Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Instagram Hesap Hackleme Yöntemleri

Günümüzde insanların büyük bir çoğunluğu, çeşitli sebeplerden dolayı başkalarının Instagram hesabını ele geçirip mesajlarını okumak istiyor. Bu isteklerinden dolayı çoğu zaman “instagram hesabı nasıl çalınır?” gibi sorularla arama motorlarını meşgul edip bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar. Bugün bu kişiler için instagram hesabı hackleme zorluklarından ve instagram hesap hack için kullanılabilecek farklı alternatiflerden bahsedeceğiz. 

Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Instagram Hesabı Hackleme Yolları 

Öncelikle başkasının Instagram hesabını hacklemenin ya da hesabı ondan izinsiz bir şekilde ele geçirmenin birtakım yasal sorumlulukları çiğnediğini hatırlatarak yazımıza başlayalım. Eğer bunun bilincindeyseniz ve sorumlulukları kabul ediyorsanız aşağıdaki yöntemleri okumaya başlayabilirsiniz. 

Instagram hesap hackleme, programsız ya da programlı yapılabilmesine karşın ciddi anlamda teknik bilgi gerektiren zor bir işlemdir. Sadece Instagram değil, bugün pek çok sosyal medya platformu yüksek derece güvenlik duvarlarıyla donatılmış ve kullanıcılarını bazı güvenlik tedbirlerine uyma konusunda sürekli uyarıyorlar. 

Yani, halk arasında “instagram patlatma” adıyla sıkça duyduğumuz bu işlem, aslında o kadar da kolay değil. Yine de programsız Instagram hesabı çalmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemlere bakalım

Instagram Hesabı Hacklemek için Şifremi Unuttum Yöntemi

Instagram hesap sızma için uygulayabileceğiniz ilk yöntem şifremi unuttum yöntemidir. Bu yöntemde, eğer karşıdaki kişinin hangi mail yahut telefon numarasıyla Instagram’a kayıt olduğunu biliyorsanız “şifremi unuttum” diyerek bu maile ya da telefon numarasına gelen kodu girer ve şifreyi sıfırlarsınız. Tabii bu yöntem maile ya da telefona yüksek derecede erişim gerektirir. 

Bunun yanı sıra, şifreyi sıfırlasanız ve bu şekilde giriş yapmayı deneseniz bile iki adımlı doğrulama sebebiyle giriş onayı için ek koda mecbur kalırsınız. Daha da kötüsü, giriş yapmaya çalıştığınız mail yoluyla hesap sahibine bildirilir. 

Eğer teknik bilginiz yoksa deneyebileceğiniz programsız tek yöntem budur. Onun dışında “instagram hack nasıl olur?” gibi soruların cevaplarının çoğu birtakım uygulamalardan geçmektedir. 

Tabii burada internette sayıları durmadan artan ve kendilerini “instagram hackleme sitesi ücretsiz” etiketiyle tanıtan sitelerden bahsetmiyoruz. Bu sitelerin birçoğu sizin bilgilerinizi çalmaya çalışıyor, o konuda lütfen dikkatli olun ve güvenmediğiniz sitelerden işlem yapmayın. 

Biz bu makalede, “Instagram nasıl çalınır?” sorusunun en garanti cevabını aşağıda tanıtacağımız uygulamalar ile vereceğiz. Teknik bilgi gerektirmeyen bu uygulamalar sayesinde, karşıdaki kişinin sadece Instagramına değil, istediğiniz bilgisine erişebileceksiniz. 

Telefon Takip Uygulamaları ile Instagram Erişimi Sağlama

Aşağıda bahsedeceğimiz uygulamalar ile Instagram hesap çalma, kolay bir şekilde uygulanabilir ancak bu uygulamaların direkt Instagram hesabı çalma adına bir işlemi yoktur. Karşınızdaki kişinin telefonuna bu uygulamalar sayesinde erişim sağladığınızda, Instagram Whatsapp gibi ana sosyal medyalarındaki bütün mesajlarına erişebilirsiniz. Tek aklınızda bulunması gereken şey, bu uygulamaların ana legal kullanımlarının ebeveyn – çocuk kontrolü çerçevesinde olduğu ve harici izinsiz kullanımlarda yasal sorumluluğun sizde olduğudur. 

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Instagram hesabı çalan uygulamalar arasında en popüler uygulamalardan biri olan mSpy, aslında karşıdaki telefonun hiçbir hesabını çalmaz ancak sizin onların bütün verilerine erişmenizi sağlar. mSpy’ı bir kez hedef telefona kurduktan sonra onların: 

  • Whatsapp, Instagram ve Telegram gibi onlarca sosyal medyadaki mesaj dökümlerine
  • Galeri bilgilerine
  • Konum bilgilerine
  • SMS ve arama geçmişi bilgilerine
  • Rehber bilgilerine
  • Internet arama geçmişi bilgilerine

Ve çok daha fazlasına gizli bir şekilde erişebilirsiniz. Böylelikle karşıdaki kişinin Instagram’ını nasıl çalacağınız konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. mSpy ile Instagram ve Instagram dışındaki pek çok veriye karşıdaki kişinin haberi olmadan erişim sağlayabilirsiniz.

mSpy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve onu karşıdaki kişinin verilerine gizlice erişim konusunda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

A cellphone with a message

Description automatically generated

Parayla Instagram hesabı çalma niyetinde olanlar, parasını işe yaramaz sitelere değil de Eyezy’ye verirlerse Instagram verilerine ek olarak birçok veriye de erişebilirler.

Karşıdaki kişi Instagramda kimlerle konuşmuş, Whatsapp’da kimlerle iletişime geçiyor, gün içinde hangi yerleri ziyaret ediyor ve bu yerlerde hangi Wifi ağlarına bağlanıyor, Snapchat’te kimlerle mesajlaşıyor, kimlerle aramalar yapıp kimlerle e-posta laşıyor, nerelerde hangi fotoğrafları çekiyor gibi birçok veriye Eyezy’nin paneli üzerinden rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

Tek yapmanız gereken, kendisine hedef telefona bir kez kurmak. Daha sonrasında Eyezy varlığını gizleyecek ve size veri aktarmaya başlayacaktır. Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A person holding a phone

Description automatically generated

Spynger ile Instagram hesap çalma, telefondan çok rahat bir biçimde mümkün. Tam olarak hesap çalma konusunda bir etkisi olmasa da Spynger, karşıdaki kişinin bütün Instagram mesajlarını size sunabilecek güçte bir uygulamadır. Instagram dışındaki onlarca sosyal medya mesajına erişebilir ve bu mesajların tarihi ve diğer detaylarıyla ilgili kapsamlı veriye ulaşabilirsiniz. 

Bunun dışında diğer telefon takip uygulamalarında olduğu gibi galeri verilerine, konum verilerine, Instagram’a ek olarak Whatsapp gibi onlarca sosyal medyadaki yazışma verilerine, SMS ve arama geçmişi verilerine ve çok daha fazlasına Spynger ile erişebilirsiniz. 

Tam olarak o fonksiyonda olmasa da Instagram hesap patlama programı amacıyla kullanılabilen ve karşıdaki kişinin bütün Instagram verisini size sunabilen Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, Instagram hesap hackleme ve çalma konularında açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri uygularken ve uygulamaları kullanırken çiğneyebileceğiniz bazı yasaların farkında olun.

Yorumla

Yorum yapın