Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşimin Instagram Mesajlarını Nasıl Görebilirim

İnsanoğlu geçmişten günümüze hep meraklı bir canlıydı, zamanla birlikte değişen tek şey meraklarını giderme yöntemleri oldu. Bu durumun üstüne bir de günümüz toplumsal yapısındaki güvensizlik eklenince, insanoğlu merakını karşıdaki kişinin sanal alemde ne yaptığı ve kimlerle konuştuğunu öğrenerek gidermeye çalışıyor. Özellikle evliliğinde sorun yaşayan ve partnerinin bir şeyler karıştırdığını düşünen kişiler, onun sosyal medya dökümüne erişmek istiyor. Günümüzde en popüler sosyal medyalardan biri Instagram olduğundan, arayışlar “eşimin Instagram mesajlarını nasıl görebilirim?” gibi sorgularla başlıyor. 

Eşimin Instagram Mesajlarını Nasıl Görebilirim? Diyenler için Yöntemler

Genelde bu istek Whatsapp ile ilgili olduğunda Whatsapp Web gibi yöntemler sunuyorduk. Ancak Instagram’ın Instagram Web uygulaması olmasa da direkt kendi internet sitesinden giriş imkanı bulunuyor. 

Bu noktada eşinizin Instagram şifresini bilmediğinizi ve bilseniz bile doğrulama kodlarını giremeyeceğinizi varsayıyoruz. O nedenle tek yapmanız gereken şey eşinizin bilgisayarınızdan Instagram’a giriş yapması. Bir kez giriş yaptığında eğer çıkmayı unutursa oturum açık kalacaktır. Böylelikle eşinizin Instagram mesajlarını okuyabilirsiniz. 

Ancak bu yöntemin eksik tarafı eğer eşiniz Instagram’dan çıkış yaparsa okuyamıyor olmanız. O nedenle çok efektif ve işe yarayan bir yöntem olduğunu söyleyemeyiz. Zaten Instagram tarayıcı üzerinden çok kullanılan bir platform değil.

Eğer sürekli ve kesin olarak eşinizin Instagram mesajlarını okumak istiyorsanız ek yazılımlar kullanmanız gerekiyor. Bu yazılımlar sayesinde eşinizin bütün Instagram dökümüne erişebilirsiniz. 

Eşimin Instagram Mesajlarını Okumak İstiyorum Diyenlerin Kullanabileceği Programlar

Öncelikle bu programların tek legal kullanımının ebeveyn – çocuk üzerine olduğunu hatırlatarak başlayalım. Eğer bu programları bu bağlam dışında karşıdaki kişinin izni olmadan kullanacaksanız yasal bir sorumluluk altında olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu programlar her kişi ve her telefon üzerinde işe yarar ve size bir aktarımı sağlar ancak yasal çerçevelerin bilincinde olmanız önemli. 

1) mSpy 

A screenshot of a social media account

Description automatically generated

2010 yılında geliştirilen bir uygulama olan mSpy, kurulduğu telefonu bir kere kurulduktan sonra gizli bir şekilde o telefonda varlığını devam ettirir ve size veri akışı sağlar. Siz bir kere kurulumu yaptıktan sonra arkanıza yaslanıp gelen verileri okumanın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer eşinizin Instagram mesajlarını takip etmek istiyorsanız bunu mSpy üzerinden çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Eşinizin Instagram’dan kimlerle konuştuğunu, ne zaman konuştuğunu ve neleri konuştuğunu kullanımı çok rahat bir panel üzerinden görebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak Instagram dışındaki sosyal medyaların yazışma dökümlerinin de detaylı bir şekilde elde edebilirsiniz.

mSpy, Instagram dökümlerine erişmeye ek olarak aşağıdaki verilere de erişim sağlar: 

  • Konum bilgileri
  • Galeri verileri
  • Wifi Ağ verileri
  • Tarayıcı döküm geçmişi
  • SMS ve detaylı arama geçmişi
  • Twitter, Whatsapp ve Instagram gibi sosyal medyalardaki yazışmalar
  • E-posta yazışmaları
  • Keylogger ile klavye hareketleri takibi 

Siz de bu derece güçlü bir program olan mSpy hakkında bilgi almak ve eşinizin Instagram mesajlarını görme amaçlı kendisini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy 

A screenshot of a cell phone

Description automatically generated

En popüler telefon takip uygulamalarından biri olan Eyezy ile, çok rahat bir şekilde hedef telefonun Instagram yazışmalarını takip altına alabilirsiniz. Instagram dışında Whatsapp, Tinder, Twitter ve Messenger gibi pek çok sosyal medyadaki yazışma dökümüne de erişebilir ve bunlar arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Sosyal medyaya ek olarak konum verilerine, hedef telefonun ne zaman hangi Wifi ağına bağlandığına, galeri verilerine, SMS ve arama geçmişine erişebilirsiniz.

Eşinin Instagram mesajlarını görme ve okumayla başladığınız bu süreçte bunlara ek olarak çok daha fazla veriye erişim sağlayabilirsiniz. 

Eyezy ile ilgili bilgi almak ve eşinizin Instagram mesajlarını takip etmede onu nasıl kullanacağınızı daha detaylı çözmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

A person looking at the camera

Description automatically generated

Yine en bilindik telefon takip uygulamalarından biri olan Spynger, eşinizin Instagram mesajlarını takip konusunda elinizi çok güçlendirebilecek bir takip uygulamasıdır. Buna ek olarak istemediğiniz kadar kategoride veriye erişiminizi çok rahat bir şekilde sağlar. Tek yapmanız gereken kendisini takip etmek istediğiniz telefona bir kez kurmaktır, ondan sonra kendisi tamamen gizli kalır ve telefon sahibinin bundan haberi olmaz. Bir kere kurulum yaptıktan sonra eşinizin Instagram mesajlarını okumaya devam etmeniz için sizden periyodik kontroller yahut aksiyonlar beklenmez. 

Siz de Instagram mesaj takip uygulaması Spynger hakkında bilgi almak, paket kapsamlarını ve kullanımını daha detaylı görme amaçlı buraya tıklayabilirsiniz.

Umarız bu makale “eşimin Instagram mesajlarını nasıl görebilirim?” sorusunu soranlar ve eşimin Instagram mesajlarını okumak istiyorum diyenler için açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri kullanırken yasal çerçeveler hakkında bilinçli olun. 

Yorumla

Yorum yapın