Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Başkasının Telefonuna Sızma İşlemi Nasıl Yapılır?

Teknoloji çağındayız. Gün geçtikçe bunu daha iyi anlıyor ve bu gerçeğin ürettiği yüzlerce üründen pek çok alanda faydalanma devam ediyoruz. Ancak bu çağın olumlu etkileri olduğu kadar olumsuz etkileri de var, o da neredeyse her elektronik cihaza sızılabileceği. Bu olumsuz etkiden faydalanma, günümüz insanının büyüklü küçüklü pek çok olay için başkasının telefonuna sızma işlemini gerçekleştirmek istemesine sebep oluyor. Biz de bu makalede başkasının telefonuna sızmanın mümkün olup olmadığı üzerinde duracak ve işe yarayan uygulamalar üzerinde konuşacağız. 

Başka Telefona Sızma – Ücretsiz

Öncelikle hatırlatalım: birinin telefonuna sızmak, birtakım yasaları çiğneyen bir işlemdir. Bunun bilincindeyseniz, aşağıda size sunacağımız başka telefona sızma yöntemlerini okumaya devam edebilirsiniz. 

Birinin telefonuna sızmak, günümüzdeki yazılımların ve telefonların güncellenme sıklığı ve güvenlik duvarlarının gücü göz önüne alındığında çok da kolay bir işlem değil. Yine de, aşağıda sunacağımız yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerin çoğunun çalışması için birtakım teknik bilgiye sahip olmanız ve bilmediğiniz yazılımlardan destek almanız gerekebilir.

Bluetooth Aracılığı ile Başka Telefona Sızma

Birinin telefonuna sızmak için Bluetooth’dan faydalanabilirsiniz. Bu yöntemde, sızmak istediğiniz telefon ile Bluetooth bağlanma mesafesinde bulunur ve telefona Bluetooth ile bağlanırsınız. Daha sonra, ek bir Bluetooth sızma yazılımı ile karşı telefonun verilerini ele geçirirsiniz.

Bu yöntemde güvenilir bir Bluetooth hack yazılımı bulmak zor, bulsanız bile bu yöntem çok eski ve güncelleme almamış telefonlarda çalışıyor. Yeni telefonların Bluetooth güvenliği bu yönteme karşı dayanıklı.

Virüs içeren Spam Mesajlar Gönderme

Karşı telefona içerisinde hedef telefona sızmanızı yarayacak uygulamanın bir parçasını barındıran bir mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesaja tıkladığında virüs telefona yayılır ve siz de hedef telefonun pek çok verisine erişmiş olursunuz. 

Ancak ne yazık ki birinin telefonuna sızmak için bu yöntem de pek kullanışlı değil. Kullanımı yüksek teknik bilgi ve deneyim gerektiriyor, ayrıca pek çok telefon bunları otomatik olarak engelleyen yazılımlara sahip. 

Başka Telefona Garantili Sızma için Kullanabileceğiniz Programlar

Sizin de anlayacağınız üzre, geleneksel yöntemleri uygulamak ve çalıştırmak çok zor. Bizim size anlatacağımız bir başka yöntem ise telefon takip uygulamalarından faydalanmak. Bu uygulamalardan birini sızmak istediğiniz telefona kuruyorsunuz ve daha sonra uygulamayı gizleyerek telefon sahibinin uygulamadan haberdar olmasını engelliyorsunuz. 

Bu işlemden sonra bu uygulamalar kendi panelleri üzerinden karşıdaki telefonun istemediğiniz kadar verisini size aktarmaya başlıyor. Size de arkanıza yaslanıp bu verileri okumak kalıyor. Tek aklınızda bulunması gereken şey, bu uygulamaların ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını takip etmeleri için yapıldığı ve legal kullanım çerçevelerinin bu olduğu. Harici kullanımlarda uygulamalar herkes ve her telefon için çalışsa da yasal sorumluluk size aittir.

1) mSpy

A screen shot of a phone

Description automatically generated

Diyelim ki bir telefona sızmak ve o telefonun bütün verilerine erişmek istiyorsunuz. Makalenin başında sunduğumuz geleneksel yöntemlere güveniniz yoksa ve daha işe yarayan bir yöntem istiyorsanız mSpy kullanabilirsiniz. mSpy ile, karşı telefonun pek çok verisine kendine has kullanımı kolay bir panel üzerinden erişebiliyorsunuz. Bu veriler arasında: 

  • Hedef telefonun gün gün ve saat saat harita üzerinden nerede olduğunu gösteren konum verileri
  • Whatsapp ve Instagram gibi onlarca sosyal medyadaki bütün mesajları
  • Internet tarayıcı geçmişi ile internette neleri arattığı ve hangi sitelere girdiği
  • Videolar ve fotoğraflar dahil bütün galeri içerikleri 
  • SMS ve arama geçmişi verileri
  • Keylogger ile klavye hareketleri takibi verileri
  • Ajanda planlamaları ve alınan notlar

Gibi veriler bulunuyor. Bir telefona sızmanızı ve o telefonu habersiz bir şekilde takip etmenizi sağlayacak mSpy uygulaması ile ilgili buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

2) Eyezy

A blue screen with white text

Description automatically generated

Tıpkı mSpy gibi bir telefona sızma uygulaması olan Eyezy, mSpy’ın yaptıklarının tamamını yapabilen bir mSpy alternatifidir. Tıpkı diğer alternatifleri gibi bir kez hedef telefona kurulması, size gizlice veri aktarması için yeterlidir. Bir kez kurulumdan sonra siz Eyezy panelinden verileri rahatlıkla okuyabilir ve size özel olarak sunulan grafiklere erişerek analiz şansı yakalayabilirsiniz.

Eyezy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve kendisini başkasının telefonuna erişmek için nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A group of people holding phones

Description automatically generated

Sektördeki bir başka popüler takip uygulamalarından biri olan Spynger, size sızmak istediğiniz telefonun istemediğiniz kadar bilgisini sunabilecek güçte bir uygulamadır.

Spynger ile istediğiniz kişinin; hangi sosyal medya platformlarından kimlerle konuştuklarını görebilir, gün içinde nerede bulunduklarını öğrenebilir, hangi wifi ağlarına bağlandıklarını tespit edebilir, çekindikleri fotoğrafları görebilir, arama ve SMS kaydına erişebilir ve aklınıza gelecek her verisine erişim sağlayabilirsiniz.

Yukarıda açıkladığımız 3 uygulama, numaradan telefona sızma gibi işe yaramaz yöntemleri rafa kaldırarak sizlere ciddi anlamda karşıdaki telefona erişme şansı sunar. Siz bu uygulamaları doğru kullandığınızda, kendi telefonunuzdan hangi verileri görebiliyorsanız hedef telefonun da o verilerini görebilirsiniz. Bu anlamda ciddi güçlü ve işe yarayan uygulamalardır ve size adeta bir veri okyanusu sunar. 

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, başkasının telefonuna sızmak konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri uygularken ve uygulamaları kullanırken birtakım yasaları çiğneyebilme ihtimaliniz olduğunun farkında olun. 

Yorumla

Yorum yapın