Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Başkasının Telefonda Kiminle Konuştuğunu Görme

Başkasının telefonda kiminle konuştuğunu görme isteği, özellikle birini aradığımızda ve “aradığınız kişi şu an başkasıyla görüşüyor, lütfen daha sonra tekrar deneyin” dendiğinde büyük bir merak konusu oluyor. Bu durumda kafamızdan ilk geçen şey, muhtemelen aradığım kişinin kiminle konuştuğunu görme isteği oluyor. Ya da anlık olarak olmasa da bir süreç olarak sevgililer de birbirlerinin kiminle konuştuğunu çokça merak ediyor ve sıklıkla “sevgilimin telefonda kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim?” sorusunu soruyorlar. 

Birinin Telefonda Kiminle Konuştuğu Nasıl Öğrenebilirim? 

Öncelikle bunun belli başlı yöntemleri var ama uygulama şansınız karşıdaki kişiyle yakınlığınıza göre değişebilir.

Kişinin Arama Geçmişine Erişme

Bu yöntemde anlık olarak karşıdaki kişinin telefonda kiminle konuştuğuna erişme şansınız olmasa da total bir telefon dökümü elde edebilirsiniz.

Ancak bunun için onunla yakın olmanız ve operatör hesabına giriş yapabilecek düzeyde telefonuna erişim sahibi olmanız gerekiyor. Kişi hangi operatörü kullanıyorsa onun mobil işlem merkezine gidip operatör hesabına giriş yapmayı deneyin, bir şekilde giriş yapabilirseniz arama dökümünü elde edebilir ve kişi ne zaman kimlerle konuşmuş öğrenebilirsiniz. 

Ancak mobil işlemlere giriş yapsanız bile karşıdaki kişinin telefon dökümüne erişemeyebilirsiniz. O nedenle aldığınız riske değmeyebilecek bir yöntem. Türk Telekom kişinin kiminle konuştuğunu görme kapsamında aratılan işlemlerin çoğu yukarıda anlattığımız gibi yapılır. 

Herhangi birinin telefonda kiminle konuştuğunu görme, ücretsiz olarak yapılması zor bir işlem çünkü aslında hassas verilere erişim sağlamak istiyorsunuz. 

Özellikle evlilikleri ciddi yaralar almış kişiler “eşimin kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim?” sorusunu sorarak onların her an her yerde kimlerle konuştuğunu öğrenmek istiyor. Bu işlemleri ücretsiz ve bilinir yöntemlerle yapmak gerçekten çok zor.

Bu noktada derdinize deva olabilecek çözüm ise, bu makale bağlamında telefonda kiminle konuştuğu öğrenme programı olarak değerlendirebileceğiniz telefon takip uygulamalarıdır. Bu uygulamalar, sadece karşıdaki kişinin arama verilerini size vermekle kalmayıp, Whatsapp yazışmaları gibi hassas verilere de erişmenizi sağlar. 

Birinin Telefonda Kimle Konuştuğu Öğrenmek için Kullanabileceğiniz Telefon Takip Programları

Aşağıda size açıklayacağımız programlar “Sevgilimin başka biriyle konuştuğunu nasıl anlarım? , Eşimin kimlerle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim?” gibi sorular soran kişiler için birebir programlardır. Sadece kimlerle konuştuklarını değil, kimlerle ne gibi mesajlaşmalar yaptıklarını, nerelere gittiklerini ve hangi fotoğrafları çekindikleri gibi kapsamlı verilere bu uygulamalar ile erişebilirsiniz. Bu uygulamalar ile aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, asıl legal kullanımlarının “ebeveyn – çocuk kontrolü” bağlamının olmasıdır. Harici ve izinsiz kullanımlarda yasal sorumluluk size aittir. 

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Eğer birinin telefonda kimlerle konuştuğunu öğrenmek istiyor ve bunu karşınızdaki kişiden habersiz bir şekilde sürekli olarak yapmak istiyorsanız sizin ilacınız mSpy. Hedef telefona bir kere kurulduktan sonra mSpy, karşıdaki kişinin kimlerle konuştuğundan çok daha fazlasını size aktarır. 

Örnek vermek gerekirse:

  • Konum bilgileri
  • Wifi ağ bilgileri
  • SMS ve Arama geçmişi – arattığınız şey tam olarak bu. Kimlerle hangi telefon görüşmesini ne zaman kaç dakika olarak yapmış görebiliyorsunuz.
  • Sosyal medya yazışmaları – Whatsapp ve Instagram gibi demirbaş sosyal medyalarda kimlerle neleri ne zaman konuşmuş görebiliyor ve bütün mesaj içeriklerine erişebiliyorsunuz.
  • Galeri verileri
  • Internet arama geçmişi

Gibi verilere erişebiliyor ve bu verileri internet bağlantınız olduğu her yerden an be an takip edebiliyorsunuz.

Siz de mSpy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve kendisini başkasının telefonda kimle konuştuğunu görmek için nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz: : Mspy Nedir, Nasıl Kullanılır? 

2) Eyezy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

mSpy ile benzer mantıkta bir telefon takip ve analiz programı olan Eyezy, karşıdaki kişinin telefonda ne zaman kiminle konuştuğunun verisinden çok daha fazlasını size aktarabilecek güçte bir takip uygulamasıdır.

Kurulduğu telefonun gittiği yerleri, mesaj yazdığı kişileri ve bu mesajların içeriklerini, hangi sitelere girdiğini, klavyede neleri tuşladığını (klavye hareketlerini takip eden bir modül sayesinde), hangi etkinlikleri planladığını, hangi uygulamalara giriş yaptığını ve bundan çok daha fazlasını Eyezy ile görebilirsiniz.

Tek bir kurulum yeterlidir, daha sonra arkanıza yaslanıp yukarıdaki veri havuzunda kaybolmanın keyfini sürebilirsiniz. Eyezy uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz: Eyezy Nedir

3) Spynger

A hand holding a phone

Description automatically generated

Şu an sektördeki en popüler telefon takip uygulamalarından biri olan Spynger, birinin telefonda kimle konuştuğunu görme programı olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

Bir kurulumdan sonra karşıdaki kişi kimlerle telefon görüşmesi yapmış, rehberine kimleri kaydetmiş, sosyal medyalardan kimlere neleri yazmış, nereleri ne zaman ziyarette bulunmuş ve bu yerlerde hangi Wifi ağlarına bağlanmış görebilirsiniz. 

Genel olarak ilk 2 uygulamadan bir eksiği olmayan Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Umarız bu makale “başkasının telefonda kiminle konuştuğunu görme” konusunda açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki uygulamaları kullanırken ve adımları uygularken aldığınız yasal risklerin farkında olun. 

4.9/5 - (13 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın