Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Sevgilinin Whatsapp’ta Kimle Konuştuğunu Öğrenme

Günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte sevgililer arasında mesajlaşmalar epey bir arttı. Artık sevgili olan kişiler Instagram, Whatsapp, Telegram ve Facebook Messenger gibi onlarca farklı kanaldan diledikleri şekilden iletişim kurabiliyorlar. Ancak bu iletişim kolaylığı, sevgililer arasındaki güvensizliğin de epey bir artmasına sebep oldu. Artık sevgili olan kişiler, sevgililerin en ufak şüpheli hareketlerinden başka biriyle görüştüğünü ya da onu başka birisinin kendisiyle ilgili doldurduğunu düşünüyor. Bunun sonucunda da sevgilinin Whatsapp’ta kiminle konuştuğunu öğrenme yöntemlerini araştırıyorlar. 

Sevgilimin Whatsapp’ta Kiminle Konuştuğunu Nasıl Öğrenebilirim? 

Öncelikle bunun için sevgilinizi en baştan iyi tanıyarak fevri adım atmamanızı tavsiye ederiz. Eğer cidden sevgilinizin istemediğiniz birisiyle Whatsapp üzerinden konuştuğunu düşünüyor ve Whatsapp’ta sevgilinin kimle konuştuğunu öğrenmek istiyorsanız aşağıda anlatacağımız yöntemlerden faydalanabilirsiniz. 

Çevrimiçi Oluşunu Takip Etme

Eğer kafanızda sevgilinizin konuştuğunu düşündüğünüz spesifik biri varsa bu kişinin numarasını telefonunuza kaydedin ve sevgilinizle bu kişinin çevrimiçi oluş zamanlarını takip etmeye başlayın. Eğer aynı anda çevrimiçi olup aynı anda olmuyorlarsa yahut çevrimiçi oluş zamanları tam konuşmaya göre akıyorsa birbirleriyle konuşma ihtimalleri yüksektir. Ancak şüphelendiğiniz kişi çevrimiçi olursa görebildiğinizden emin olun, bazı kişiler bu özelliği direkt kapatıyor ya da rehberinde kayıtlı olmayan kişilere açmayabiliyorlar. Ayrıyeten bu yöntem, aynı anda çevrimiçi olup çevrimdışı olsalar bile çalışmayı garanti etmez. Bu, tamamen tesadüf de olabilir. 

Whatsapp Web

Sevgilinizin sizin bilgisayarınızdan Whatsapp Web’e girmesini sağlayabilir ve sonra ani bir bahane bulup kendisini oradan uzaklaştırabilirsiniz. Bulduğunuz bu bahanenin sevgilinizin bilgisayarından başından kalkmasını sağlayacak şekilde olmasına dikkat edin. O panikle Whatsapp Web’ten çıkış yapmayı unutursa size de sevgilinizin kimlerle konuştuğunu analiz etmeniz için iyi bir zaman kalacaktır. Hızlı bir bakış atarak kimlerle konuştuklarını görmeye çalışın. 

“Sevgilim Whatsapp’ta kimle konuşuyor nasıl öğrenirim ücretsiz?” sorusunun cevabı, geleneksel yöntemlerle bu şekilde verilebilir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu yöntemlerin çalışma ihtimali pek yüksek değil ve şans faktörüne oldukça ihtiyaç var. 

Eğer daha kesin ve etkili bir çözüm istiyorsanız, “sevgilimin kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim?” uygulama kullanılırsa çok basit bir soru haline gelecektir. Aşağıda size tavsiye edeceğimiz ve sevgilinizin telefonunun bütün bilgilerini görmenizi sağlayacak uygulamalar sayesinde, sevgilinizin haberi olmadan Whatsapp’ta kimlerle neleri konuştuklarını görebilirsiniz. 

“Whatsapp’ta Sevgilim Kiminle Mesajlaşıyor?” Diyenler için Uygulamalar

Aşağıda size detaylarını vereceğimiz uygulamalar sayesinde, sevgiliniz Whatsapp’ta kimlerle neleri ne zaman hangi uzunlukta konuşmuş görebilecek ve bütün Whatsapp detaylarına erişebileceksiniz. Yalnız başlamadan hatırlatalım, bu uygulamaları asıl legal kullanım çerçevesi olan ebeveyn – reşit olmayan çocuk kontrolü dışında kullanmanın yasal sorumluluğu kullanan kişiye aittir.

1) mSpy

A screenshot of a person looking at her phone

Description automatically generated

Sevgilinin wp de kimle konuştuğunu öğrenme için kullanabileceğiniz en etkili yazılımlardan biri mSpy. mSpy’ı sevgilinizin telefonuna bir kez gizlice kurduktan sonra mSpy sevgilinize kurulduğunu belli etmeden varlığını gizleyecek ve size veri aktarmaya başlayacaktır. Sevgilinizin bütün Whatsapp yazışma detayına erişebilmenizin yanı sıra, aşağıdaki özelliklere de mSpy ile kolayca erişebiliyorsunuz: 

  • Arama geçmişi ve SMS verileri ile Whatsapp dışında “sevgilimin telefonda kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim?” sorusuna bir son. 
  • Galeri verileri ile bütün fotoğraf ve videolara erişim
  • Dilediğiniz materyalin ekran görüntüsünü ya da ekran kaydını alarak bunları dışarı aktarabilme
  • Bağlanılan Wifi ağlarını bütün detaylarıyla görebilme ve istenilen Wifi ağlarına bağlanılmasını engelleyebilme
  • Telefonda yüklü olan uygulamaları görüp bazı uygulamalara erişimi kısıtlayabilme
  • Girilen internet sitelerini görüp istenilen sitelere erişim engeli koyabilme
  • Whatsapp, Instagram ve Facebook gibi onlarca ana sosyal medyadaki mesajlaşma detaylarına erişebilme – sevgilinizin bu sekme üzerinden kimlerle nereden konuştuğunu görebilir ve mesaj içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Bu denli güçlü bir uygulama olan mSpy hakkında daha fazla bilgi almak ve kendisini hemen kullanmaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy 

A screenshot of a chat

Description automatically generated

En güçlü mSpy alternatiflerinden biri olan Eyezy ile, mSpy’ın size sunmuş olduğu tüm özelliklere erişebilir ve “sevgilim wp de kimle konuşuyor” sorusuna bir son verebilirsiniz. Bunun yanı sıra, sevgilinizin diğer sosyal medya kanallarındaki bütün mesajlarına da erişim sağlayabilir ve kapsamlı bir analiz şansı yakalayabilirsiniz.

Bütün bunların en güzel özelliği hepsinin sevgilinizin haberi olmadan gerçekleşiyor olması. Bu uygulamayı sadece bir kez sevgilinizin telefonuna kurmanız yeterli, devamında veri almaya başlayacaksınız. 

Eyezy ile ilgili daha fazla bilgi almak ve sevgilinin kimle konuştuğunu öğrenme konusunda kendisini nasıl kullanacağınızı çözmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A person sitting on a bed

Description automatically generated

Sevgilinin kimlerle konuştuğunu görme konusunda en popüler uygulamalardan biri olan ve kendi uygulamalarını “aldatan kişileri yakalama programı” olarak pazarlayan Spynger ile, sevgilinizin Whatsapp verilerine erişim konusunda elinizi ciddi manada güçlendirebilirsiniz. 

Diğer takip uygulamalarında olduğu gibi konum verilerinden galeri verilerine, galeri verilerinden rehber verilerine kadar sevgilinizin pek çok verisine erişebileceğiniz Spynger uygulaması ile ilgili dah fazla bilgi almak ve kullanımı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, sevgilinin Whatsapp’da kimle konuştuğunu öğrenme konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki uygulamaları kullanırken ya da teknikleri uygularken yasaları çiğnememe konusunda dikkatli olun. Bu, sizin sorumluluğunuzdur. 

5/5 - (1 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın