Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Whatsapp QR Kodu ile Başkasının Mesajlarını Okuma

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma, pek çok insanın karşısındaki pek çok farklı için her zaman merak ettiği bir konu olmuştur. İster sevgilisiyle küs olan ve sevgilisinin Whatsapp’ta kimlere ne yazdığını merak eden biri, ister ise eşinin şüpheli hareketlerinden işkillenip Whatsapp mesajlarını öğrenmek isteyen biri olun, Whatsapp’ta başkalarının mesajlarını okuma yöntemi tek bir şeye indirgeniyor: QR Kod. QR Kodu ile başkasının Whatsapp mesajlarını okuma yöntemini merak eden ve denemek isteyen kişiler için bu işin birkaç inceliği bulunuyor. Bu makalede hem onlardan bahsedecek hem de tamamen garantili bir şekilde başkasının Whatsapp mesajlarına nasıl an be an erişim sağlayabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. 

QR Kodu ile Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur? 

Öncelikle bu işlemi uygulamak için mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonuna erişiminiz olması gerekiyor. Eğer kısa süreli bir erişiminiz varsa aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz: 

 • Bir boşluk anında kişinin telefonunu alın ve Whatsapp’ına girin. Yukarıda 3 noktaya tıklayarak Whatsapp Web seçeneğini seçin ve QR kod okuma bölümünü açın. 
 • Bu esnada mesajları hangi bilgisayardan okumak istiyorsanız o bilgisayarda web.whatsapp.com adresini açık bir halde bulundurun. 
 • QR kod okuyucusu ile bilgisayardaki QR kodu okutun ve karşınızdaki kişilerin mesajlarına erişim sağlayın.

Aslında başka birinin Whatsapp mesajlarını QR kodu ile okuma işlemi bu kadar basit. Whatsapp web ile başkasının mesajlarını okuma işlemi basit olmasına karşın birkaç riski de beraberinde getiriyor.  Bu risklerden bazıları şunlar:

 • Whatsapp ile başkasının mesajlarını QR kod ile okumayı denediğiniz zaman karşıdaki kişinin telefonunda Whatsapp Web’e bağlı olduğu görünüyor. Bu kişi Whatsapp Web’e bağlı olduğunu anlayıp oturumu sonlandırabilir.
 • Eğer bu kişi hali hazırda hiç Whatsapp Web kullanmayan biriyse başka birinin mesajlarını okuduğunu anlayacaktır, bu da işleri çıkmaza sokabilir.
 • Tekrar mesaj okumak istediğinizde tekrar kişinin telefonuna erişim sağlamanız gerekecek. Bu da kişideki artan şüpheyle birlikte riskli bir işlem. 

Bunların dışında başka birinin telefonunu izinsiz kullanma ile ilgili yasal hükümlülüklerin de bilincinde olun lütfen. 

Peki başka birinin Whatsapp mesajlarını kesin yöntemle ve sürekli olarak okumak için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız aşağıda anlattığımız yazılımlardan faydalanabilirsiniz.

Kesin Yöntemle Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma 

QR kodu ile başkasının Whatsapp mesajlarını okumanın pek efektif olmayışı ve alınan riske göre yetersiz oluşu sizi başka arayışlara götürebilir. Aşağıda size sunacağımız yazılımlar, bu noktada size çare olabilir. Kurulduğu telefonun bütün yazışma verilerini size anlık olarak aktaran bu yazılımlar, size karşınızdaki kişinin telefonu ile ilgili her bilgiyi sunar. Tek aklınızda bulundurmanız gereken nokta bu yazılımların ana ve legal kullanım alanının ebeveyn – reşit olmayan çocuk ikilisi arasında olması. Harici kullanımlarda aynı şekilde etkili sonucu verir ancak sizin yasal hususlarda dikkatli olmanız gerekir.  

1) mSpy

A screenshot of a chat

Description automatically generated

QR kodu ile başkasının Whatsapp mesajlarını okuma yöntemi size aldığınız riske göre yetersiz geldiyse mSpy telefon takip uygulamasını deneyebilirsiniz. Neticede QR kodu ile mesaj okuma yönteminde karşı tarafın telefonuna az da olsa erişim sağlamanız gerekiyor, siz bu süreyi hedef telefona mSpy kurmak için kullanabilirsiniz. mSpy bir kere hedef telefona kurulduktan sonra o telefonda telefon sahibinin haberi olmaksızın varlığını sürdürür.

Varlığını sürdürdüğü süre boyunca mSpy, size aşağıdaki verileri sunar:

 • Karşı tarafın Whatsapp yazışmaları
 • Instagram vb. sosyal medya yazışmaları
 • Konum verileri
 • SMS ve arama geçmişi
 • Wifi ağ bilgileri
 • Galeri verileri

mSpy’ın bu denli büyük veri okyanusunu an be an kendine has paneli üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak mSpy hakkında detaylı bilgi alabilir ve örnek bir demo görerek veri takibinin nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz. 

2) Eyezy 

A screen shot of a phone

Description automatically generated

mSpy ile aynı kategoride ve aynı işleve sahip bir telefon takip programı olan Eyezy, mSpy gibi çalışması için karşı telefona bir kere kurulması yeterli olan bir yazılım. 

Kurulumdan sonra karşı tarafın bütün Whatsapp yazışmalarına QR koduna ihtiyaç duymaksızın erişebilir ve Instagram gibi sosyal medyaların yazışmalarıyla da bunu taçlandırabilirsiniz. 

Sosyal medyaya ek olarak konum verilerine, internet tarayıcı geçmişine, klavye hareketleri, wifi ağ bilgilerine ve galeri verileri gibi hassas verilere de Eyezy ile erişebilmeniz mümkün. 

Eyezy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve başkasının Whatsapp mesajlarını QR kodu olmadan okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A hand holding a cell phone

Description automatically generated

Spynger de mantık ve prensip olarak ilk olarak açıkladığımız takip uygulamalarından çok da farklı bir mantığa sahip olmayan bir program. Spynger ile hedef telefonun konum verilerinden tutun da konum verilerine, konum verilerinden tutun da bağlandığı Wifi ağ verilerine, wifi ağ verilerinden tutun da telefonda yüklü olan uygulamalara, telefonda yüklü olan uygulamalardan tutun da sosyal medya yazışmalarına kadar pek çok veriye erişebilirsiniz. 

Spynger ile ilgili detaylı bilgi almak ve kullanımını daha iyi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

spynger ŞİMDİ dene

Umarız bu makale Whatsapp QR kodu ile başkasının mesajlarını okuma konusunda açıklayıcı olmuştur. Whatsapp QR kodu ile mesaj okuma, her ne kadar yazılımsız ve basit bir yöntem gibi dursa da pek çok risk içeriyor. Eğer karşı tarafın telefonuna erişme riskini alıyorsanız takip uygulamaları daha mantıklı bir seçim. Tabii bu makaledeki bütün işlemleri uygularken ve uygulamaları kullanırken kişisel ve özel verileri ihlal etme ve birtakım yasal çerçeveleri aşmış olma ihtimaliniz olduğunu hatırlatalım. 

4.8/5 - (10 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın