Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Telefondan Ücretsiz Aile Takip Programı Nasıl Kullanılır

Ne yazık ki her an her şeyin olabileceği bir toplumda yaşıyoruz ve hal böyle olunca aileler birbirlerinden irtibatı kopartmamak ver sürekli iletişimde kalmak istiyor. Ebeveynlerin kendi arasında çok olmasa da genelde aileler çocuklarını takip etmek ve ne zaman ne yaptıklarını sürekli öğrenmek istiyorlar. Bunu yapmak için bir aile takip programı yeterli oluyor ancak insanların bu programları nasıl kullanacağını ve analiz yapacağını bilmiyorlar. Bu makalede bu tarz kişiler için ücretli/ücretsiz aile takip programlarını tanıtacak ve kullanımları hakkında bilgi vereceğiz.

Kullanabileceğiniz En İyi Aile Takip Programları

Aşağıda size bahsedeceğimiz 3 aile takip programı, ebeveyn kontrol programı amacıyla rahatlıkla kullanılabilecek programlardır. Eğer eşinizin her an her yerde ne yaptığını bilme gibi bir amacınız yoksa ve aile takip programı arayışınızın asıl amacı reşit olmayan çocuklarınızı takip etmekse aşağıda bahsedeceğimiz uygulamalar sizin için biçilmiş kaftandır. 

Elbette bu uygulamaları eşiniz üzerinde de kullanıp eşinizin her an ne yaptığından, kimlerle mesajlaştığından ve nerelere gittiğinden haberdar olabilirsiniz. Ancak bu uygulamaların asıl legal kullanımının reşit olmayan çocuğunu takip etmek isteyen ebeveynler için olduğunu hatırlatalım.  Eşinizi takip etmek için bu yazıya gidebilirsiniz: Eşimin Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenirim

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

mSpy, şu an güncel olarak en popüler aile takip programlarından biridir ve sunduğu verilerin gücüne karşın kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken, kendisini takip etmek istediğiniz telefona kurmaktır. Bu işlemden sonra mSpy arka planda o telefonun bütün verilerine erişir ve o esnada telefon sahibinin bundan hiç haberi olmaz. 

Aile takip programı amacıyla kullandığınız mSpy ile aşağıdaki verilere erişebilirsiniz: 

  • Konum programı olarak kullanabileceğiniz mSpy ile aile bireyleriniz ne zaman nereye gitmiş bir harita üzerinden efektif olarak görebilirsiniz. 
  • Sosyal medya yazışmalarını başta Whatsapp ve Instagram olmak üzere bütün detaylarıyla görebilirsiniz. Örneğin oğlunuzun tehlikeli kişilerle mesajlaşıp mesajlaşmadığını merak ediyorsanız bu özellik işinize oldukça yarayabilir.
  • SMS ve arama geçmişini verilerini görerek kimlerle telefon araması yaptıklarını ve SMS alıp attıklarını görebilirsiniz.
  • Galeri verilerini bütün fotoğraf ve videolar dahil olmak üzere görerek kapsamlı bir arşive erişebilirsiniz.
  • Internet tarayıcı dökümüne erişerek aileniz hangi sitelerde vakit geçiriyor ve neleri araştırıyor öğrenebilirsiniz. 
  • Rehber verilerine erişerek aileniz telefonuna kimleri kaydediyor detaylı bir biçimde görebilirsiniz.

Bu gibi verileri sizin hizmetinize kullanımı oldukça kolay bir panel üzerinden sunan mSpy, detaylı filtreleme özelliklerine de sahiptir. Örneğin oğlunuzun kötü alışkanlıklar edinip edinmediği öğrenmek istiyorsanız o kötü alışkanlığı kelime filtresine ekleyebilir ve oğlunuzun o kelimeyi kullandığı her andan ve her platformdan haberdar olabilirsiniz.

mSpy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve örnek bir veri okuma panelini ücretsiz şekilde görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy

A screenshot of a cell phone

Description automatically generated

mSpy alternatifi bir uygulama olarak kullanabileceğiniz Eyezy, mSpy’ın sunduğu bütün takip özelliklerini size sunan kapsamlı bir aile takip uygulamasıdır. Ailenizin telefonundan ne zaman neleri yaptığını kullanımı çok kolay bir panel üzerinden görebilir ve size özel sunulan analiz grafiklerine de erişim sağlayabilirsiniz. 

Eyezy ile takip etmek istediğiniz telefonun konum takibini, sosyal medyalardaki yazışma takibini, SMS ve arama geçmişi takibini, yüklü olan uygulamaların takibini ve bunun gibi daha pek çok verinin takibini yapabilirsiniz. Hatta dilerseniz takip ettiğiniz telefonun birtakım uygulamalara, web sitelerine ve wifi ağlarına erişimini kısıtlayabilirsiniz.

Oldukça güçlü aile takip programları arasında bulunan Eyezy ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Sektördeki en kuvvetli ve efektif takip yazılımlarından biri olan Spynger ile, ailenizin ve çocuklarınızın attığı her adımdan haberdar olacak ve bunu onların haberi olmadan yapacaksınız. Spynger’i hedef telefona bir kez kurduktan sonra tek yapmanız gereken çayınızı kahvenizi alıp akan verileri okumanın tadını çıkarmak. Üstelik verilerin güncellenmesi için herhangi bir periyodik kurulum ya da kontrol yapmanız gerekmiyor, takip etmek istediğiniz telefona kendisinin bir kez kurulması yeterli. 

En popüler aile takip uygulamaları arasında yer alan ve sms takip programı, konum takip programı ve Whatsapp gibi sosyal medyalardaki yazışmaları okuma programı gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilecek bir program olan Spynger ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Spynger de ilk 2 takip uygulamasından hiçbir farkı olmayan oldukça güçlü bir takip uygulamasıdır. Onların sunduğu her veriyi size kendi paneli üzerinden sunabilir.

Umarız en popüler 3 aile takip programı konusuna değindiğimiz bu makale, sizin için açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu uygulamaları kullanırken, bahsi edilen yasal grubun üzerinde kullanmanız haricinde birtakım yasal çerçeveleri ihlal etmiş olabileceğinizin farkında olun. 

4.8/5 - (9 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın