Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Sevgili Takip Etme Uygulamaları

Günümüzde pek çok ilişkide bir güvensizlik atmosferi hakim ve bu atmosfer eğer uzun süre devam ederse partnerlerden birinin diğerini takip edecek bir şekilde aksiyon almasına ve kafalarındaki şüphe bulutlarını uzaklaştırmaya çalışmasına sebep oluyor. Özellikle sevgilisinin internetteki yazışmalarını, gittiği yerleri, telefonda konuştuğu kişileri ve kullandığı uygulamaları gibi detayları görmek isteyen kişiler; internet üzerinde sevgili takip etme uygulamaları aramasını yapıyorlar. Biz de bu makalede, sevgili takip uygulamaları ve alternatifleri üzerinde duracağız. 

Sevgiliyi Takip Etme Uygulamaları Nelerdir?

Öncelikle bilmenizi isteriz ki piyasada bu aramayı yaptığınızda onlarca uygulamayla karşılaşacaksınız. Sizden dikkat etmenizi istediğimiz nokta, paranızı çalışmayacak uygulamalara ve projelere yatırmamanız. Pek sözde sevgili takip eden uygulama, karşıdaki kişinin telefonuna fiziksel erişim olmadan takip vaadinde bulunuyorlar ki bu zaten çalışmadıklarının ilk göstergesi oluyor.

Eğer çalışan bir sevgiliyi takip etme uygulaması istiyorsanız, kısa süreli de olsa tek seferlik hedef telefona fiziksel erişim şart. Günümüz şartlarında eğer çok yüksek bir teknik bilginiz yoksa herhangi bir telefonu tek seferlik fiziksel erişim olmadan takip etmek çok zor. 

Aşağıda size listeleyeceğimiz ve açıklayacağımız sevgiliyi takip etme uygulamaları, hedef telefona bir kez gizlice kurulduktan sonra İsveç saati gibi çalışan uygulamalardır. Bir kere kurulduktan sonra gizli kalır ve size sevgilinizden habersiz bir şekilde veri aktarmaya başlarlar. 

Aşağıdaki 3 sevgili takip etme programı, ciddi anlamda donanımlı ve işe yarar uygulamalardır ancak aklınızda bulundurmanız gereken bir nokta var: Bu uygulamalar legal olarak ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarının tehlikeli işlere bulaşıp bulaşmadığını anlamaları için sunulmuştur. Harici bir grup üzerinde izinsiz kullanımda yasal sorumluluk size aittir. 

“Sevgili Nasıl Takip Edilir?” Diyenlerin Kullanabileceği 3 Program

1) mSpy

A screen shot of a phone

Description automatically generated

Belki de kullanabileceğiniz en popüler sevgili takip uygulaması mSpy. Kendisi kullanmak için, programı sevgilinizin telefonuna bir kez kurmanız yeterli oluyor. Daha sonra mSpy varlığını gizliyor ve kullanımı çok konforlu olan bir panel üzerinden size veri aktarmaya başlıyor.

Peki sevgilinizin hangi verilerine haberi olmadan erişebiliyorsunuz? 

  • Gittiği yerlerin konum bilgilerine hem koordinat olarak hem de harita üzerinden gidiş sırasıyla birlikte
  • Bağlandığı Wifi ağlarının bütün ağ detaylarına
  • Whatsapp, Instagram, Skype ve Telegram gibi onlarca mesajlaşma uygulamasından yaptığı sohbetlere
  • Fotoğraf ve videolar dahil olmak üzere bütün galeri verilerine
  • SMS ve arama geçmişi gibi rehber dahil pek çok veriye
  • Internet arama geçmişine
  • Telefonda yüklü olan uygulamaların detaylarına
  • Etkinlik takvimine
  • Keylogger ile klavyedeki hareketlerin kapsamlı bir takibine erişme 

Bu tarz verilere erişmenin yanı sıra, sevgilinizin dilediğiniz internet sitesine, uygulamaya ve Wifi ağına erişimini kısıtlayabiliyorsunuz. Ayrıca Geofencing özelliği ile sevgiliniz belirlediğiniz bir konum bölgesinin dışına çıktığında haberdar ediliyorsunuz.

mSpy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve sevgili takip etme uygulaması olarak kendisini nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Eğer kullanışlı bir sevgilini izleme programı arıyorsan Eyezy derdine deva olabilir. mSpy gibi bünyesinde barındırdığı pek çok özelliğe sadece hedef telefona tek bir kurulumla erişebileceğin Eyezy;
sevgilinin ne  zaman ne yaptığı hakkında kapsamlı bir bilgi edinmeni sağlar.

Sevgilinizin hangi sosyal medyalardan kimlerle konuştuğunu, günün hangi saatlerinde hangi konumlara gittiğini, bu konumlarda hangi fotoğrafları çektiğini ve hangi Wifi ağlarına bağlandığını, telefondan kimlerle aramalar yapıp SMS alışverişinde bulunduğunu ve bunun gibi onlarca bilgisini Eyezy’nin kullanımı kolay paneli üzerinden görebilirsiniz.

Eyezy ile ilgili daha fazla bilgi almak ve sevgilini takip etme uygulaması olarak kendisini nasıl özelleştirebileceğinizi örnek bir demo üzerinden görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A screenshot of a website

Description automatically generated

Spynger, kendi resmi sitesinde uygulamasını “aldatan eşleri yakalama programı” olarak tanıtan bir program. Siteye baktığınızda ise programı bu amaçla kullanıp (bulundukları ülkelerdeki yasal sorumluluğa göre eş ve sevgili üzerinde kullanmanın legalliği değişebilir) sonuç alan pek çok kişinin yorumunu görüyoruz. 

Eğer siz de işe yarayan bir sevgili takip etme uygulaması arıyorsanız Spynger’e bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Size ilk 2 takip uygulamasının sunduğu verileri kendi paneli üzerinden efektif olarak sunabilecek Spynger ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, sevgili takip etme uygulamaları konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makalede anlatılan yöntemleri uygularken ve bahsedilen uygulamaları kullanırken bulunduğunuz ülkedeki bazı yasaları ihlal edebileceğinizin bilincinde olun ve bunun araştırmasını yapın.

Yorumla

Yorum yapın