Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

En İyi Ücretli-Ücretsiz Whatsapp Takip Programları

Whatsapp, günümüzde neredeyse her akıllı telefonda bulunan olmazsa olmaz bir mesajlaşma uygulaması. Artık birisi gelip “Ben Whatsapp kullanmıyorum” dediğinde ona şaşırılacak bir biçimde bakacak seviyedeyiz. Whatsapp’ın bu yaygın kullanımı, insanların merak duygusu ve toplumda hızla artan güvensizlik sorunu ile harmanlandığında ortaya whatsapp Takip programları arayışı çıkıyor. İkili ilişkide olduğu herhangi birine karşı güvensizlik duyan kişiler, o kişiyi takip etmek için en iyi Whatsapp takip programı gibi arayışlara başlıyor.

  

En İyi Ücretsiz Whatsapp Takip Uygulamaları ve Programları Nelerdir? 

Başlamadan ufak bir hatırlatma yapalım. Makalenin devamında size sunacağımız Whatsapp takip etme programları oldukça güçlü ve sonuç veren programlardır. Ancak bu programların asıl legal kullanımları ebeveyn – çocuk ikilisi üzerinedir. Herhangi bir Whatsapp takip uygulamasını bunun dışında kişinin izni olmadan kullanmanın yasal sorumluluğu size aittir. Whatsapp takip etme, ücretsiz olarak gerçekleştirilmek isteniyorsa bu uygulamaların deneme sürümünden faydalanılabilir. 

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

En popüler Whatsapp izleme programlarından biri olan mSpy, 2010 yılında kurulmasından bu yana 1.5 milyondan fazla memnun müşteriye sahip ve 180 civarı ülkede hizmet veriyor. mSpy, takip etmek istediğiniz telefona kurulduktan sonra o telefonda gizli bir şekilde varlığını devam ettiriyor ve arka plandan kendi paneli üzerinden size veri akışı sağlıyor.

Whatsapp takip etme için oldukça efektif bir şekilde kullanılabilecek olan mSpy ile, karşıdaki kişi Whatsapp’tan kiminle ne zaman neyi konuşmuş görebiliyor ve mesaj geçmişine doğru ilerleyebiliyorsunuz. Bunun dışında mSpy ile aşağıdaki verilerin tamamına rahatlıkla erişim sağlayabiliyorsunuz, sadece bir kere hedef telefona kurmanız yeterli:

 • Konum verileri ve Wifi Ağ Bilgisi: İzlemek istediğiniz kişi ne zaman hangi konuma gitmiş görebiliyor ve bağlandığı wifi ağlarının bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz istediğiniz Wifi ağına bağlanmasını uzaktan engelleyebiliyorsunuz. 
 • Tarayıcı Geçmişi: İnternette hangi aramaları yapıyor görebiliyor ve dilediğiniz siteye girmesini engelleyebiliyorsunuz.
 • SMS ve Arama Geçmişi: Kimlerle ne zaman telefonda konuşmuş görebiliyor ve SMS detaylarına erişebiliyorsunuz.
 • Sosyal Medya Verileri: Başta Whatsapp ve Instagram olmak üzere Twitter gibi onlarca sosyal medyada kimlerle neleri konuşmuş görebiliyor ve bu verilerin anlık güncellenmesinden haberdar olabiliyorsunuz. “ mSpy Whatsapp takip nasıl yapılır? “ sorusunun cevabı da tahmin edebileceğiniz gibi bu sekme üzerinde yer almaktadır.
 • Galeri Verileri: Telefondaki bütün fotoğraf ve videolara erişebiliyor ve bunları inceleyebiliyorsunuz.
 • Uygulama Verileri: Telefonda hangi uygulamaların kurulu olduğunu görebiliyor ve dilerseniz istediğiniz uygulamayı engelleyebiliyorsunuz.
 • Anahtar Kelime Takibi: Diyelim ki takip etmek istediğiniz kişinin nerelerde isminizi geçirdiğini öğrenmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken isminizi mSpy’a anahtar kelime olarak eklemek. Daha sonra isminizin geçtiği her platform ve her an için haberdar edileceksiniz. 

mSpy kullananların yorumları, yukarıdaki özelliklerin gücünden de tahmin edebileceğiniz gibi olumludur. mSpy ücretsiz nasıl kullanılır öğrenmek istiyor yahut kullanımı ve planlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy 

mSpy ile neredeyse tamamen aynı çalışma mantığına sahip olan Eyezy ile, kurulduğu telefonun bütün verilerine sanki o da sizin telefonunuzmuş gibi erişebilirsiniz. Pek çok kategorideki devasa veri akışını kendi kullanımı rahat paneli ile size sunan Eyezy ile, harici bir Whatsapp takip etme programı ihtiyacınız kalmaz. Asıl kullanım amacı Whatsapp ebeveyn takip programı olan Eyezy, herhangi biri üzerinde de aynı sonucu verebilir ancak yasalara dikkat etmeniz gerekir. 

Eyezy ile aşağıdaki verilere erişebilirsiniz:

 • Whatsapp, Instagram, Twitter, Messenger ve Line gibi sosyal medyaların takibi
 • Konum ve Wifi Ağ Verileri
 • Etkinlik Takvimi
 • Notlar
 • SMS ve Arama Geçmişi
 • Tarayıcı Geçmiş Dökümü
 • Galeri Verileri
 • Anahtar kelime filtrelemesi ile herhangi bir anahtar kelimenin kullanımından haberdar olma
 • Yüklenen Uygulama Verileri
 • Keylogger ile Şifre Bilgileri

Eyezy kullanımı hakkında bilgi almak ve Eyezy yorumlarını görmek için buraya tıklayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. En iyi ücretsiz Whatsapp takip programı arayışınız varsa Eyezy’nin sunduğu deneme sürümünü de inceleyebilirsiniz. 

3) Spynger

A screenshot of a video game

Description automatically generated

mSpy ve Eyezy ile pratikte aynı kullanıma sahip olan Spynger ile, detaylı Whatsapp takip yapabilirsiniz ve kullanımı kolay bir panel üzerinden rahatça elde ettiğiniz bu verileri okuyabilirsiniz.

Spynger ile, karşı tarafın detaylı Whatsapp konuşmalarına, konuşma geçmişine, kimi ne zaman neyle konuştuğuna erişebilir ve bu verileri saklayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Instagram gibi sosyal medya uygulamaları için aynı takip işlemini uygulayabilir ve veri elde edebilirsiniz.

Konum takibi, galeri verileri, tarayıcı geçmişi, uygulama bilgileri, sms ve arama geçmişi gibi bilgiler Spynger uygulaması ile elde edilebilir ve yorumlanabilir. 

Siz de mSpy ve Eyezy ile elde ettiğiniz verilerin tamamını rahatça elde edebileceğiniz bir Whatsapp takip programı olan Spynger ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Umarız bu makalede sunduğumuz Whatsapp takip programlarını size detaylıca açıklayabilmişizdir. 

5/5 - (4 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın