Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Ederim

Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Ederim? Günümüzde ne yazık ki eşler arası güven belki de dünya tarihinin en düşük seviyelerinde. Artan aldatma vakaları ve insanların doyumsuzluk hissi, maalesef ki çiftlerin en ufak bir olayda bile birbirlerinden şüphelenmelerine ve bu şüpheleri konusunda aksiyon almalarına neden alıyor. Bu şüpheler, başlangıçta normal ve zararsız görünse bile ileride eşlerin birbirini takip etmesine ve her yaptığının altında bir neden aramasıyla sonuçlanıyor. Bunlar da sonuç vermeyince çarenin telefon takibinde olduğunu düşünüyor ve “kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip ederim?” gibi arayışlara başlıyorlar. 

Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Öncelikle, eğer güçlü yazılımlar ve programlar kullanmıyorsanız eşinizin telefonunu takip etmek için sihirli bir değnek bulunmadığını bilmeniz gerekiyor. Artık telefonlar sıkı güvenlik yazılımlarıyla donatılmış ve ek bir kurulum olmadığı sürece kendi içlerinden rahatça veri sızdırmıyorlar.

Bu noktada düşünmeniz gereken şey, artık işin muhtemel etik ve yasal sorumluluklarını kabul ettiğinizi varsayıyoruz, telefon takip yazılımı kullanmayı tercih edip etmeyeceğiniz. 

Bu yazılımlar, kuruldukları telefonda telefon sahibinin haberi olmadan varlığını sürdürür ve takip etmek isteyen kişiye arka plandan veri akışı sağlarlar. Takip etmek isteyen kişi, bir panel üzerinden bu verileri takip eder ve filtreler. Takip etme yazılımlarının mantığı tamamen bu şekildedir. 

Takip edilmesi istenen telefona bu yazılımların bir kez kurulması yeterlidir, devamında sizden herhangi bir şey ya da periyodik bir kontrol beklenmez. Bir kez kurulduktan sonra veri akışı başlar.

Şimdi sizlere aşağıdaki alt başlık altında bu yazılımlardan en popüler 3 tanesini sunacağız. Unutmamanız gereken şey, bu yazılımların tek legal kullanımının ebeveyn – çocuk ikilisi için olduğu. Eğer bu yazılımları bu bağlam harici karşıdaki kişinin izni olmadan kullanmayı düşünüyorsanız birtakım yasal riskleri alıyorsunuz demektir. İş bu raddeye geldiyse bu riskleri zaten aldığınızı varsayıyoruz ama yine de bilinçli olun. 

Ücretsiz Şekilde Eşimin Telefonunu Haberi Olmadan Nasıl Takip Edebilirim? Diyenler için Takip Programları 

Programların ücretsiz versiyonları için deneme sürümlerini kullanabilirsiniz. 

1) mSpy

A screenshot of a graph

Description automatically generated

Eğer eşinizi onun haberi olmadan takip etmek istiyorsanız ve yukarıda bahsettiğimiz olayların bilincindeyseniz, mSpy’ı bir kez onun telefonuna kurduğunuz takdirde pek çok veriye erişebilirsiniz.

mSpy, bir kez kurulduğu telefonda arka planda sessizce çalışan bir telefon takip uygulamasıdır ve size kendi paneli üzerinden veri akışı sağlar. mSpy ile hedef telefonun aşağıdaki verilerine anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz:

  • Konum Bilgileri – Hangi saatte nerede bulunuyordu gibi bilgiler
  • Sosyal Medya Yazışmaları – Instagram, Whatsapp ve Twitter gibi onlarca sosyal medyada kimlerle yazıştığını görebilirsiniz. Ayrıca mesaj detaylarına da erişebiliyorsunuz.
  • Galeri Verileri: Fotoğraf ve Videolara detaylı erişim sağlayabilirsiniz. 
  • E-Posta Yazışmaları Dökümü
  • SMS ve Arama Geçmişi Verileri
  • Anahtar Kelime Filtrelemesi: Belirlediğiniz bir kelimeyi, karşıdaki kişi telefonunda tuşladığı ya da bir yerde kullandığı anda haberdar olabilirsiniz.

Sektördeki en güçlü telefon takip uygulamalarından biri olan mSpy, kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip ederim? Sorusunu soranlar için ideal çünkü internet bağlantınızın olduğu her yeren verilere erişebiliyorsunuz. Bu uygulama ile ilgili daha fazla bilgi almak ve örnek demo görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A screen shot of a phone

Description automatically generated

mSpy ile benzer mantıkta bir uygulama olan Eyezy; kurulduğu telefonda mSpy’ın aktardığı bütün verileri size kendi paneli üzerinden aktarır. Siz bu veriler ile ilgili hazırlanmış grafikleri görebilir ve analiz yapabilirsiniz. Sosyal medya yazışmalarından konum verilerine, konum verilerinden keylogger ile şifre takibine ve ondan Wifi ağ bilgilerine kadar bir yığın veriyi rahatça görebileceğiniz Eyezy; bir kez kurulumdan sonra size bu verileri aktarır. 

Bir kez kurulum yaptıktan sonra arkanıza yaslanıp gelen verileri rahatça okumanızı sağlayan Eyezy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve örnek kullanımının ve kurulumunun nasıl olacağını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

A screenshot of a person

Description automatically generated

Spynger de tıpkı ilk 2 uygulama gibi bir uygulamadır ve hedef telefonu adeta sizin telefonunuza çevirir. Siz kendi telefonunuzda hangi verilere erişebiliyorsanız, karşıdaki telefonun da o verilerine erişebilirsiniz desek yalan olmaz. Geniş bir veri havuzunu kullanıcı dostu panelle harmanlayan Spynger ile, “eşimi kendi telefonumdan nasıl takip ederim?” sorusu merak bırakmaz hale gelir. 

Takip edilmesi istenen telefona bir kez kurulduktan sonra, Spynger ile veri okumaya başlayabilir ve dilerseniz bu verilerin bir çıktısını/kopyasını alıp saklayabilirsiniz. Geniş paneli üzerinde sekme sekme gezebiliyor ve o an takip ettiğiniz telefonun hangi verisini okumak istediğinizi seçebiliyorsunuz. Veri havuzunda ise “konum, sosyal medya yazışmaları, galeri, ekran kayıtları, klavye hareketleri, sms geçmişi, tarayıcı dökümü ve arama geçmişi” gibi kritik bilgiler bulunuyor. 

En iyi eş takip programlarından biri olan Spynger  ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Umarız bu makale, “eşimin telefonunu kendi telefonumdan nasıl takip edebilirim?” diyenler için açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu işlemleri yaparken yasal sorumluluklarınızın bilincinde olun.

4.8/5 - (5 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın