Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Gmail Adresi Hackleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Günümüzde pek çok kritik ve resmi yazışmalar için e-posta kanalı kullanılıyor. Bu kanallar üzerinden iş başvuruları, proje bilgileri, akademik bilgiler ve daha bunlar gibi pek çok bilgi her gün bir veri akışı içerisinde ilerliyor. Ondan dolayı da birçok insan çeşitli sebeplerden dolayı birilerinin Gmail hesabını hacklemek ve verilerine erişmek istiyor. Bu makalede bu konu üzerinde duracak ve Gmail adresi hackleme detayları üzerinde konuşacağız. 

Gmail Adresi Hackleme İşlemi Nasıl Yapılır? 

Öncelikle birinin Gmail ya da herhangi bir hesabını hacklemenin yasalara aykırı bir işlem olduğunu hatırlatarak başlayalım. Bunun zaten bilincindeyseniz ve ona rağmen devam etmek istiyorsanız aşağıda size sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsiniz. 

Keylogger Kullanmak

Keylogger kullanmak sadece Gmail adresi hackleme için değil, Instagram ve Facebook gibi pek çok hesabı hackleme için de işe yarayan bir yöntem.

Bu yöntemde Gmail hesabını hacklemek istediğiniz kişinin Gmail’ine giriş yaptığı cihaza bir Keylogger uygulaması kurmanız gerekiyor. Keylogger uygulamaları, kurulduğu cihazın bütün klavye hareketlerini kaydeden mantıkta uygulamalar. 

Hedef cihaza sahte link ve bunlar gibi yöntemlerle kuracağınız Keylogger cihazı ile kişinin Gmail giriş bilgilerini elde edebilir ve bu bilgilerle hesabına giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Ancak bu yöntemin sıkıntısı, artık Gmail’in yüksek güvenlik önlemlerine sahip olması ve iki adımlı doğrulama gibi gelişmiş doğrulama sistemleri kullanmasıdır. Yani siz o kişinin Gmail bilgilerini alsanız bile giriş yapmayı denediğinizde o kişinin telefonundan bir onay gerekebilir.

Ayrıyeten, başarısız giriş denemelerinde de bu kişiler yine mail yoluyla haberdar olacak ve şifre değiştirme gibi yollara gideceklerdir.

Gmail Klonu Yaratma

Eğer yüksek teknik bilginiz varsa Gmail’in giriş sayfasıyla birebir aynı olan bir sayfa yaratabilir ve hesabını hacklemek istediğiniz kişinin bir şekilde burası üzerinden giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bu noktada önemli olan şey, onları sizin tasarladığınız sayfaya sokma yönteminiz. İyi bir bahane seçmeniz ve araya linki iyi yedirmeniz gerekiyor ancak eğer kişi dikkatliyse URL’lerin uyuşmamasından dolayı sahte bir giriş sayfasında olduğunu anlayabilir.

Bu yöntemle kişi giriş yaptığı takdirde bilgileri direkt size gelecek olsa da, bir önceki yöntemdeki bahsettiğimiz sebeplerden dolayı bilgileri elde etseniz bile giriş yapmanız zor olacaktır.

Casus Uygulamaları Kullanma

Eğer teknik bilgi gerektirmeyen ve giriş yaptığınızın karşı tarafın haberinin olması gibi riskler almak istemiyorsanız casus uygulamaları kullanabilirsiniz.

Bu uygulamalar, üzerlerinde kurulu olduğu telefonların bütün verilerini gizlice size özel bir panel üzerine aktarma yeteneğine sahiptir. Kullanımı çok kolay olan bu programlar, kurulduğu takdirde karşı telefonun Whatsapp mesajlarından galeri verilerine, galeri verilerinden arama geçmişi verilerine, arama geçmişi verilerinden Gmail yazışmalarına kadar kapsamlı bilgileri elde etmenize yardımcı olur.

Bu uygulamalar ile ilgili aklınızda tutmanız gereken tek nokta, reşit olmayan ve ebeveyni olduğunuz çocuk harici birinin üzerinde kullanmada yasal sorumluluğun size ait olmasıdır. Bu noktada programların çalışma gücü ve efektifliği değişmeyecektir ancak yasal sorumluluk size aittir.

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Eğer karşıdaki kişinin e-posta verilerine erişmek ve G-mail hackleme gibi olaylara girmeden bunu yapmak istiyorsanız, mSpy tam da size göre bir uygulamadır. Kendisini bir kez hedef telefona gizlice kurmanız, programın gizli kalması ve arka plandan size veri aktarması için tamamıyla yeterlidir. 

mSpy, hedef telefona kurulduktan sonra onların bütün e-posta verilerine senkronize olarak erişebilirsiniz. Bunun en güzel taraflarından biri de, siz arka planda onların e-postalarını okurken bunların olaydan hiç haberlerinin olmamasıdır. 

Bunların dışında mSpy ile hedef telefonun Whatsapp yazışmaları ve arama geçmişi gibi verilerine de e-posta verileriyle birlikte erişebiliyorsunuz. Karşınızdaki kişinin konum bilgisinden telefonunda yüklü olan uygulamalara kadar görebileceğiniz çok efektif bir paneli var.

mSpy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kendisini Gmail adresi hackleme alternatifi olarak nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Eyezy, sizi başkasının G-mail adresini hackleme angaryasından ve gerektirdiği yüksek teknik bilgi gereksiniminden kurtaracak bir telefon takip yazılımıdır. mSpy gibi bir kuruluma sahip olan Eyezy, bir kez kurulumdan sonra size karşı telefonun bütün G-mail yazışmalarını aktarır. 

Bunun en güzel taraflarından biri, verileri kendinize özel bir panel üzerinden tamamen senkronize bir biçimde okuyabilmenizdir. Ayrıca, sizden ek kurulum ya da periyodik kontrol gibi şeyler de istenmez. Eyezy’i sadece bir kez hedef telefona kurmanız yeterlidir. Devamında program gizli kalır ve çalışmaya başlar.

E-posta yazışmalarına ek olarak hedef telefonun sosyal medya yazışmalarını görebilir, galeri verilerine erişebilir, konum verilerini harita üzerinde görüntüleyebilir ve internet tarayıcı geçmişi gibi bilgilere eş zamanlı olarak erişebilirsiniz. 

Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve örnek bir demo görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A person looking at the camera

Description automatically generated

Birinin G-mail e-posta verilerine erişmek ve onların haberi olmadan eski-yeni her e-postalarını görmek için kullanabileceğiniz bir uygulama olan Spynger, sektördeki en popüler telefon takip yazılımlarından biridir. 

İlk 2 program gibi kurulum ve çalışma mantığına sahip olan Spynger, kurulduktan sonra size o telefonun bütün verisini aktarır.  

Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, Gmail adresi hackleme konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki bütün yöntemleri uygularken ve uygulamaları kullanırken yasal sorumluluklarınızın ve bunları kim üzerinde izinsiz bir şekilde uyguladığınızın bilincinde olun.

5/5 - (2 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın