Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Kocam Nerede Uygulaması

Günümüzde pek çok evlilik, her ne kadar güçlü ve sağlam başlasalar da bir gün çıkmaza girme ihtimali taşıyor. Genelde çiftler birbirlerinin en ufak hareketlerinden şüphelenip kafalarında senaryolar kurmaya başlıyorlar. Bazı kişiler ise kafalarında kurduğu bu senaryonun doğruluğunu öğrenmek için eşlerini/kocalarını takip etmeye başlıyorlar. Genelde kadınlar için bu, kocalarının nerede olduğunu merak ettikleri için “kocam nerede uygulaması” mantığında uygulama arayışıyla tecelli ediyor. 

Kocamın Nerede Olduğunu Gösteren Uygulama Var mı? 

Evet cevabıyla başlayıp cevabımızı makalenin ilerleyen satırlarında detaylandıralım. Kocanızın konumunu ve anlık olarak nerede olduğunu görebileceğiniz uygulamalar, internet üzerinde var ancak hangi uygulamayı tercih ettiğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Para tuzağı mantığı ile kurulmuş pek çok uygulama da bulunuyor. 

Aşağıda kocanızı takip etmek için kullanabileceğiniz en popüler 3 telefon takip uygulaması hakkında bilgiler vereceğiz. Bu uygulamaları ve açıklamalarını okuduktan sonra, “kocam nerede uygulaması nasıl kullanılır?” gibi soru işaretleriniz asla kalmayacak. 

Kocam Nerede Bul Uygulaması Konseptinde Telefon Takip Uygulamaları

Aşağıdaki 3 uygulama sayesinde kocanızın konumunu anlık olarak ve ondan habersiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Buna ek olarak, kocanız telefonunda kimlerle konuşmuş, Whatsapp’ta kimlerle konuşmuş, hangi internet sitelerine girmiş ve hangi WIFI ağlarına bağlanmış gibi detayları da bu uygulamalar üzerinden görebilirsiniz.

Bu uygulamalar ile tek aklınızda tutmanız gereken şey, reşit olmayan çocuğunuz harici biri üzerinde kullanmanın yasal sorumluluğunun size ait olması. Bu uygulamalar her kişi ve her telefon üzerinde aynı verimde çalışır ancak bu hususa dikkat edin. 

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Kocam nerede uygulaması mantığında kullanabileceğiniz en popüler uygulamalardan biri mSpy. 2010 yılında sektöre giren ve bugün en popüler telefon takip programları arasında bulunan mSpy, kocanızın konum analizini kapsamlı olarak yapmanızı sağlar. mSpy’ı kocanızın telefonuna bir kez kurduktan sonra kocanızın haberi olmadan aşağıdaki bilgilerine kendinize has bir panel üzerinden erişebilirsiniz: 

 • Konum bilgileri – Ne zaman nereye gitmiş harita üzerinden görebilir ve bu yerlerin coğrafi koordinat bilgilerini elde edebilirsiniz. Ayrıca Geofencing özelliği sayesinde eşiniz belirlediğiniz bir coğrafi bölge dışına çıktığında haberdar edilebilirsiniz.
 • Whatsapp, Instagram ve Telegram gibi onlarca sosyal mesajlaşma uygulamasındaki tüm mesajlaşma detayları – kiminle neleri konuşmuş bütün detaylarıyla görebilirsiniz
 • Galeri verileri – bütün fotoğraf ve videolara erişim sağlayabilirsiniz. 
 • Internet tarayıcı geçmişi – kocanızın internette hangi sitelere girdiğini ve neleri araştırdığını öğrenebilirsiniz.
 • SMS ve arama geçmişi – cep telefonundan yapılan arama ve SMS detaylarına erişebilirsiniz

Bu gibi verileri kocanızdan habersiz ve internet bağlantınız olan her yerden senkronize bir şekilde görmenize olanak sağlayan mSpy uygulamasının kullanımı ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A person in a blue shirt and a cell phone

Description automatically generated

Kocanızın nerede olduğunu size efektif bir şekilde sunan bir diğer uygulama ise Eyezy ve tıpkı mSpy’da olduğu gibi kocanızın diğer verilerine de erişebiliyorsunuz. Yani sadece kocanızın nereye gittiğini ve nerede ne kadar durduğunu öğrenmekle kalmayacak, o gittiği yere ne için gittiğini ve kimle buluşmak istediğini bütün mesajlarını okuyarak öğrenebileceksiniz.

Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve verileri okuyacağınız örnek bir paneli ücretsiz görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A person sitting at a table with her hand on her face

Description automatically generated

Genelde kocam nerede uygulaması arayışlarında olan pek çok kişi, kocalarının kendilerini aldattığından şüpheleniyor. Spynger ile bu şüpheyi ortadan yok edip sır perdelerini aralayabilirsiniz. Kendi sitelerinde kendilerini “aldatan eşleri yakalama uygulaması” konseptiyle tanıtan Spynger uygulaması sayesinde, kocanızın ruhu bile duymadan aşağıdaki verilerine kendinize has paneliniz üzerinden erişebilirsiniz:

 • Bütün detaylarıyla konum bilgileri
 • Whatsapp, Skype, Line, Instagram ve Telegram gibi onlarca sosyal mesajlaşma uygulamasındaki tüm mesajlaşmaları
 • Bütün galeri verileri
 • İnternet tarayıcı geçmişi
 • Keylogger klavye hareketleri takibi ile bazı şifrelere ve klavyede yazılan her şeye erişim
 • Etkinlik planlamaları ve alınan notlar
 • Rehberde kayıtlı olan kişiler
 • SMS ve arama geçmişi

Gibi verilerin çoğuna Spynger sayesinde erişebiliyorsunuz ve bunun en güzel yanı kocanızın haberi olmadan gerçekleşiyor olması.

Bunların dışında bu uygulamaların en güzel özelliği, sizden sadece ilk kurulum istemeleri. Devamında herhangi bir periyodik kontrol ya da yeniden kurulum yapmanız gerekmiyor. Kocanızın telefonuna kısa süreli fiziksel erişimle yukarıdaki uygulamaları tam verimde kullanabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, Kocam nerede uygulaması arayışında olan kişiler için açıklayıcı olmuştur. Bu makalede kocam nerede uygulaması amaçlı bahsettiğimiz programları kullanırken yasal sorumluluklarınızın ve bulunduğunuz ülkedeki kişisel ve özel verilere izinsiz erişim yaptırımları hakkında bilinçli olun. Bu konuda bütün sorumluluk size aittir.

Yorumla

Yorum yapın