Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşimin Telefonuna Nasıl Casus Program Yükleyebilirim

Günümüzde pek çok evlilik bireylerin birbirine duyduğu güvensizlik sonucu çıkmaza giriyor. Bu çıkmazda kalmak istemeyen ve şüphelerinin gerçekliliğini kanıtlamak isteyen kişiler, çareyi eşlerinin telefonunu takip etmekte buluyor. Bu takip ile eşlerinin yaptığı birçok şeyden haberdar olmayı uman bu kişiler, eşin telefonuna casus program yüklemek ile ilgili arayışlara başlıyor. 

Eşinin Telefonuna Nasıl Casus Program Yüklenir? 

Öncelikle bu işlemin birtakım yasaları ihlal edebileceğini ve sorumlunun siz olduğunu belirterek başlayalım. Bir telefona casus program yüklemek, aslında sanıldığı kadar kompleks bir işlem değildir. Eğer eşinizin telefonuna casus yazılım yüklemek istiyorsanız telefona erişim sağlamanız gerekir.

Telefona erişim sağladıktan sonra bu yazılımların kurulumunu yaparsınız ve tek kurulumdan sonra bu yazılımlar kendiniz gizleyebilme özelliğine sahiptir. Yani eşiniz hiçbir şeyden haberdar olmaz.

Eşinizin telefonuna casus program kurup onun her hareketini takip etmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek işlem yukarıda belirttiğimiz kurulum işlemidir. Bu kurulum işleminden sonra aldığınız programa göre bir panel üzerinden gelen verileri okuyabilirsiniz.

Peki piyasadaki ücretli ücretsiz en popüler casus yazılımlar hangileri? Eşinizin telefonuna casus yazılım kurmak için alacağınız riski eğer kaliteli bir yazılım ile almak istiyorsanız aşağıdaki tavsiyelerimizden faydalanabilirsiniz. 

Eşimin telefonuna casus program nasıl yüklenir?” ile ilgili spesifik sorularınıza cevap aldıysanız aşağıdan bu programlar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. 

İlgili Makaleler:

Eşinizin Telefonuna Yükleyebileceğiniz Casus Programlar

Aşağıda size açıklayacağımız programlar, kurulduğu telefonun aklınıza gelecek hemen her verisini size aktarır. Tek akılda bulundurmanız gereken nokta, bu programlar her telefon ve kişi üzerinde çalışmasına rağmen asıl legal kullanımları ebeveyn – çocuk kontrolü üzerinedir. Bunların haricinde başka bir grup üzerinde izinsiz kullanımın yasal sorumluluğu size aittir. 

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

2010 yılında piyasaya çıkan mSpy, eşinizin telefonuna kurabileceğiniz en iyi takip programlarından biridir. Bir kere hedef telefona kurulduktan sonra telefon sahibinin haberi olmaksızın varlığını sürdüren mSpy uygulaması, size pek çok kategoride detaylı verilere erişim şansı sunar.

Bu veriler arasında: 

  • Takip ettiğiniz telefonun sosyal medya yazışmaları (Whatsapp, Instagram vb.)
  • Konum verileri
  • Gün içinde hangi Wifi ağlarına bağlandığı
  • Bütün fotoğraf ve videolar ile galeri içeriği 
  • Rehberinde kimlerin kayıtlı olduğunu
  • SMS ve Arama Geçmişi 
  • Internet tarayıcısı geçmiş dökümü
  • Keylogger ile gün içindeki bütün klavye hareketlerinin kaydı 
  • Telefonda yüklü olan uygulamalar

Gibi pek çok veriye erişebiliyor ve eşinizin attığı her adımdan haberdar olabiliyorsunuz. Bunun dışında uygulamalara, sitelere ve wifi ağlarına uzaktan erişim de koyabiliyorsunuz. Yalnız bunu yaparsanız takip edildiklerinin farkına varabilirler.

mSpy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve onu eşinizin telefonuna casus yazılım olarak nasıl kurabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

2) Eyezy

A cell phone with a screen and text

Description automatically generated

Eşinizin telefonuna kurabileceğiniz bir başka casus yazılım ise Eyezy yazılımı. Yine mSpy gibi bir kere kurulduktan sonra sizin başka bir şey yapmanıza gerek kalmayan Eyezy yazılımı, sanki eşinizin arkasında bir çift gözünüz varmışçasına takip yapmanıza olanak sağlayacak. 

Eşinizin Whatsapp ve Instagram gibi sosyal medyalardan neyi kimle ne zaman konuştuğunu, gün içinde harita üzerinden nerelere gittiğini, kimlerle telefon görüşmesi yaptığını, kimlerle fotoğraf çekindiğini, hangi etkinlik planlamalarını yaptığını ve bunlar gibi daha pek çok veriyi Eyezy paneli üzerinden görebileceksiniz

3) Spynger

A person looking at a phone

Description automatically generated

Bir başka popüler casusluk uygulamalarından biri olan Spynger, kendi sitelerinde “aldatan eşleri yakalama” programı olarak tanımlanmış ve bu konuda iddialı olan bir yazılım. Kurulduğu ve takip ettiği telefonun girdiği sitelerden tutun da kimlere hangi platformlardan mesaj yazdığına, mesaj yazdığı kişilerden tutun da gün içinde nerelere gidip nerelerde ne kadar durduğuna pek çok veriye Spynger ile erişebilirsiniz.

Spynger ile ilgili daha fazla bilgi almak ve eşin telefonuna casus programı nasıl yükleyeceğiniz ile ilgili Spynger bağlamında detaylı anlatıma erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu 3 programın bir başka özelliği de anahtar kelime takip şansı sunması. Seçtiğiniz bir kelimeyi eşiniz nerede ve hangi platformda kullanırsa kullanırsın sizin haberiniz oluyor ve buna göre filtreleme yapabiliyorsunuz. Eğer eşinizin belirli mekan ya da insan isimlerini ne zaman kullandığından haberdar olmak istiyorsanız bu uygulamalar işinizi kolayca görecektir.

Bu uygulamalar birini takip etme işini oldukça güçlü ve etkili bir şekilde yapabilir. Siz, elde edilen verileri kullanımı rahat bir panel üzerinden okuyabilir ve gerekirse bu verileri dışa aktarabilirsiniz.

Umarız bu makale, “eşimin telefonuna nasıl casus program yükleyebilirim?” sorusunu soranlar ve eşinin telefonuna casus program yüklemek isteyenler için açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri uygularken ve yazılımları kullanırken yasalar konusunda bilinçli olun. 

4.8/5 - (18 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın