Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

İki Telefonu Birbirine Bağlama İşlemi

İnsanların çok meraklı olduğu bir dönemdeyiz. Eski dönemlerde bu merak daha farklı bir şekilde sonuç buluyor olsa da, günümüz gelişmiş teknolojisiyle insanlar meraklarının peşlerinden çok daha farklı şekillerde gidiyorlar. Özellikle ikili ilişkilerde bireylerin birbiri hakkında şüphelendiği bir durum vs. varsa, onun mesajları başta olmak üzere telefonlarıyla yaptığı her eylem merak ediliyor. Bundan dolayı da birçok kişi, hedef telefonun verilerinin tamamen kendilerine gelmesi için “iki telefonu birbirine bağlamak” bağlamlı aramalar yapıyorlar.

İki Telefonu Birbirine Bağlama İşlemi Nasıl Yapılır? 

İki telefonu birbirine eşleştirme ve o telefondan gelen verileri kendi telefonunuzdan okumak için önünüzde çeşitli yollar bulunuyor. Bu yazıda çoğuna değinip artılarını eksilerini enine boyuna tartışacağız. 

Hack Yazılımları Kullanma

Eğer yüksek düzeyde teknik bilginiz varsa ve karşıdaki kişinin telefonunu tamamen ele geçirip bir kopyasını da sizin atadığınız cihazda yaratabilecek bir program yazabiliyorsanız, iki telefonu birbirine bağlama işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tabii bu makaleyi okuyan pek çok kişinin teknik bilgisi bu seviyede olmayacağı için bu yöntemin uygulanması oldukça zor. Hack yazılımına sahip olsanız bile hedef telefonun attığınız bir linke vs. bilmeden tıklayıp bu yazılımı kendi telefonuna sızdırması gerekiyor. Yani bir tık zor bir işlem diyebiliriz.

Telefonun MAC Adresi ve Kimlik Bilgileriyle Telefon Eşleştirme

Eğer yine yüksek teknik bilgiye sahipseniz hedef telefonun MAC adresi gibi kritik bilgilerini ele geçirip bu bilgilerle o telefonun bir klonunu yaratabilirsiniz. Bu konuda ek yazılımlara ihtiyaç duyabilirsiniz ancak eğer çalıştırmayı başarabilirseniz fena bir yöntem değil. 

Tahmin edebileceğiniz gibi, iki telefonu birbirine bağlama ve o telefondan gelen verileri başka cihazdan okumak yüksek teknik bilgi gerektiren işlemler.

Eğer hiç teknik bilgim yok diyor ve herhangi bir telefonun bütün verilerini dilediğiniz yerden görmek istiyorsanız aşağıda tavsiye edebileceğimiz programları kullanabilirsiniz.

İki Telefonu Birbirine Bağlama için Kullanabileceğiniz Programlar

Aşağıda size bu konuda tavsiye edebileceğimiz programlar, telefon takip ve veri okuma konusunda ciddi anlamda özelleşmiş güçlü programlardır. Doğru kurulumu yaptıysanız karşıdaki telefonun mesajlar ve galeri verileri gibi bütün kritik verilerine erişebilirsiniz. Bu konuda tek aklınızda bulundurmanız gereken nokta bu programların asıl legal kullanım alanlarının ebeveyn – çocuk kontrolü amaçlı olduğu ve harici izinsiz kullanımlarda sorumluluğun kullanan kişiye ait olduğudur.

1) mSpy

A hand holding a phone

Description automatically generated

İki telefonu birbirine bağlamak ve o telefonun bütün verilerini senkronize olarak okumak istiyorum diyorsanız mSpy tam da size göre. Teknik bilgi anlamında sizden hiçbir şey istemeyen program, takip etmek istediğiniz telefona bir kez kurulduktan sonra size veri aktarımına başlayacaktır. 

mSpy ile hedef telefonun: 

  • Whatsapp ve Instagram gibi alanlardaki mesajlaşma verilerini
  • Galeri verilerini
  • Konum verilerini
  • Bağlandığı WIFI ağlarının verilerini
  • Etkinlik takvim verilerini
  • Internet tarayıcısı geçmişini
  • Rehber bilgilerini
  • SMS ve arama geçmişini

Eş zamanlı olarak görebilirsiniz. Ayrıca uzaktan bu telefonun belirli elementlere (uygulamalar, internet siteleri vs. gibi) erişimini kısıtlayabilirsiniz. 

mSpy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve iki telefonu birbirine bağlama işlemi için kendisini kullanmayı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A blue screen with white text

Description automatically generated

En iyi mSpy alternatiflerinden biri olan Eyezy, herhangi bir telefonun verilerine erişmek ve eş zamanlı olarak bu verileri okumak için bir başka güzel alternatif. Eyezy’i hedef telefona bir kere gizlice kurduktan sonra program o telefonda gizliliğini sürdürür ve size arkadan veri aktarmaya başlar.

O telefonun bütün verilerini sanki kendi telefonunuzmuş gibi görebilir, bu verilerin takibini yapabilir ve bütün bunları karşıdaki kişiden habersiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve örnek bir demo görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A screenshot of a computer

Description automatically generated

Spynger de en çok tavsiye edilen telefon takip ve analiz programlarından biridir. Takip etmek istediğiniz telefona bir kez kurulumu yapıldıktan sonra o telefonun istemediğiniz kadar verisine Spynger ile erişebilirsiniz.

Hangi sosyal medyalardan kimlerle konuştuklarını görebilir, gün içinde nereye gittiklerini harita üzerinden gözlemleyebilir, hangi WIFI ağlarına bağlandıklarının bir listesini elde edebilir ve bunlar gibi pek çok aksiyonu tamamen uzaktan ve karşıdaki kişiden habersiz bir şekilde alabilirsiniz.

Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve onu iki telefonu birbirine eşleştirme yolunda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, iki telefonu birbirine bağlama işlemi konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki bazı teknikleri bilinçsizce uygulamanın ve bazı uygulamaları bilinçsizce kullanmanın birtakım yasal sorunlara yol açabileceği konusunda bilinçli olun.

Yorumla

Yorum yapın