Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşimin Telefonunu Ücretsiz Nasıl Dinleyebilirim

Günümüzde ne yazık ki eşler arası güvensizlik epey bir arttı. Hal böyle olunca, bu işin sonu genelde birbirini takip etme ve ne yapıp yapmadığını gözlemleme ile bitiyor. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte bu takip işlemi, teknolojik ekipmanlar ve sosyal medya kanalları aracılığıyla ile deneniyor. Eşi ile ilgili şüpheleri olan ve bu şüphelerini eşinin güvenini kırmadan gidermek isteyen kişiler “eşimin telefonunu ücretsiz nasıl dinleyebilirim?” gibi sorgularla araştırmaya başlıyorlar. 

Eşimin Telefonunu Nasıl Dinleyebilirim? 

Öncelikle bu amaçta yaptığınız her şeyin yasa dışı bir işlem olduğunu ve sorumluluğun tamamen sizde olacağını hatırlatarak başlayalım. “Eşimin telefonunu nasıl dinlerim ücretsiz” gibi sorgularla araştırmaya başlayan ve eşlerine güvenmeyen bu kişiler, bir anlık hırsla yasa kapsamını unutuyor ancak biz yine de hatırlatmış olalım.

Birinin telefonunu dinlemek basit bir işlem değil, ek yazılımlar kullanılarak gerçekleştirilmesi gerekiyor ancak bu noktada kullandığınız yazılım seçimi de oldukça önemli. Eşinizin telefonunu dinlemeye çalışırken bir anda eşinizin verilerini istenmeyen kişilerin eline geçirebilirsiniz. O nedenle doğru ve etkili bir yazılım seçimi oldukça önemli. 

Bu tarz yazılımlar arka planda çalışarak telefon seslerini kayıt altına alıyor ve eşiniz hangi uygulamadan kiminle bir sesli iletişimde olursa olsun haberiniz oluyor. Ancak, dediğimiz gibi bu uygulamalar kendini çok iyi gizleyemeyebilir ve eşinizin bu durumdan haberdar olabilir. Zaten yapmanızın yasal olmadığı bu işlem, ilişkinizle ilgili daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Ek Yazılımlar ile Eşinizin Telefonunu Dinleme

Aşağıda sunacağımız yazılımlar ile, “eşimin telefonunu nasıl dinleyebilirim?” sorusunu bir nebze de olsa kafanızda bitirebilirsiniz. Bu yazılımlar ile direkt olarak dinleme yapılamıyor ve zaten asıl amaçları ebeveyn – çocuk kontrolü üzerinde. Bu tarz yazılımları ebeveyni olmadığınız çocuğunuz haricinde biri üzerinde kullanmak, eğer karşınızdaki kişinin haberi yoksa yasal olarak sıkıntılı bir süreç. Bu noktada sorumluluğu size bırakıyoruz. 

Aşağıdaki yazılımlar ile direkt olarak dinleme işlemi yapamıyor olsanız da eşinizin bütün yazışmalarına, sosyal medya hesaplarına, galeri verilerine, konum verilerine ve tarayıcı geçmişi gibi hassas verilerine erişebiliyorsunuz. 

1) mSpy

A screenshot of a map

Description automatically generated

2010 yılında geliştirilen bir yazılım olan mSpy, 180 ülkede 1.5 milyondan fazla müşterisiyle bu alandaki en güçlü yazılımlardan biri. Karşıdaki kişiden habersiz bir şekilde telefona kurulan ve gizlenen mSpy, hedef telefondaki neredeyse bütün verileri detaylı bir şekilde paneli üzerinden size aktarıyor. mSpy paneli üzerinden hedef telefonun bütün Whatsapp Instagram vb. sosyal medya yazışmalarına, SMS verilerine, e posta alışverişlerine ve arama geçmişine erişebiliyorsunuz. Direkt olarak eşinizin telefonunu dinleme hizmetine uygun olmasa da daha çok veriye erişim sağlayabiliyorsunuz. Arama geçmişinden ne zaman kiminle konuştuğunu, konum verilerinden saat kaçta nerede olduğunu görebiliyorsunuz. 

Bu derece güçlü mSpy programını deneyimlemek ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

A screenshot of a chat

Description automatically generated

mSpy benzeri bir takip uygulaması olan Eyezy, kurulduğu telefonun bütün verilerini yine kendine has bir panel üzerinden size aktarıyor. Siz, o telefon sanki sizin telefonunuzmuşçasına bütün verilerini görebiliyor ve tarih tarih analiz edebiliyorsunuz. “Eşimin telefonunu nasıl dinlerim?” sorusu ile merak ettiğiniz cevapları bu uygulamanın size sunduğu veriler çerçevesinde alabiliyorsunuz çünkü Whatsapp da dahil olmak üzere onlarca sosyal medya kanalındaki yazışmaları görebilmek mümkün. Dilerseniz bu yazışmaları ss alıp dışarı aktarabiliyorsunuz.

Eyezy ile bunlara ek olarak aşağıdaki verilere de erişim sağlayabilirsiniz:

  • Wifi ağ bilgisi
  • Konum bilgisi (harita üzerinden detaylı izleme ve hangi saatte neredeydi görme) 
  • Sosyal medya yazışmaları (Whatsapp, Twitter, Telegram, Line vb.) 
  • Galeri verileri 
  • Tarayıcı geçmişi
  • SMS ve arama geçmişi 

Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kullanımını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz: eyezy nasıl kullanılır

3) Spynger

Tıpkı Eyezy ve mSpy gibi bir telefon takip uygulaması olan Spynger, kurulduğu telefonda gizlice kurulmuş bir şekilde kalır ve o kişi programın varlığından haberdar bile olmaz. Bu esnada Spynger, o telefonun verilerini size aktarmaya devam eder. Örneğin bu kişi eşiniz ise (bilgisi harici kullanım yasa dışı da olsa), hangi saatte nerede olduğuna, hangi sosyal medya kanalı üzerinden kiminle konuştuğuna ve belki de size göstermediği galeri verilerine erişebilirsiniz. 

Spynger yazılımı ile ilgili kapsamlı bilgi almak ve örnek kullanımı görmek için buraya tıklayabilirsiniz: spynger nedir 

Umarız bu makale, “eşimin telefonunu nasıl dinleyebilirim?” konusunda açıklayıcı olmuştur. 

5/5 - (3 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın