Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Telefon Dinleme Programı Amaçlı Kullanılabilecek Programlar

Günümüzde pek çok kişi, telefon dinleme programı arayışı içerisinde. Bu kişilerin oluşturduğu gruba arkadaşını dinlemek isteyenler, eşini dinlemek isteyenler ve sevgilisini dinlemek isteyenler gibi farklı veri gruplarından kişiler dahil ancak hepsinin amacı aynı: Karşıdaki kişinin telefonunu dinlemek ve telefonlarından kimlerle neleri konuştuklarını öğrenmek. Bugün biraz bu konu üzerinde duracağız ve telefon uzaktan telefon dinleme programı yerine kullanılabilecek alternatifleri sıralayacağız. 

Başka Telefon Dinleme Programı Yerine Alternatifler

Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki internette telefon dinleme uygulaması yahut yazılımı olarak dolaşan birçok program çalışmıyor. Bu tarz para tuzağı uygulama para kaptırmamak için, bu makalede telefon dinleme programı yerine neler kullanılabilir biraz onun üzerinde duracağız.

Eğer telefonunu dinlemek istediğiniz kişi eşiniz dostunuz yani yakın çevrenizden biriyse, birtakım ihtimalleri zorlayarak kimlerle neleri konuştuklarını programsız olarak tespit edebilirsiniz.

Konuştukları Odaya Ses Kayıt Cihazı Koyma

Eğer bu kişiler sizin erişiminiz olduğu bir odada şüpheli konuşmalarını gerçekleştiriyorlarsa numaradan telefon dinleme programı gibi programlara pek de ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken, bu kişilerin konuşmayı yapacağı odaya cep telefonunuzu koyup ses kayıt cihazını açık bırakmak.

Siz orada olmadığınız süre boyunca telefonunuz o odadaki konuşmaları kaydedecek ve siz de daha sonra dinleyebileceksiniz. Ancak birilerini izinsiz kaydetmenin yasal sorumluluğunun sizde olduğunun farkında olun. 

Bu yöntem eğer eşinizi vs. dinlemek istiyorsanız da kullanışlı olabilir. Geceden telefonunuzu salonda bırakır ve eşiniz salona gelip birileriyle şüpheli cep telefonu konuşması yapmış mı öğrenebilirsiniz.

Bu yöntemin çalışma ihtimali bir tık şansa bağlı olsa da para tuzağı akıllı telefon dinleme programlarına para kaptırmaktan iyidir. 

Deneyebileceğiniz bir diğer yöntem ise telefon dinleme programı yerine komplike bir telefon takip uygulaması kullanmak. 

Telefon Dinleme Programı Alternatifi Olabilecek Telefon Takip Uygulamaları

 Aşağıda size açıklayacağımız ve telefon dinleme programı alternatifi olarak kullanabileceğiniz 3 program, telefon takip konusunda oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir ve karşıdaki telefonun hemen hemen her verisine erişmenize yardımcı olur. Ancak bu uygulamaların tek legal kullanım bağlamı ebeveyn ve onun kontrol etmek istediği reşit olmayan çocuğudur. Harici gruplarda izinsiz kullanımda programlar aynı verimde ve güçte çalışıp veri aktarır ancak yasal sorumluluk kullanan kişiye aittir.

1) mSpy

A screenshot of a phone call

Description automatically generated

Eğer biri hakkında telefonundan çoğu veriye erişmek istiyor ve çalışıp çalışmadıkları belli olan telefon dinleme programlarına para yedirmemek istiyorsanız, mSpy size güçlü çözümler sunabilir. mSpy, takip edilmesi istenen telefona bir kez gizlice kurulur ve kurulumdan sonra gizlice o telefonda kalmaya devam eder. Bu sırada siz de kendinize özel panel üzerinden karşıdaki telefonun verilerini okuyabilirsiniz.

“Peki mSpy ile takip etmek istediğim telefonun hangi verilerine erişebilirim?” diye soracak olursanız:

 • Whatsapp, Instagram ve bunlar gibi onlarca sosyal medyadaki bütün yazışma detaylarına
 • Galeri verilerine
 • Gün ve saat bazlı konum verilerine
 • Internet tarayıcı geçmişine
 • SMS ve arama geçmişine

Ve bunun gibi detaylara kolaylıkla erişebilirsiniz. Bütün bunların en güzel noktası karşıdaki kişiden tamamen habersiz bir şekilde gerçekleşiyor olması. Uygulama ile ilgili bilgi almak ve örnek bir demo görmek için buraya tıklayabilirsiniz. mSpy’ın gizli telefon dinleme özelliği de mevcut olabilir, lütfen kendilerine bir danışın.

2) Eyezy

A group of blue and white cards

Description automatically generated

Telefon dinleme programlarının pek çoğu yerine kullanılabilecek bir başka alternatif ise Eyezy. Diyelim ki birinin telefonunu dinlemek ve onlar hakkında çoğu şeye erişmek istiyorsunuz. Bu konuda sadece dinleme işlemi yetersiz kalabilir. mSpy ile hemen hemen aynı mantığa sahip olan Eyezy, karşıdaki kişinin telefonundaki bütün verileri ondan habersiz bir şekilde size aktararak bu konuda etkin bir çözüm sunar. 

Kendisinin kurulumunu bir kez yaptıktan sonra hedef telefonun bütün platformlardan yapmış olduğu mesajlaşmalara, gittiği konumlara, girdiği sitelere ve bunlar gibi pek çok detaya Eyezy ile erişebilirsiniz.

Eyezy ile ilgili detaylı bilgi almak ve kendisini uzaktan telefon dinleme programı alternatifi olarak nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

A person using a phone

Description automatically generated

Bir başka güçlü telefon takip uygulamalarından biri olan Spynger, takip edilmesi istenen telefona bir kez kurulduktan sonra onlarca kategorideki yüzlerce veriyi size rahatlıkla aktarma özelliğine sahiptir. Bu yazımızda spynger kullananlar hakkında bilgi vardır. Bu veriler arasında:

 • Whatsapp, Instagram, Skype ve Telegram gibi onlarca mesajlaşma uygulamasında yapılmış mesajlaşmalar
 • Konum verileri
 • Telefonda yüklü olan uygulamalar
 • E-posta yazışmaları
 • Galeri verileri
 • Etkinlik takvimi
 • Rehber bilgileri
 • SMS ve arama geçmişi
 • Bağlanılan Wifi Ağ verileri

Bulunmaktadır. Emin olun bu veriler size birinin telefonunu dinlemekten çok daha fazla fayda sağlar. Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Bütün bu takip yazılımlarında takip, karşıdaki kişiden habersiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Umarız bu makale, telefon dinleme programı alternatifleri kapsamında açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki teknikleri uygularken ve uygulamaları kullanırken çiğneyebileceğiniz birtakım yasalar olabileceğinin farkında olun.

5/5 - (13 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın