok özel verisini size kendi paneli üzerinden aktarabilir. Siz, nerede olursanız olun bu panele erişim sağlayabilir ve hedef telefonu takibe devam edebilirsiniz. Telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek, mSpy bir kez kurulduktan sonra çok rahat ve efektif bir işlem haline gelir. 

mSpy ile, başka birinin Whatsapp hesabını rahat bir şekilde takip etmek bir yana dursun, pek çok veriye de erişim sağlayabilirsiniz. Bu veriler arasında: 

  • Wifi Ağı Verileri
  • Onlarca Sosyal Medyadaki Yazışma Verileri
  • Galeri Verileri
  • Konum Verileri
  • SMS Verileri
  • E-Posta Yazışma Verileri
  • Tarayıcı Geçmişi Verileri

gibi kritik veriler bulunmaktadır. mSpy ile ilgili daha fazla bilgi almak ve demo bir panele erişip deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

mSpy gibi bir casus yazılım olan Eyezy, başkasının Whatsapp mesajlarını telefondan okumak için kullanabileceğiniz en efektif araçlardan biridir. Eyezy ile, tıpkı mSpy’da olduğu gibi söz konusu telefonun pek çok verisine erişebilir ve analiz yapabilirsiniz. Eyezy size, kurulduğu telefonun sosyal medya ve galeri verilerinden tutun da tarayıcı geçmiş verilerine kadar sunabilir. 

img

Ek olarak, Eyezy ile takip ettiğiniz telefonun ekran görüntüsü ve ekran kaydını alabilir ve bunları dışa aktarabilirsiniz. Eğer takip ettiğiniz telefonun bir siteye ya da uygulamaya erişimini kısıtlamak istiyorsanız, bunu yine Eyezy ile yapabilirsiniz. 

Eyezy ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kullanımını detaylıca öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

Başkasının Whatsapp’ına erişim için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise Spynger. Eyezy ve mSpy ile hemen hemen aynı mantığa ve benzer kullanımlara sahip olan Spynger; takip ettiğiniz telefonun Whatsapp’da ne zaman kiminle konuştuğunu an ve an görmenizi ve takip etmenizi sağlar. Buna ek olarak, eğer isterseniz, Whatsapp’da konuştuğu kişiyle başka hangi sosyal platformlarda konuştuğunu görebilir ve oradaki konuşmaları da inceleyebilirsiniz. Konuştuğu kişinin adını anahtar kelime filtrelemesine koyarak, o kişinin adını geçirdiği her an size bildirim gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Oldukça güçlü bir telefon takip uygulaması olan Spynger ile, o telefon sanki sizin telefonunuzmuş gibi bütün verilerine erişebilirsiniz. Spynger ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

4.9/5 - (11 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın