Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

Eşimin Telefon Dökümüne Nasıl Ulaşırım

Çiftler arası anlaşmazlıklar, günümüzde oldukça arttı. İstisnai durumların haricinde, bu anlaşmazlıkların pek çoğu eşlerin birbirine güvenmemesinden ve en ufak bir olayda birbirlerinden nem kapıp şüpheye düşmelerinden kaynaklanıyor. Birbirlerinden şüpheye düşen eşlerin bu şüphesini, birbirlerinin telefon verilerine ulaşma isteği takip ediyor. Eşlerinden şüphe duyan kişiler, eşlerinin kimlerle konuştuğu öğrenmek için “eşimin telefon dökümüne nasıl ulaşırım?” gibi arayışlara başlıyorlar. 

Eşimin Telefon Dökümüne Nasıl Ulaşırım? 

“Eşimin telefon dokümanı nasıl çıkarılır?” sorusunu soran kişilerin öncelikle bunun farklı yöntemleri olduğunu bilmesi gerekiyor. İlk seçenek mahkeme kararıyla telefon dökümü ancak bunun gerçekleşmesi için geçerli bir sebebiniz olması gerekiyor ve pek tabii eşiniz de bu dökümü istediğinizden haberdar olacak. 

Eşimden Habersiz Telefon Dökümüne Nasıl Ulaşırım?

Öncelikle bu raddeye geldiyseniz yasal risklerin farkında ve bilincinde olduğunuzu tahmin ediyor ve anlatımımıza o şekilde devam ediyoruz. 

Eğer eşinizin telefon dökümüne erişip arama kayıtlarını görmek istiyorsanız. İlk olarak hangi operatörü kullandığını bilmeniz gerekiyor. Eğer biliyorsanız şu adımları izleyin:

 • Söz konusu operatörün sitesine gidin ve mobil işlemlere giriş seçeneği ile ilerleyin. Daha sonra eşinizin giriş bilgileriyle giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra eşinizin telefonuna doğrulama amaçlı ufak bir erişim sağlamanız gerekebilir. 
 • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak sayfa üzerinden kimlerle ne kadar konuşulduğunu görebilirsiniz. 

Bu işlem, giriş yaptığınızın eşinize bildirilme ihtimali olması sebebiyle birtakım riskler taşıyabilir. Eğer kesin bir sonuçla eşinize gelen ve giden aramaları görmek ve bunların analizini yapmak istiyorsanız aşağıdaki programları kullanabilirsiniz. 

Eşimin Telefon Dökümüne Kesin Olarak Nasıl Ulaşırım?

Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi yukarıdaki yöntem biraz riskli ve aldığınız riske göre size kesin sonuçlar sunmayabilir. Operatör sayfasına giriş yaptıktan sonra bile bütün arama dökümlerini görememe ihtimaliniz bulunuyor. Eğer “eşimin telefonuna gelen aramaları nasıl görebilirim?” diyorsanız en kesin sonuç bir telefon takip uygulamasından destek almaktır. 

Aşağıda size sunacağımız telefon takip uygulamaları, oldukça güçlü ve kurulduğu telefonun her verisini size an be an aktaran uygulamalardır. Her kişi ve telefon üzerinde çalışan bu uygulamaların tek legal kullanım bağlamı, reşit olmayan çocuğunu izlemek isteyen ebeveynler içindir. Harici kullanımlarda eğer karşıdaki kişinin izni ve bilgisi olmadan bunu yapıyorsanız birtakım yasal riskleri de alıyorsunuz demektir. Bunun bilincinde olun. 

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

En kaliteli telefon takip uygulamalarından biri olan mSpy ile, eşinizin telefon dökümüne ulaşmak hiç sanmadığınız kolay. Bir kere takip etmek istediğiniz telefona kurulduktan sonra mSpy, o telefonda gizli bir şekilde çalışır ve arka plandan size veri gönderir. Sadece eşinizin telefon dökümünü görme isteğiyle başladığınız bu macerada, mSpy size aşağıdaki verileri de sunar: 

 • Arama Geçmişi ve SMS Bilgileri: Eşiniz kimlerle ne kadar konuşmuş ve Sms alıp atmış görebilirsiniz.
 • Rehber Bilgileri: Eşinizin telefonunda kayıtlı olan bütün numaraları görebilirsiniz. 
 • Sosyal Medya Yazışmaları: Whatsapp, Telegram ve Instagram gibi popüler mesajlaşma uygulamalarından yapılan tüm yazışmaları bütün detaylarıyla görebilirsiniz. 
 • Konum Bilgileri: Ne zaman hangi konumda olduğunu görebilir ve bunu harita üzerinden inceleyebilirsiniz. 
 • Galeri Verileri: Telefondaki bütün fotoğraf ve videolara erişim sağlayabilirsiniz. 

Bu denli güçlü verileri size sunan mSpy ile ilgili detaylı bilgi almak ve eşinizin telefon dökümünü nasıl çıkaracağınızı öğrenme konusunda örnek bir demo görmek için burayı tıklayabilirsiniz

2) Eyezy 

A screenshot of a computer

Description automatically generated

Bir başka popüler telefon takip ve telefon dokümanı çıkarma programı olarak kullanılabilecek bir program olan Eyezy ile, eşinizin yaptığı aramalardan tutun aldığı aramalara, aldığı aramalardan tutun da konuşma sürelerine kadar telefon dökümü ile ilgili pek çok detaya erişebilirsiniz. O hat üzerinden yapılan bütün telefon konuşmalarını size kendi paneli üzerinden izleme fırsatı sunan Eyezy, telefon dökümü haricinde aşağıdaki verileri de size aktarabilir:

 • Whatsapp ve Instagram gibi sosyal medyalardaki yazışma geçmişi
 • Konum ve bağlanılan Wifi ağ bilgileri
 • Keylogger ile klavye hareketlerinin takibi
 • SMS ve Arama Geçmişi
 • Internet tarayıcı geçmiş dökümü
 • Etkinlik ve not bilgileri
 • E-posta yazışmaları

Yukarıdaki devasa veri havuzunu size kullanımı oldukça kolay bir panel üzerinden sunan Eyezy uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve eşinizin telefon dökümünü çıkarma amaçlı onu kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz

3) Spynger

A hand holding a phone

Description automatically generated

Spynger, kurulduğu telefonun bütün verilerine erişip bu verileri takip eden kişiye oldukça hızlı bir şekilde sunan bir telefon takip platformu. Takip ettiğiniz telefonun Whatsapp yazışmalarından tutun Instagram yazışmalarına, Instagram yazışmalarından tutun da E-posta görüşmelerine, E-posta görüşmelerinden tutun da günün her saati gittiği yerlerin verisine kadar size sunan Spynger, eşinizin telefon dökümüne erişim konusunda da elinizi oldukça rahatlatabilir.

Spynger ile hedef telefonun arama geçmişi detaylarına, SMS verilerine ve rehberde kayıtlı olan kişilere erişebilirsiniz. Adeta bir telefon dokümanı çıkarma programı olarak çalışan Spynger ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz

Umarız bu makale, “eşimin telefon dökümüne nasıl ulaşırım?” sorusunu soran kişiler için oldukça açıklayıcı olmuştur. Lütfen bu makaledeki yöntemleri uygularken ve uygulamaları kullanırken yasal sorumluluklarınız ve kişisel haklar hakkında bilinçli olun. 

5/5 - (7 Kişi Puan Verdi)

Yorum yapın