Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Sevgilinin Konumunu Öğrenme ve Takip Etme

Bilgiye erişimin çok kolay olduğu ve isteyenin istediği bilgiye birkaç klavye tıklamasıyla ulaşabildiği bir çağdayız. Bu çağın faydaları olmasına karşın insanların bilgiye doymaması ve her şeyi öğrenmek istemeleri gibi faydalı olmayan tarafları da var. Bunu özellikle sevgililer arasında sıklıkla görüyoruz. Güven probleminin artması, bilgiye ulaşmanın kolaylığı ile harmanlanınca sevgililer en ufak güvensizlik sorunda birbirleri hakkındaki her bilgiyi öğrenmek istiyor. Bu bilgiler genelde karşı tarafın telefondan kimlerle konuştuğunu öğrenme gibi veriler olsa da sevgilinin konumunu öğrenme ve takip etme de öğrenilmek istenen bilgiler arasında başı çekiyor. Bugün bu konu üzerinde duracak ve sevgilinizin konumunu nasıl öğrenebileceğiniz ile ilgili konuşacağız. 

Sevgilinin Konumunu Görme ve Takip Etme Yöntemleri Nelerdir?

Birinin konumunu bulma işlemi, bugün sayısız yolla yapılabilmektedir. Telefonun uydu konumundan, Google Haritalar kayıtlarından, Apple iCloud verilerinden ve bunlar gibi sayısız yollarla birinin konumuna erişmek mümkün. 

Sevgilinin konumunu bulma işlemi, anlık bilgi mi yoksa o gün içinde neleri gezdiğini mi öğrenmek istediğinize göre değişmektedir. 

Eğer o gün nerelere gittiğini merak ediyorsanız, sevgilinizin telefon işletim sistemine göre (Android, iOS vb.) konum kayıtlarına bakabilirsiniz. Bu işlem, telefona fiziksel erişim gerektirebileceğinden bir tık zor olacaktır. 

Sevgilinin konumunu bulma, iPhone cihazlar için konum kayıt alan sistemler aracılığıyla da yapılabilir ancak üstte belirttiğimiz sebeplerden dolayı bu işlem oldukça riskli olacaktır. 

Üzücü gerçek şu: Başka birinin konumunu öğrenme, ek programlar ya da yüksek teknoloji ekipmanlar (devletlerin kullandığı gibi) kullanmadığınız sürece çok da kolay bir işlem değil. Yüksek teknoloji ekipmanları temin edemeyeceğinizi varsayarsak, sevgilinizin konumunu öğrenmek için geriye tek seçenek ek programlar kullanmak oluyor.

Bu programları, sizden boşuna para alıp devamında hiçbir şey sunmayan dolandırıcı programlar ile karıştırmayın. Aşağıdaki alt başlıkta size detaylıca açıklayacağımız 3 program, sevgilinizin nerede olduğunu size anlık olarak ve onun haberi olmadan bildirecek güçte telefon takip uygulamalarıdır. 

Sevgilinin Nerede Olduğunu Öğrenmek için Kullanabileceğiniz Programlar

Aşağıda size sunacağımız programlar, size sevgilinizin konumunu öğrenme konusunda büyük yardımı dokunacak programlardır. Ayrıca bu programlar, sevgilinin konumunu öğrenme konusunda Whatsapp gibi sosyal medyalardan kimlerle mesajlaştığı gibi verilere de erişmenizi sağlar. Bu programlar ile ilgili aklınızda bulunması gereken en önemli nokta, asıl legal kullanım kapsamının reşit olmayan çocuklarını kontrol etmek isteyen ebeveynler için olduğudur. Harici bir grupta karşıdaki kişinin kişisel verileri ihlal etme ihtimaliniz bulunuyor, bunun sorumluluğu size aittir.

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Sevgilinin konumunu öğrenme ve takip etme konusunda en popüler uygulamalardan biri mSpy. Takip edilmesi istenen telefona bir kez kurulduktan sonra kendi paneli üzerinden senkronize biçimde veri aktarmaya başlayan program, karşıdaki telefonun konum verilerini size tamamıyla aktaracak.

Bunun dışında hedef telefonun galeri verilerine, uygulama verilerine, internet tarayıcı geçmişine, Whatsapp ve Instagram gibi uygulamalardaki mesaj detaylarına, SMS ve arama geçmişi gibi verilere de erişebiliyorsunuz. 

mSpy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve sevgilinin konumunu öğrenme için kullanımını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy

A screenshot of a map

Description automatically generated

Sevgilinin konumunu öğrenme ve takip etme için kullanabileceğiniz Eyezy ile, kapsamlı bir konum analizine ulaşabilirsiniz. mSpy gibi hedef telefona bir kez kurulması yeterli olan Eyezy, ilk kurulumdan sonra karşıdaki telefonda tamamen gizli kalarak habersiz bir şekilde veri almanıza yardımcı olacak. Bu işlemden sonra sizden herhangi bir periyodik kontrol ya da kurulum beklenmiyor, Eyezy’i bir kez hedef telefona kurmanız yeterli. 

Eyezy, hedef telefonla aşağıdaki analizleri yapmanızı sağlar: 

  • Hedef telefon sahibinin gün gün ve saat saat nerelerde olduğunu harita üzerinden görebilirsiniz. 
  • Konum verilerine GPS koordinatları olarak erişebilirsiniz.
  • Belirli bir konum bölgesi belirler ve karşıdaki kişi o konum bölgesinin dışına çıktığı anda haberdar edilirsiniz.
  • Galeri verilerine erişebilirsiniz.
  • Whatsapp, Telegram ve Instagram gibi medyaların mesajlaşma verilerine erişebilirsiniz.
  • SMS ve arama geçmişi verilerini görebilirsiniz.
  • Telefonda yüklü olan uygulamaları görebilirsiniz.

Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A group of people holding phones

Description automatically generated

Bir başka kuvvetli telefon takip uygulamalarından biri ise Spynger. Spynger kurulumunu tamamladıktan sonra çayınızı kahvenizi alıp sevgilinizi konumunu tamamen senkronize olarak takip etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bunun dışında hedef telefonun keylogger ile klavye takip verilerine erişebilir, Instagram ve Whatsapp gibi sosyal medyalardaki mesajlarının tamamını görebilir, galeri verilerine erişebilir ve bu verilerin dilediğiniz biçimde kaydını alabilirsiniz.

Spynger uygulaması ile ilgili kapsamlı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, sevgilinin konumunu öğrenme ve takip etme konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki uygulamaları kullanırken ve bahsedilen yöntemleri uygularken birtakım yasalara ihlal edebileceğinizin farkında olun. Bu konuda sorumluluk size aittir.

Yorumla

Yorum yapın