Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşimin Telefonunu Kendime Nasıl Yönlendirebilirim

Eşimin Telefonunu Kendime Nasıl Yönlendirebilirim?” sorusu, ileri seviye güvensizliğin ilerlemiş olduğu evliliklerin partnerlerinden birinin eşini takip etme isteği sonucu sorulur. Genelde bu sorunun sorulması için partnerlerden biri, eşinin bir işler karıştırdığından şüphelenir ve her davranışından nem kapmaya başlar. Eğer herhangi bir detaylı takip yapmadan somut sonuca ulaşamazsa çareyi eşinin telefonunu kendine yönlendirme gibi çözümlerde arar. 

Biz de bu makalede bu kişiler için çözümler sunmaya çalışacağız. 

Eşimin Telefonunu Kendime Nasıl Yönlendirebilirim? 

Öncelikle birinin telefonuna onun izni olmadan herhangi bir yöntemle erişim sağlamanın yasalara aykırı olabileceğini (eğer bu kişi ebeveyni olduğunuz çocuğunuz değilse) hatırlatarak anlatıma başlayalım.

Eğer eşinizin telefonunu kendinize yönlendirip onun telefonunda yaptığı her şeyden (yazdığı mesajlar, gittiği yerler, bağlandığı ağlar, e-posta laştığı kişiler, çekindiği fotoğraflar vb.) haberdar olmak istiyorsanız muhakkak bir telefon takip uygulaması kullanmanız gerekiyor.

Aşağıda size, eşinizi takip etmenize ve onun telefonunun sanki kendi telefonunuzmuş gibi bütün verilerine erişmenizi sağlayacak uygulamaları tanıtacağız. Ancak bu uygulamaların tek legal kullanımının ebeveyn – reşit olmayan çocuk bağlamı olduğunu yine hatırlatalım. 

Eşinizin Telefonunu Takip Etmeniz için Telefon Takip Uygulamaları

Aşağıdaki uygulamalar, oldukça güçlü uygulamalardır ve bir kez hedef telefona kurulum sonrası arka planda gizli şekilde çalışır.

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

“eşimin telefonunu kendi telefonuma nasıl yönlendirebilirim?” sorusunu soranların ilk durağı genelde mSpy yazılımı oluyor. mSpy, bir kez takip etmek istediğiniz telefona kuruluyor ve daha sonrasında bu kurulumdan telefon sahibinin hiç haberi olmuyor. Arka planda sessizce çalışan ve takip eden kişinin paneline veri aktaran mSpy, o telefonun istemediğiniz kadar verisini görmenize olanak sağlıyor. 

Bu verilerden bazıları şunlar: 

  • Sosyal medya yazışma verileri: Eşiniz hangi sosyal medyalarda (Whatsapp, Instagram vb.) kimlerle neleri konuşmuş görebiliyorsunuz. Eski yeni bütün mesajlara an be an erişim sağlayabiliyorsunuz. Spesifik olarak “eşimin Whatsapp’ını kendi telefonuma nasıl yönlendirebilirim sorusunu soranlar için oldukça güçlü bir çözüm.
  • Konum verileri: Eşimin nerede olduğunu öğrenmek istiyorum diyenler için kesin çözüm, gittiği yerleri saat saat harita üzerinden görebiliyorsunuz.
  • Bağlanılan Wifi ağları: Eşiniz hangi Wifi ağlarına bağlanmış görebiliyor ve dilerseniz panel üzerinden herhangi bir Wifi ağına erişimini engelleyebiliyorsunuz.
  • Galeri verileri: Bütün fotoğraf ve videolara erişebiliyorsunuz. 
  • SMS ve Arama geçmişi: “başkasının mesajlarını kendi telefonuma yönlendirme işlemini nasıl yaparım?” diyenlerin sekmesi. Bütün SMS ve arama geçmişini görebiliyorsunuz.

Bütün bu özelliklere ve daha fazlasına ek olarak, anahtar kelime filtrelemesi yapabiliyorsunuz. Örneğin, eşinizin “X Otel” kelimesini kullanıp kullanmadığını merak ediyorsunuz. Anahtar kelime bölümüne “X Otel” yazdığınız anda eşinizin bu kelimeyi kullandığı her andan ve platformdan haberdar oluyorsunuz. 

Bu denli güçlü bir telefon takip uygulaması olan mSpy’ı, eşinizin telefonunu tamamen kendinize yönlendirmek ve internet bağlantınızın olduğu her yerden takibini yapmak için kullanabilirsiniz. mSpy ile ilgili detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz: Mspy Nedir

2) Eyezy 

A person in a blue shirt

Description automatically generated

mSpy benzeri bir telefon takip uygulaması olan Eyezy, tamamen aynı mantığa sahip bir telefon takip programı. “Eşimin telefonunu kendi telefonuma nasıl yönlendiririm?” diyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız Eyezy sizin için her şeyi halledecektir. Tek yapmanız gereken, takip etmek istediğiniz telefona Eyezy’i sadece bir kez kurmak. Bundan sonra arkanıza yaslanıp Eyezy’nin kullanımı rahat paneli üzerinden veri okumanın tadını çıkarabilirsiniz.

Eşinizin yaptığı her sosyal medya konuşmasından, her telefon görüşmesinden, alıp attığı her e-postadan, gittiği her yerden, bağlandığı her ağdan ve klavyede tuşladığı her şeyden Eyezy ile haberdar olabilirsiniz. İlk kurulumdan sonra sizden herhangi bir periyodik kurulum ya da kontrol beklenmiyor.

Eyezy ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kullanımını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz: https://biryoo.com/eyezy-nedir-nasil-kullanilir/

3) Spynger

A person sitting at a table with food

Description automatically generated

İlk 2 telefon takip uygulamasından pratikte bir farkı olmayan Spynger, eşimin telefonunu takip etmek ve kendime yönlendirmek istiyorum diyen herkesin muhakkak bir noktada karşısına çıkıyor. Konum ve wifi ağ bilgisi, yapılan sosyal medya yazışmaları, e-posta dökümü, arama geçmişi, internet tarayıcı dökümü gibi güçlü verilere erişmenize sağlayan Spynger, müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça başarılı bir uygulama. 

Eğer eşinizin telefonunu takip etmek istiyor ve bunu Spynger ile yapmak istiyorsanız, https://biryoo.com/spynger-nedir-nasil-kullanilir/ buraya tıklayarak program hakkında detaylı bilgi alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Umarız bu makale “eşimin telefonunu kendime nasıl yönlendirebilirim?” sorusunu soranlar için açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu yazıdaki uygulamaları kullanırken ve adımları uygularken tabii olduğunuz yasal sorumlulukların farkında olun. 

5/5 - (4 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın