Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Arkadaşımın Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim

Arkadaşlık ilişkileri konusunda oldukça yapmacık ilişkilerin olabildiği sahte bir dönemdeyiz. Hal böyle olunca, insanlar arkadaşlarının en ufak hareketlerinde “acaba arkamdan kuyumu mu kazıyor” mantığında düşünmeye başlıyor. Kimileri sadece bu düşünme evresinde kalsa da, bazıları işi ilerletiyor ve o kişinin mesajlarına erişmeye çalışarak kimlerle neleri konuştuklarını öğrenmek istiyorlar. Bundan dolayı da internet üzerinde genellikle “Arkadaşımın Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?” tarzı aramalar yapıyorlar. 

Arkadaşımın Whatsapp Mesajlarını Okumak İstiyorum Diyenler için Yöntemler

Eğer arkadaşınızın Whatsapp mesajlarını okumak istiyorsanız ve bu konuda kararlıysanız önünüzde pek çok seçenek bulunuyor. İlk olarak biraz teknik bilgi gerektirebilecek geleneksel yöntemler ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz tekniklerden bahsedeceğiz. Daha sonra kesin olarak işe yarayan ve karşıdaki kişinin bütün telefon verilerini onlardan habersiz bir şekilde size aktaran programları açıklayacağız.

Geleneksel ve Teknik Bilgi Gerektirebilecek Yöntemler

Öncelikle eğer arkadaşın Whatsapp mesajlarını görme işleminde geleneksel yöntemlerle ilerlemek istiyorsanız, aşağıdaki listede açıkladığımız yöntemleri kullanabilirsiniz. 

 • Whatsapp Web: Hiçbir şekilde teknik bilgi gerektirmiyor ancak efektif kullanımı için ortamı çok iyi ayarlamanız gerekli. Arkadaşınız ortalarda yokken telefonuna fiziksel erişim sağlayıp Whatsapp Web’e kendi bilgisayarınız üzerinden bağlanmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra arkadaşınızın mesajlarını kendi bilgisayarınız üzerinden okuyabilirsiniz ancak arkadaşınız telefonu eline aldığında durumu fark edecektir. Bu konuda riskli bir yöntem ancak hemen bakıp çıkış yapabilecek bir aralığınız varsa riskli azaltabilirsiniz. 
 • MAC Adresini Kullanma: Yüksek derecede teknik bilgi gerektiren bu yöntemde, arkadaşınızın telefonunun MAC adresine ihtiyacınız var. Bunu bulduktan sonra kendi telefonunuzun MAC adresini arkadaşınızınki ile değiştiriyor ve numara eşleşmesini tamamladıktan sonra ona gelen mesajların size gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Çok yüksek teknik bilgi gerektirdiği için detaya girmeyeceğiz ancak siz kendiniz ayrıca araştırabilirsiniz. 
 • Arkadaşın Whatsapp Web’i Sizin Cihazınız Üzerinden Kullanmasını Sağlama: Eğer arkadaşınız hali hazırda Whatsapp Web kullanan biriyse bunu sizin cihazınız üzerinden yapması için gerekli ortamı hazırlayın (mutlaka Whatsapp Web’e girmesi gerekiyor ama yakında hiç bilgisayar yokmuş gibi). Daha sonra bilgisayarında yüklü olan bir ekran kaydedici uygulaması ile ekranı kaydedin ve kayıt yapıldığının belli olmadığından emin olun. İşlem bittikten sonra Whatsapp arkadaşım kimle konuşuyor gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. 

Bu yöntemler, sizin de şimdi tahmin edebileceğiniz gibi şans faktörüne oldukça bağlı ve bazıları çok yüksek teknik bilgi gerektiriyor. Eğer teknik bilgi gerektirmeyen bir yöntem arayışınız varsa telefon takip uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

Telefon Takip Uygulamaları ile Whatsapp Arkadaşın Mesajlarını Görme

Aşağıda açıklamasını yapacağımız uygulamalar, arkadaşınızın Whatsapp mesajlarını görme konusunda elinizi ciddi manada kuvvetlendirebilecek telefon takip uygulamalarıdır. Arkadaşlarınızın Whatsapp’tan kimlerle neleri ne zaman konuştuğunu bu uygulamalar sayesinde görebilir ve analiz edebilirsiniz. Bu uygulamalarla ilgili tek aklınızda bulundurmanız gereken konu, legal kullanım alanlarının ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını kontrol etmeleri üzerine olmalarıdır. Harici bir grupta karşıdaki kişiden izinsiz kullanımda yasal sorumluluk kullanan kişiye aittir.

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

mSpy uygulaması ile arkadaşınızın Whatsapp mesajlarını onlardan tamamen habersiz bir şekilde anlık olarak görebilirsiniz. Karşıdaki telefona takip için kurulması gereken mSpy, bu kurulumdan sonra o telefonda gizli kalır ve telefon sahibine varlığını göstermez.

Bu sırada siz, kendinize özel panelinizden söz konusu telefon ile aşağıdaki verilere erişebilirsiniz:

 • Whatsapp başta olmak üzere pek çok sosyal medyadan yapılan yazışmalara
 • Konum verilerine
 • Bağlandığı WIFI ağlarına
 • Telefonda yüklü olan uygulamalara
 • SMS ve arama geçmişi verilerine

Ve daha da fazlasına efektif bir şekilde erişebiliyorsunuz. mSpy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kendisini arkadaşlarınızın Whatsapp mesajlarını okumak amaçlı kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy

A person smiling with a phone and a screen

Description automatically generated

Eyezy de tıpkı mSpy gibi efektif bir telefon takip uygulamasıdır ve arkadaşlarınızın Whatsapp mesajlarını görme konusunda size yardımcı olabilir. Kurulumu da aynı mSpy gibi olan Eyezy uygulaması sayesinde arkadaşınızın: 

 • Whatsapp mesajlarını
 • Instagram mesajlarını
 • Skype ve Telegram gibi onlarca sosyal medyadaki mesajlarını
 • Galeri verilerini
 • Konum verilerini
 • Rehber verilerini
 • SMS ve arama geçmişi verilerini

Görebilir ve bunların analizini yapabilirsiniz. Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve örnek bir demo görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A hand holding a cell phone

Description automatically generated

Arkadaşınızın Whatsapp mesajlarını görmek istiyor ve bunu teknik bilgi olmadan sürekli bir biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız Spynger tam size göre bir uygulama.

Kendisi bir kez doğru şekilde kurulduktan sonra arkadaşınız Whatsapp’ta kimlerle neleri ne zaman konuşmuş görebilir ve bu da yeterli gelmezse arkadaşınızın diğer sosyal medyalardaki mesajlaşmalarına da eş zamanlı olarak erişebilirsiniz.

Elinizi arkadaşınızın telefonunu takip konusunda çok güçlendirecek Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kurulumunu öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale, “Arkadaşımın Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?” konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki adımları takip etme ve uygulamaları kullanma konusunda yasal sorumluluklarınızın bilincinde olun. 

Yorumla

Yorum yapın