Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Programsız Telefon Takip Mümkün Mü?

Bugün pek çok insan başkalarının telefonunu kendine has sebeplerce takip etmek istiyor. İnternette kısa bir araştırma yapan bu insanlar çoğu yöntemin programla çalıştığını görünce “programsız telefon takip mümkün mü?” sorusunu sorarak araştırmaya koyuluyorlar. Biz de bu makalede o konu üzerinde duracak ve programsız/programlı telefon takip üzerinde biraz konuşacağız. 

Programsız Telefon Takip Mümkün müdür? 

Bu soruya kısa bir cevap ile başlayıp devamında cevabımızı detaylandıralım. Evet, programsız telefon takip mümkündür ancak bunun için çok yüksek bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekir. Aslında çok yüksek teknik bilgiye sahip olsanız bile takip etmek istediğiniz telefona özel bir dosya sızdırmanız gerekir. Yani teori üzerinde hiçbir dosya ve program kullanmadan telefon takip etmek çok zor. Anca o telefonun bağlı olduğu operatör hesabına sızılabilirse belki birkaç bilgi elde edilebilir. 

Telefon izlemek, herhangi bir telefon izleme programı olmadan zor bir iştir. O telefonun verilerini çözüp size bu verileri arka plandan aktaracak bir sistemi programsız kurmak zaten imkansızdır. Eğer piyasadaki programlara güvenmeyip kendiniz bu sistemi kurmak isterseniz yüksek teknik bilgi gereksinimi ile yine karşı karşıya kalırsınız. 

Evet polisler ya da belirli istihbarat birimleri, gerektiği durumlarda telefon sinyalinden konum bulma gibi işlemleri gerçekleştirebilirler ancak bunun için çok gelişmiş ekipmanları vardır. 

Yani işin özü, birinin telefonunu programsız takip etmenin çok zor olduğuna çıkıyor. Eğer siz de birinin telefonunu takip etmek istiyorsanız ve teknik bilginiz yoksa, bir telefon takip programı bütün işinizi görecektir. 

Piyasada çok fazla ücretsiz telefon takip programı olduğunun ve pek çoğunun para tuzağı konseptli uygulamalar olduklarının farkındayız. Bizim bu makalede sizinle paylaşacağımız uygulamalar, sektörde uzun yıllardır bulunan ve bir İsveç saati edasıyla kusursuz olarak çalışan programlar olacaktır. 

Teknik Bilgi Gerektirmeyen En İyi Telefon Takip Programları

Bu noktaya kadar “programsız telefon dinleme, telefondan programsız konum takip etme ve programsız telefon takip iphone” gibi isteklerin gerçekleştirilmesinin programsız bir şekilde neredeyse imkânsız olduğunu anlamışsınızdır.

Eğer birinin telefonunu takip etmek istiyorsanız aşağıda size tavsiye edeceğimiz ve sıfır teknik bilgi gerektiren uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar, legal kullanım çerçevesi ebeveyn – reşit olmayan çocuk ikilisi olsa da her kişi ve telefon üzerinde kullanılabilir ancak legal kullanım çerçevesi dışında kullanmada yasal sorumluluk size aittir.

1) mSpy

A screenshot of a blue screen

Description automatically generated

2010 yılında piyasaya giren ve bugün en popüler telefon takip programlarından biri olan mSpy, kullanım kolaylığı sebebiyle programsız telefon takibi yapıyormuşsunuz gibi hissettirecek. mSpy’ı kullanmak için tek yapmanız gereken hedef telefona kendisini kurmak. Bunun için ise tek seferlik hedef telefona erişim sağlamanız ve programı kurmanız gerekiyor. Daha sonra program o telefonda gizli kalıyor ve size bir tek verileri takip etmek kalıyor. 

mSpy ile hedef telefonun:

  • Whatsapp mesajlarına
  • Instagram mesajlarına
  • Skype mesajları
  • Google Hangouts, Telegram ve bunlar gibi onlarca sosyal medyadaki mesajlarına
  • Harita üzerinden gün içerisinde nereye gittiklerine
  • Telefonda yüklü olan uygulamalar listesine
  • İnternet tarayıcı geçmişine
  • SMS ve arama geçmişine

Ve bunlar gibi pek çok detaya rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Bir kere kendisini takip etmek istediğiniz telefona kurduktan sonra onların haberi olmadan kendi paneliniz üzerinden takip yapabiliyorsunuz. Bu adımdan sonra sizden hiçbir şekilde başka bir adım beklenmiyor.

mSpy ile ilgili daha fazla bilgi almak ve örnek bir panel görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A screenshot of a graph

Description automatically generated

mSpy ile aynı mantıkta bir uygulama olan Eyezy ile, mSpy tarzı bir kurulumdan sonra kullanımı rahat bir panel üzerinden hedef telefonun verilerini okuyabilirsiniz.

Bir kurulumdan sonra sizden başka herhangi bir kurulum ya da kontrol beklenmeyen Eyezy uygulaması ile, takip ettiğiniz telefonun istemediğiniz kadar verisine erişebilirsiniz.

Yüklü olan dosyaları görebilir, onlarca sosyal medyadaki bütün mesaj detaylarına erişebilir ve gittiği yerlerden bağlandığı WIFI ağlarına kadar onlarca farklı kategoride veriyi rahatlıkla görebilirsiniz.

Eyezy uygulaması hakkında hemen bilgi almak ve Android takip programı, iPhone takip programı gibi amaçlarla kendisini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A screenshot of a computer

Description automatically generated

Takip etmek istediğiniz telefonun verilerini sanki o telefon kendi telefonunuzmuşçasına görmenize olanak sağlayan bir uygulama olan Spynger, bunu yaparken takip ettiğiniz kişilerden tamamen habersiz bir şekilde ve tam senkronize bir biçimde yapar. 

İlk kurulumdan sonra Spynger ile hedef telefonun bütün mesajlaşmalarından tutun galeri verilerine, galeri verilerinden rehberlerinde kayıtlı olan kişilere kadar bütün verilerine erişebilir ve bu verilerini dışarı aktarabilirsiniz.

Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

spynger ŞİMDİ dene

Programsız telefon takibinin mümkün olup olmadığı ile ilgili ikilem yaşayan kişilere açıklayıcı olmasını umduğumuz bu makaledeki yöntemleri uygularken ve programları kullanırken bütün yasal sorumluluğun sizde olduğunu hatırlatalım. 

Yorumla

Yorum yapın