Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Başkasının Instagram Mesajlarını Okuma

Günümüzde sosyal medyaların gelişmişliği ve yoğun kullanımı, insanların özel verilerini ele geçirilmeye açık hale getiriyor. Karşısındaki insanla sorun yaşayan yahut onun bazı davranışlarından şüphelenen bazı kişiler, onun sosyal medyada kimlerle konuştuğunu öğrenip sır perdelerini aralamak istiyor. Instagram da en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olup mesajlaşma için sıkça kullanılınca, başkasının Instagram mesajlarını okuma isteği bu kişiler tarafından epey bir artıyor. Bu makalede, başkasının Instagram mesajlarına erişimin mümkün olup olmadığı üzerinde durup bazı alternatifleri sıralayacağız. 

Başkasının Instagram Mesajları Nasıl Okunur? 

Öncelikle karşınızda 2 adet seçenek var. Eğer başkasının Instagram mesajlarını okuma programı minvalinde bir yazılım kullanma niyetiniz yoksa şansınız biraz düşük ancak yine de uygulayabileceğiniz yöntemler var. 

Başkalarının Instagram Mesajlarını Okuma – Programsız

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi program kullanmadan başkasının Instagram direct mesajlarını okuma yüksek teknik bilgi gerektiriyor. Eğer teknik bilginiz yüksek değilse aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz ancak bugün bu yöntemlerin sonuç verme ihtimali oldukça düşük:

  • Eğer mesajlarını okumak istediğiniz kişi Instagram’a sizin erişiminiz olan bir bilgisayardan giriyorsa oturumu açık unutmuş olma ihtimali bulunuyor ki eğer unutmuşsa kapanmıyor. Şansınızı burada deneyip açık unutulan bir oturum var mı bakabilirsiniz.
  • Eğer yine sizin bilgisayarınızdan Instagram’ı kullanıyorsa kullanma ihtimali olan saatlerde bilgisayarınızın ekran kaydını açıp görebildiğiniz mesajları görmeye çalışabilirsiniz. Bu yöntemde bilgisayar başına oturma saatini tutturma zorluğu bir yana dursun, okumak istediğiniz mesajları seçemiyorsunuz bile. 

Yukarıdaki yöntemler, program kullanmak istemeyen ve başkalarının Instagram hesaplarını çalmaya kadar ilerlemeyi düşünmeyen kişiler içindir. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, bu yöntemlerin işe yarama ihtimali çok çok düşüktür. 

“Peki Instagram başkalarının mesajlarını okuma için uygulayabileceğimiz diğer yöntem nedir?” diye soracak olursanız size telefon takip uygulamalarını önerebilirim. Sıfır teknik bilgi gerektiren bu uygulamalar, hedef telefona karşıdaki kişiden habersiz bir şekilde kurulup onların telefonları hakkında bütün bilgilere erişmenizi sağlar. Gelin detaylara bakalım.

Instagram Başkasının DM Okuma için Garantili Telefon Takip Programları

Başlamadan önce, aşağıda size açıklayacağımız 3 gelişmiş programın tek legal kullanım alanının ebeveyn ve reşit olmayan çocuk ikilisi üzerine olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Harici ve izinsiz kullanımlarda yasal sorumluluk size aittir. 

1) mSpy

A screenshot of a social media page

Description automatically generated

Instagram mesaj okuma ile ilgili geleneksel yöntemlerin çalışmayacağını anladınız ve daha garantili bir yöntem arıyorsunuz, cevabınız mSpy. Kendisini takip etmek istediğiniz telefona sadece bir kez kurduktan sonra kullanmaya başlayacağınız mSpy programı, karşıdaki kişiden habersiz bir şekilde o telefonun bütün verilerini size aktarıyor.

Kurulumdan sonra karşıdaki telefonun Instagram’da kimlerle neleri ne zaman konuştuğunu görebiliyor, dilerseniz Whatsapp, Messenger ve Telegram gibi onlarca sosyal medyadaki mesajlara da erişebiliyor, konum analizi günün hangi saatlerinde neredeymiş görebiliyor, SMS ve arama geçmişi analizi ile kimlerle aramalar yapıp SMS leşiyor tespit edebiliyor ve çok daha fazlasını mSpy uygulamasının kullanımı kolay paneli üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

mSpy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve başkasının Instagram mesajlarını görebileceğiniz panelin örnek demosunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

En güçlü mSpy alternatiflerinden biri olan Eyezy uygulaması ile, sanki başkasının Instagram’ına girmişçesine mesajlarını okuyup analiz etmek çok kolay. Eyezy’yi bir kez hedef telefona kurduktan sonra Instagram’dan kimlerle neleri konuştuklarından tutun da Whatsapp mesajlarına, Whatsapp mesajlarından tutun da galeri verilerine, galeri verilerinden tutun da konum ve Wifi ağı erişim bilgilerine, o verilerden tutun rehber verilerine kadar sanki o telefon sizin telefonunuzmuş gibi pek çok verisine erişebileceksiniz.

Bütün bunların en güzel yanı karşıdaki kişiden habersiz olarak gerçekleşmesi. Sizin tek yapmanız gereken Eyezy’i hedef telefona bir kez kurmak, daha sonra program kendisini gizleyip size veri aktarmaya başlayacaktır.

Eyezy uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve kurulumunu öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A hand holding a phone

Description automatically generated

Başkalarının Instagram mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz bir diğer telefon takip programı ise Spynger. Program size başkalarının Instagram mesajlarını okumadan çok daha fazlasını sunabilen bir program. Size sundukları arasında: 

  • Whatsapp ve Instagram gibi onlarca sosyal medyadaki mesaj analizi
  • Konum bilgileri
  • Galeri verileri
  • Keylogger ile klavye hareketlerini takip
  • Rehber, arama geçmişi ve SMS verileri
  • Etkinlik takvimi erişimi 

Gibi veriler bulunuyor. Spynger ile ilgili daha fazla bilgi almak ve onu başkasının Instagram mesajlarını okumada nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, birinin Instagram mesajlarını okuma konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri uygularken ve uygulamaları kullanırken birtakım yasaları çiğneyebilme ihtimaliniz olduğunun farkında olun. Yasalara göre birinin hesabına ve mesajlarına izinsiz erişim, eğer bu kişi reşit olmayan çocuğunuz değilse yasaktır.

Yorumla

Yorum yapın