Satış Ortaklığı Beyanı | Yasal Uyarı | İletişim

En İyi Ebeveyn Takip Programları

Ebeveynlerin çocukları hakkında çok daha fazla endişeli ve takip isteklerinin yoğun olduğu bir dönemdeyiz. Şöyle bir internete açıp son haberlere bakmamızın bile bu durumu anlamamıza yeteceği ortamda, ebeveynlere hak vermemek elde değil. Çocuklarının ne zaman nerede olduğunu bilmek ve onların telefonundaki her şeyi takip etmek, bazı ebeveynlere yanlış gelse de bazıları kontrolcü olmayı seviyor ve ebeveyn takip programlarını kullanmayı tercih ediyorlar. Biz de bu makalede, “En İyi Ebeveyn Takip Programları” listesini paylaşarak onların doğru programı seçmelerine yardımcı olacağız.

En İyi Ebeveyn Takip Programları

Öncelikle en iyi ebeveyn telefon takip programı olarak düşünülebilmesi için nelere ihtiyacı olduğundan bahsederek başlayalım:

 • Size hızlı ve senkronize olarak veri sunabilmeli – çocuğunuzun nerede olduğunu söz konusu yere gittikten 5 saat sonra öğrenmek istemezsiniz.
 • Çocuğunuz durumu anlamamalı – çocuğunuzun programın yüklü olduğunu anlayıp aranızdaki güven köprülerini yıkması tatsız olurdu 
 • Internet erişiminiz olan her yerden ve her cihazdan takip yapabilmelisiniz – sadece evden takip etme gibi bir durum pek kullanışlı olmazdı. Çocuğunuzu internet erişiminiz olan her yerden ve her cihazdan takip etmek istersiniz. 

Biz de bu kriterler kapsamında sizlerle en popüler 3 ebeveyn takip programını paylaşacağız. Bu programlar, yukarıdaki kriterlere uyarak çocuğunuzun her an ne yaptığından haberdar olmanızı sağlayacak ve bu konuda elinizi oldukça güçlendirecek. 

1) mSpy

A screenshot of a computer

Description automatically generated

2010 yılında en iyi ebeveyn takip uygulaması olma yolunda sektöre giren mSpy, bugün 180 ülkede sahip olduğu 1.5 milyondan fazla mutlu müşterisiyle bunu başarmış gibi duruyor. mSpy kullandıktan sonra çocuklarını rahatlıkla takip ettiklerini ve onun attığı her adımdan rahatlıkla haberdar olduklarını belirten ailelerin arasına girmek için tek yapmanız gereken, mSpy’ı çocuğunuzun telefonuna kurmak.

Bu kurulum herhangi bir teknik bilgi gerektirmiyor ve kurulumdan sonra mSpy çocuğunuzun anlamayacağı bir biçimde telefonda kurulu kalıyor. Siz, ilk kurulumdan sonra kendinize özel bir panel üzerinden dilediğiniz yerden aşağıdaki verilere erişebiliyorsunuz:

 • Çocuğunuzun konum verileri – ebeveyn gps takip sorgusuyla pek çok aile tarafından aratılan bu özellik sayesinde, çocuğunuzun ne zaman nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca, Geofencing özelliği ile güvenli bir bölge belirleyip çocuğunuz bu bölge dışına çıktığında haberdar da edilebiliyorsunuz. 
 • Çocuğunuzun bütün sosyal medya yazışmaları – Whatsapp, Instagram ve Telegram gibi onlarca mesajlaşma uygulamasındaki bütün mesajlaşma detaylarını görebiliyor ve çocuğunuzun tehlikeli kişilerle iletişim kurmadığından haberdar olabiliyorsunuz. 
 • Çocuğunuzun telefonunda yüklü olan uygulamalar
 • Çocuğunuzun internet tarayıcı geçmişi – yanlış sitelere girmediğinden emin olabiliyorsunuz.
 • Arama geçmişi ve SMS verileriyle beraber rehber bilgileri
 • Keylogger özelliği ile klavye takibi – çocuğunuz gün boyu klavyede hangi kelimeleri yazmış görebiliyor ve böylelikle aldığı notlar ve yaptığı planlar hakkında vs. bilgi sahibi olabiliyorsunuz. 
 • Çocuğunuzun bağlandığı WIFI ağları

Bu denli geniş bir veri havuzuna mSpy ile anlık olarak ve çocuğunuzun haberi olmaksızın kendinize özel bir panel üzerinden erişebiliyorsunuz. mSpy ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Eyezy 

A screenshot of a chat

Description automatically generated

En iyi ebeveyn takip programı listemizde tavsiye edeceğimiz bir başka güçlü uygulama ise Eyezy. mSpy ile çalışma mantığı hemen hemen aynı olan Eyezy uygulaması ile çocuğunuzun attığı her adımdan haberdar olabiliyorsunuz.

Çocuğunuz ne zaman nereye gitmiş, kimlerle hangi sosyal medya kanalları üzerinden neleri konuşmuş, telefonuna hangi uygulamaları yükleyip kullanmış, internette hangi sitelere girip neleri araştırmış ve kimlerle telefon araması yapmış gibi pek çok veriye Eyezy üzerinden rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

En popüler ebeveyn çocuk takip programlarından biri olan Eyezy ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Spynger

spynger ŞİMDİ dene
A person sitting on a couch

Description automatically generated

Bir başka popüler ebeveyn takip programından biri ise Spynger. İlk 2 programla aynı kurulma mantığına sahip bir ebeveyn programı olan Spynger, çocuğunuzun pek çok verisini size senkronize olarak aktarabilecek bir ebeveyn takip programıdır. Nedir bu veriler diye soracak olursanız: 

 • Çocuğunuzun Whatsapp ve Instagram gibi sosyal medya yazışmalarının bütün detayları – en iyi ebeveyn takip programlarında olması gereken muazzam bir özellik.
 • Konum verileri
 • Uygulama verileri
 • WIFI ağ bilgileri
 • Internet arama geçmişi
 • Etkinlik planlamaları
 • Keylogger klavye hareketleri takibi

gibi bilgilere Spynger ile erişebiliyorsunuz. 

Spynger uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi almak ve ebeveyn takip programı olarak kendisini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bitirmeden hatırlatalım: İyi bir ebeveyn takip programı, ücretsiz elde edilmesi zor olan bir seçenektir ve internette bu şekilde pazarlanan çoğu şey para tuzağıdır. Evet, birçok aileye ücretsiz ebeveyn takip programı cazip geliyor ancak inanın bu programların pek çoğu bu 3 program kadar efektif çalışmıyor. 

Ayrıca, bu programları kullanmak istiyorsanız “ebeveyn takip programı Android, ebeveyn takip programı iOS” gibi sorgular yapmanıza gerek yok çünkü bu 3 program da her işletim sistemi ve telefonda iyi çalışabiliyor. 

spynger ŞİMDİ dene

Bu makalenin en iyi ebeveyn takip programları konusunda sizler için açıklayıcı olduğunu umuyoruz. Bu uygulamaları ebeveyni olduğunuz ve reşit olmayan çocuklar üzerinde legal olarak kullanabilirsiniz. 

Yorumla

Yorum yapın