Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Koca Takip Programı Amaçlı Kullanılabilecek Programlar

Koca Takip Programı Amaçlı Kullanılabilecek Programlar makalemizle sizlerleyiz. Günümüzde pek çok evlilik, bireylerin birbirinden şüphe duyduğu ve devamında birbirlerini takip ederek devam ettikleri bir savaş ve açık bulma şeklinde ilerliyor. Artan aldatma vakaları haberleriyle bozulan toplumsal yapıyla bireyler, birbirlerinin en ufak hareketinden nem kapıp şüphelenme noktasına geliyor. İş bu seviyeye gelince koca takip programı gibi programların arayışı epey bir artıyor.

Kullanabileceğiniz Ücretsiz Koca Takip Programları

Aşağıda size detaylı olarak anlatacağımız 3 koca takip programı, kocanızın telefonun verilerinin tamamını size ondan habersiz bir şekilde aktarmak için kullanılabilir. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli şey, bu programlarının asıl legal kullanım bağlamının ebeveyni olduğunuz reşit olmayan çocuğun takibi için olduğunu bilmek. Programlar her veri grubu için etkili bir şekilde çalışsa da, dediğimiz bağlam harici izinsiz kullanımlarda belirli yasal sınırları aşmış sayılırsınız, bunun bilincinde olmanızı tavsiye ederiz. 

Herhangi bir koca takip programı, ücretsiz olarak aşağıdaki programların deneme sürümleriyle elde edilebilir. 

1) mSpy

A screenshot of a phone call

Description automatically generated

En popüler koca takip programları arasında sayılacak programlar arasında olan mSpy, öylesine popüler ki kullanıcılar artık “mSpy ücretsiz nasıl kullanılır?” gibi sorgularla programı ücretsiz bir şekilde kullanmanın yollarını arıyor. 

mSpy, kocanızın telefonunu takip etmek için oldukça efektif bir şekilde kullanılabilecek bir program. Öyle ki, takip etmek istediğiniz telefona kendisini bir kez kurduktan sonra başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. mSpy, arkada çalışarak veri aktarımına devam ediyor ve telefon sahibinin bundan haberi olmuyor.

“Peki mSpy ile hangi verilere erişebilirim?” diye soracak olursanız, aşağıda listelediğimiz verilere an be an kullanımı rahat bir panel üzerinden ve dilediğiniz yerden erişebiliyorsunuz: 

 • Sosyal Medya Yazışmaları: Kocanızın Whatsapp, Instagram ve Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarından kimlerle neleri konuştuğunu en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Programı kurduğunuzdan önceki mesajlara da erişebiliyor ve bunları analiz edebiliyorsunuz.
 • Konum ve Wifi Verileri: Kocanızın günün hangi saati hangi konumlarda bulunduğunu bir harita üzerinden detaylıca görebiliyorsunuz. Buna ek olarak kocanızın hangi wifi ağlarına bağlandığını da inceleyebiliyorsunuz. 
 • Telefon Dökümü ve SMS Verileri: Kocanızın arama geçmişine erişebiliyor ve SMS detaylarını görebiliyorsunuz.
 • Galeri Verileri: Fotoğraf ve videoların tamamına erişim sağlayabiliyorsunuz.
 • İnternet Geçmişi: Kocanızın internette hangi sitelere girdiğini ve ne gibi şeyleri araştırdığını görebilirsiniz.

mSpy, bunlar ve çok daha fazlasını size güçlü bir panel üzerinden aktaran etkili bir koca takip programıdır. mSpy ile ilgili daha fazla bilgi almak ve örnek bir demoyu deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Örnek demo üzerinden eğer birinin telefonunu izleseydiniz nasıl bir panel üzerinden izlerdiniz görebilirsiniz.

2) Eyezy

A cell phone with a screen and a screen with text

Description automatically generated

Eyezy de yine kocanızın bütün telefon hareketlerini takip edebileceğiniz etkili programlardan biri. Bir kez takip edeceği telefona kendisini kurmanız ve varlığını gizlemeniz gerekiyor. Sonrasında ek bir işlem yapmanıza gerek yok, kendi paneli üzerinden kocanızın telefon verilerini görebiliyorsunuz.

Bu veriler arasında ne gibi bilgilerin olduğunu merak ediyorsanız: 

 • Konum bilgileri
 • Whatsapp yazışmaları
 • Instagram yazışmaları
 • SMS ve Arama Geçmişi
 • Galeri verileri
 • İnternet arama geçmişi 
 • Etkinlik ve not bilgileri
 • Telefonda yüklü olan uygulamaların listesi
 • Wifi ağ bilgisi

Gibi bilgilere senkronize bir şekilde Eyezy ile ulaşmak mümkün. Sizden herhangi bir kurulum yenilemesi vs. beklenmiyor, bir kere kendisini hedef telefona kurmanız yeterli. Eyezy ile ilgili detaylı bilgi almak ve koca takip programı olarak kendisini nasıl şekillendirebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

A person sitting at a table with food

Description automatically generated

Aldatan eşleri yakalayan program olarak da bilinen Spynger, kendi web sitesinin açılış resminde de bu mottoyu vurgulayan bir site. Mantık ve işleyiş olarak ilk 2 telefon takip programından pek de bir farkı olmayan Spynger, kocanızın telefonunu adeta sizin telefonunuza çeviren bir yazılım. Kendi telefonunuzda bilgilere nasıl rahat ve hızlı bir şekilde erişebiliyorsanız, Spynger ile aynısını kocanızın telefonu için yapabiliyorsunuz. 

Aldatan eşleri yakalayan program olarak bilinmesinin sebebi ise kocanızın yazışmalarını size detaylı olarak sunabilmesi. Kocanızın kiminle hangi sosyal medya platformu üzerinden neyi konuştuğunu size özel bir panel üzerinden görebiliyor ve bu konuşmalarla ilgili pek çok şeyi analiz edip dışarı aktarabiliyorsunuz. 

Spynger ile ilgili detaylı bilgi almak ve kocanızı takip etmek için kendisini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Birçok kişi ücretsiz koca takip programı ve telefon takip programı gibi arayışlara konuluyor ancak yapılan işlem ciddi bir işlem olduğu için bu programları ücretsiz olarak bulmak çok zor. Yine de bu 3 programın deneme sürümü ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. 

Umarız sizlere en popüler 3 koca takip programı hakkında bilgi veren bu makale, sizin için açıklayıcı olmuştur. Makaleyi bitirmeden önce, bu makaledeki işlemleri uygulamadan önce tabii olduğunuz yasal sorumluluk ve özel verilere izinsiz erişim ile ilgili yasalar konusunda bilinçli olmanızı tavsiye ederiz. 

Yorumla

Yorum yapın