Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Snapchat Hesabı Çalma Yöntemleri

Snapchat hesap çalma işlemi, pek çok kullanıcının başkaları üzerinde denemek istediği cezbedici ancak gerek yasalarca gerek ise belirli başlı sebeplerden dolayı dikkat edilmesi gereken bir işlem. İnsanlara başkasının Snapchat hesabına sızma ve mesajların okumak oldukça çekici gelse de, geleneksel yöntemlerle bunu başarmak oldukça zor. Bu yazıda, Snapchat hacklemenin mümkün olup olmadığı ile ilgili konuşacak ve alternatif yöntemler üzerinde duracağız. 

Snapchat Hesabı Nasıl Çalınır? 

Öncelikle başkasının hesabını çalma girişiminin yasalara aykırı olduğunun farkındaysanız ve buna rağmen devam etmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Snapchat, mesajlaşma uygulamaları arasında en yüksek güvenlik önlemlerini uygulayan uygulamalardan birisi. Bunun birkaç sebebi bulunuyor: 

 • İnsanlar Snapchat’e kayıt olurken Snapchat’in koymuş olduğu şifre belirleme kriterlerine uymak zorunda. Bu kriterlere uymak da ortaya ciddi manada karmaşık şifrelerin (özel karakterler, büyük küçük harfler ve sayılar içeren, normalden uzun) çıkmasına sebep oluyor.
 • Bugün pek çok sosyal platformların kullandığı iki adımlı doğrulama sistemi bulunuyor. Yani, siz bir kullanıcının e posta adresini ve şifresini bilseniz bile hesabına elinizi kolunuzu sallaya sallaya giremiyorsunuz. Giriş yaptığınızda kendisine bildirim gidiyor ve telefonuna giden kodu girmeniz isteniyor. Yani Snapchat hackleme için karşıdaki kişinin mesajlarına da erişmeniz gerekli. 

Bu gibi sebeplerden dolayı Snapchat çalma işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilecek bir işlem değil. Yine de aşağıdaki yöntemler üzerinde ustalaşarak başkasının Snapchat hesabına sızmayı deneyebilirsiniz: 

 • Karşı taraf üzerinde Keylogger kullanma: Keylogger yazılımları hedef telefonun bütün klavye hareketlerini kaydeden türden yazılımlar ve bu sizin karşı tarafın Snapchat hesap bilgilerine erişmeniz konusunda yardımınıza dokunabilir. Ancak giriş bilgilerini elde etseniz bile iki adımlı doğrulama sistemi yüzünden hesaba giriş yapmanız zor. 
 • Şifre sıfırlamayı deneme: Karşı tarafın şifresini sıfırlamayı deneyerek maillerine yahut telefonlarına gelen koda erişim sağlayarak Snapchat hackleme girişiminde bulunabilirsiniz ancak bu işlem arkada kalıntı bırakacaktır. Snapchat girişlerde maille kullanıcıya haber veriyor. 

Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi üstte sunduğumuz Snapchat hackleme yöntemleri pek iç açıcı ve çalışması garanti edilen yöntemler değil. “Bu durumda ne yapmalıyız?” diye soracak olursanız, aşağıdaki telefon takip uygulamalarından birini kullanabilirsiniz. Gelin detaylara bakalım. 

Snapchat Takip Uygulamaları ile Snapchat Hesabı Çalma

Aşağıda size telefon takibi konusunda piyasada en çok adı geçen 3 programı tanıtacağız. Başlamadan hatırlatalım, bu programlar her telefon ve her kişi üzerinde çalışır ancak asıl legal kullanım alanları ebeveynlerin çocuk kontrolü içindir. Harici bir izinsiz kullanımda yasal sorumluluk size aittir.

Bu programlar ile takip etmek istediğiniz telefonun neredeyse bütün verilerine erişebilir ve aslında teori üzerinde Snapchat hesabı çalmamış olursunuz. Takip ettiğiniz kişinin takip edildiğinden haberi olmaz ve bu da size risksiz bir takip imkanı sunar.

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Snapchat çalma ve takip etme alternatifi amaçlı kullanabileceğiniz ilk program mSpy programı. Bu program, hedef telefona bir kez gizlice kurulur ve ek kuruluma gerek kalmadan telefon sahibinden habersiz bir şekilde telefonda kurulu kalır. Bu sırada size, o telefonun aşağıdaki verilerini anlık olarak ve karşıdaki kişiden habersiz şekilde kendine has bir panel üzerinden sunar:

 • Whatsapp, Instagram ve Snapchat gibi sosyal medyalardaki bütün yazışma detayları
 • Gün gün nereye gittiğine dair konum bilgileri
 • İnternet geçmişi
 • Bütün galeri verileri
 • Rehber, arama geçmişi ve SMS verileri
 • Bağlanılan Wifi Ağ Bilgileri
 • Etkinlik ve Not Bilgileri
 • Keylogger ile Klavye Hareket Kaydı

Bu denli geniş bir veri havuzuna sizi rahatça ulaştıran mSpy uygulaması ile ilgili bilgi almak ve örnek bir demo görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

Snapchat hackleme işleminden kaçınmak isteyenler için bir başka alternatifimiz Eyezy programı. Tıpkı Mspy gibi rakip telefona bir kez kurulduktan sonra o telefonda gizlice kurulu kalmaya devam eden Eyezy programı, karşıdaki kişinin Snapchat konuşmalarından tutun da Instagram konuşmalarına, Instagram konuşmalarından tutun da Whatsapp konuşmalarına kadar onlarca sosyal medyada yaptığı konuşmalara erişmenize olanak tanıyor.

Üstelik bunlara ek olarak galeri verileri, konum verileri gibi telefon rehberi gibi bilgilere erişebiliyorsunuz. Eyezy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve karşıdaki kişinin Snapchat hesabını takip konusunda kendisini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A person holding a phone

Description automatically generated

Spynger, sektördeki en kuvvetli telefon ve Snapchat takip uygulamalarından biri. Sektördeki diğer alternatifleri gibi hedef telefona bir kez kurulmasının yeterli olduğu Spynger, size kendi veri havuzunda boğabilir. Karşıdaki kişinin Snapchat hesabını çalmak istemiyor ancak bu konuşmaları görmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir program olan Spynger, size buna ek olarak Whatsapp, Instagram ve Telegram gibi sosyal medyalardaki mesajlaşmaları da sunabilir.

Tıpkı diğer uygulamalar gibi sizlere konum ve galeri verileri gibi bilgileri sunan Spynger uygulaması hakkında bilgi almak ve kullanımını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, Snapchat hesabı çalma yöntemleri ve alternatifleri konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri uygularken almış olduğunuz yasal risklerin farkında olun. 

Yorumla

Yorum yapın